אחד בלב (Honeymood)

דרמה קומית שנונה ומהורהרת שמתחילה בנקודה שבה רוב האגדות מסתיימות – רגע אחרי החתונה. הבחירה הרשמית של פסטיבל טרייבקה ופסטיבל BFI בלונדון. כשהזוג הטרי נועם ואלינור (רן דנקר ואביגיל הררי) מגיע לבית המלון המפואר כדי לחגוג את ליל הכלולות שלהם, הוא מגלה שהחתונה הייתה רק ההתחלה. מהר מאוד הם מתחילים לריב והלילה הרומנטי הופך ללילה של שוטטות לילית רוויית יצרים והרהורים. האם ישרדו את "הריב הראשון" ויצליחו להיפרד באמת מהאהבות הישנות ומחיי הרווקות שהותירו מאחור?

אורך הסרט: 90 דקות | בימוי: טליה לביא

מתי ואיפה? החל מה-22.7 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ

 

סוכנת במלכוד (Ava)

אווה, טייסת וסוכנת חשאית לשעבר, היא היום מחסלת בכירה שלא מהססת לירות מטווח קצר במי שצריך. מה שהיא לא יודעת זה שבארגון שבו היא עובדת רוצים לסיים את ההתקשרות איתה, מה שמשפיע על המשימות שאליהן היא נשלחת. כשהיא מגלה את זה היא מבינה שכדי להמשיך לחיות, עליה להיעלם מבלי להשאיר עקבות.

אורך הסרט: 96 דקות | בימוי: טייט טיילור

מתי ואיפה? החל מה-22.7 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ

התקופה היפה בחיי (La Belle Epoque)

קומדיה רומנטית צרפתית שנונה ומרגשת. ויקטור (דניאל אוטיי) הוא גבר בגיל העמידה שאוהב להתרפק על גלי הנוסטלגיה, למורת רוחה של אשתו שמפצירה בו שוב ושוב להפסיק לחיות בעבר ובסופו של דבר, אפילו זורקת אותו מהבית בגלל זה. אז פוגש ויקטור המתוסכל יזם מצליח שמשכנע אותו לקחת חלק בפרויקט חדשני שבמהלכו יוכל ויקטור לשחזר איזה אירוע מחייו שירצה כמעט במדויק, על סט קולנועי מושקע ועם צוות שחקנים מיומן. ויקטור נענה להצעה ובוחר, איך לא, לשחזר את השבוע שבו פגש את אהבת חייו – התקופה היפה בחייו. 

אורך הסרט: 110 דקות | בימוי: ניקולא בדוס

מתי ואיפה? החל מה-22.7 בסינמטק תל אביב ובבתי הקולנוע בכל רחבי הארץ.

ג'אנגל קרוז (Jungle Cruise)

סרט הרפתקאות חדש של אולפני דיסני. האגדה מספרת שבג'ונגלים של האמזונס יש עץ שיכול לרפא הכל, אבל גם להרוס הכל אם יגיע לידיים הלא נכונות. החוקרת האמיצה ד"ר לילי יופטון שמאמינה שהאגדה נכונה ונחושה למצוא אותו, מחליטה לצאת למסע המסוכן אל עבר האמזונס ולשם כך מגייסת לעזרתה את ספינתו הישנה ואת שירותיו המפוקפקים של רב החובל פרנק. בתחילה חושבים פרנק ולילי שהבעיה הגדולה ביותר שלהם תהיה להסתדר יחד, אך מהר מאוד הם מגלים שהם לא היחידים שמחפשים את העץ הקסום. גילוי שהופך את המסע שלהם למאוד לא צפוי, שטומן בחובו במון סכנות שגרתיות ו"הפתעות" על טבעיות שגורם להם להטיל ספק בכל מה שהם רואים.

אורך הסרט: 158 דקות | בימוי: חאומה קולייט-סרה

מתי ואיפה? החל מה-29.7 בבתי הקולנוע בכל רחבי הארץ.

 

האביר הירוק (The Green Knight)

פנטזיה אפלה שמבוססת על אגדת האתוס העל זמנית של המלך ארתור. הסרט מגולל את סיפורו של סר גאווין (דב פאטל), אחיינו העקשן והפזיז של המלך ארתור שמוזמן על ידי האביר הירוק, יצור ענק וידוע לשמצה בעל עור אזמרגד, למשחק מסוכן שבו מאתגר אותו הענק הירוק ומבקש ממנו לנסות לחסל אותו. סר גאווין 'נופל בפח' ומגלה, מאוחר מידי, שלא בטוח שמדובר במשחק. כעת עליו לצאת למסע מסוכן במטרה למצוא ולהתעמת עם האביר הירוק והערמומי.

אורך הסרט: 130 דקות | בימוי: דיוויד לאורי

מתי ואיפה? החל מה-29.7 בבתי הקולנוע בכל רחבי הארץ.

ספייס ג'אם: אגדה חדשה (Space Jam New legacy)

סרט לייב אקשן לילדים בכיכובו של לא אחר מאשר לברון ג'יימס, אגדת ה-NBA שמגלם את עצמו. כאשר בנו של לברון ג'יימס נשאב אל תוך עולם וירטואלי, לברון האב יוצא בעקבותיו ומחליט לפתור את הבעיה בדרך הטובה ביותר שהוא מכיר – כדורסל! הוא מגייס את עזרתם של באגס באני, טוויטי, טאז, דאפי דאק ויתר הלוני טונס למשחק כדורסל מטורף שידהים את העולם, בידיעה שעל הכף מונחים מערכת היחסים בין אב לבנו, עתידם של הלוני טונס וגורל האנושות כולה.

אורך הסרט: 100 דקות | בימוי: מלקום ד' לי

מתי ואיפה? החל מה-27.7 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ

אחרי ש... התנגשנו (After We Collided)

החלק השני בסדרה שמבוססת על ספרה רב המכר של אנה טוד. חרף רצונה של טסה לשמור מרחק מהרדין, היא לא מצליחה לשחרר מזיכרון הלילות מלאי התשוקה שבילתה בזרועותיו, מגעו המחשמל ונשיקותיו הרעבות. אבל יש לה הרבה מה להפסיד והיא כבר ויתרה על כל כך הרבה דברים שהיו חשובים לה – לימודים, חברים, אמא, מערכת יחסים עם בחור שבאמת אהב אותה, ועכשיו אולי אפילו גם קריירה חדשה. האם היא באמת יכולה להיות בטוחה שהרדין לא יפר עוד הבטחה והאם הוא באמת הבחור העמוק והמתחשב שבו התאהבה עד כלות, או שמא היה זר לאורך כל הדרך?

הרדין מצידו יודע שעשה טעות מרה, אולי אפילו הטעות הגדולה ביותר בחייו. לו אין מה להפסיד, חוץ מטסה והוא לא מתכוון לוותר ללא מאבק. האם הוא יצליח להשתנות ולכבוש שוב את ליבה לפני שטרבור, עמיתה לעבודה, יזכה בליבה לפניו?

אורך הסרט: 106 דקות | בימוי: רוג'ר קאמבל

מתי ואיפה? החל מה-22.7 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ

ביגפוט ג'וניור 2 (Bigfoot Family)

סרט הרפתקאות לכל המשפחה. בדיוק כשמשפחת ביגפוט מתחילה להתרגל לחייה המשותפים ואדם מתחיל להתרגל לכוחותיו החדשים, מודיע ביגפוט האב כי עליו לעזוב, שוב. הפעם כדי להציל את העמק מתאגיד דלק אכזרי. הוא יוצא לדרך, אבל אז נעלמות עקבותיו... שלי, אדם, וילבור וטראפר המודאגים, שמבינים שמשהו כאן מאוד לא תקין, מחליטים לפתוח בחקירה ולצאת בעקבותיו למסע מלא סכנות.

אורך הסרט: 97 דקות | בימוי: בן סטאסן, ג'רמי דגרוסן

מתי ואיפה? החל מה-22.7 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ

עיני נחש: ג'י איי ג'ו ההתחלה (Snake Eyes: G.I. Joe Origins)

אחרי שהדהים את כולם  בג'י איי ג'ו, נחשף כעת סיפור חייו של עיני נחש.  עיני נחש הוא מתבודד עקשן שמציל ממוות את יורש העצר של השבט היפני העתיק אראשיקאג'ה. כאות תודה, חברי השבט מקבלים אותו אל קרבם בזרועות פתוחות, מלמדים אותו את דרכי לוחם הנינג'ה ובעיקר מספקים לו את הדבר שהכי רצה  – בית. אבל אז, כשנחשפים הסודות מעברו עליו להחליט למי הוא מעניק את כבודו ונאמנותו וכבודו. האם יבחר בעבר או באנשים שהפכו להיות הקרובים לו ביותר?

אורך הסרט: 121 דקות | בימוי: רוברט שוונטקה

מתי ואיפה? החל מה-22.7 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ

מילקשייק אבק שריפה (Gunpowder Milkshake)

הסרט המסקרן של הקיץ. סם הייתה רק בת 12 כשאמה סקרלט, מתנקשת העל, נאלצה לנטוש אותה ולהיעלם. 15 שנים מאוחר יותר, סם היא ציידת ראשים שעובדת עבור "הפירמה", החברה שבה עבדה אמה. וגם היא, ממש כמו אימה , מפגינה כישרון יוצא דופן ונאמנה לחברה בצורה עיוורת. הכל מתערער כשסם נשלחת למשימת חיסול שגרתית שמסתבכת, ונאלצת לבחור בין נאמנותה לחברה שגידלה אותה לבין הצלת חייה של אמילי בת ה-8. כדי לשרוד היא חוברת מחדש לצוות "הספרניות" שעבדו עם אמה בידיעה שכדי לעמוד מול "הפירמה" וצבא המתנקשים שלה ולחסל את אלו שיכולים לקחת מהן הכל, הן חייבות למצוא דרך לסמוך זו על זו.

אורך הסרט: 114 דקות | בימוי: נבות פפושדו

מתי ואיפה? החל מה-15.7 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ

קרקס החיות (Animal Crackers)

סרט הרפתקאות לכל המשפחה. יום אחד מקבל אוון, שחייו הם מעגל אין סופי של עבודה אוכל ושינה, הודעה על כך שדודו נפטר והותיר לו בירושה קרקס. על פניו בשורה משמחת, אבל אז הוא מגלה שמדובר בקרקס כושל שכל החיות נעלמו ושרוב הצוות זקן מכדי להופיע, ממש אסון. רגע לפני שאוון המתוסכל מתייאש, הוא מגלה שדודו הסתיר סוד קסום - קופסה של עוגיות בצורת חיות, שמי שאוכל אותן הופך לחיה בצורת העוגייה. הוא מבין ששימוש בקופסת העוגיות הקסומה יכול להציל את הקרקס מסגירה, אבל בדיוק כשהדברים מתחילים להסתדר מופיע דוד נוסף שנחוש לעשות הכל כדי להשיג בשביל עצמו את קופסת העוגיות הקסומה ושום דבר לא יעצור אותו...  

אורך הסרט: 90 דקות | בימוי: רועי גבע

מתי ואיפה? החל מה-8.7 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ

גנובים על הקרח (Arctic Justice)

קומדיית ילדים לכל המשפחה שהולכת לקרר לכם את הקיץ. סוויפטי השועל הקטן עובד כפקיד זוטר בשירות הדואר המקומי באנטרקטיקה, כולם אומרים שאין לו סיכוי להתקדם – אבל לו יש חלומות גדולים. כדי להוכיח את עצמו בפני ג'ייד, השועלה האדמונית, הוא לוקח מזחלת דואר לגמרי לבד ומוביל חבילה מסתורית למקום סודי ביותר. שם סוויפטי חושף משימה זדונית להמיס את הקרחונים על ידי גז רעיל, שיגרום נזק לכדור הארץ. יחד עם חבריו פיבי דב הקרח, ליימי האלבטרוס המטורלל ושאר החבורה, הוא יוצא למסע במטרה להציל את העולם.

אורך הסרט: 92 דקות | בימוי: אהרון וודלי

מתי ואיפה? החל מה-8.7 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ 

  

נשים בחזית (Military Wives)

קומדיה בריטית נוגעת ללב מהיוצרים של "ללכת עד הסוף". חייהן של נשות החיילים הבריטים שלוחמים בחזית באפגניסטן, הם קשים ובודדים. כמה חברות טובות מחליטות לשים סוף לבדידות ולהתאחד כדי להקים מקהלה העונה לשם "נשות החיילים". היוזמה יוצאת הדופן שלהן הופכת לסנסציה תקשורתית באנגליה, ושמה אותן לראשונה באור הזרקורים. בכיכובן של שרון הורגן וקריסטין סקוט תומס.

אורך הסרט: 112 דקות | בימוי: פיטר קטאנו

מתי ואיפה? החל מה-15.7 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ

  

אסקייפ רום: השלב הבא (Escape Room: Tournament of Champions)

להיט ההמשך למותחן האימה הפסיכולוגי "אסקייפ רום". לאחר אירועי הסרט הקודם, זואי יוצאת יחד עם בן לאתר את מיקומו של ארגון "מינוס", מסע שמוביל את השניים היישר לתוך הידיים של הארגון. הם מוצאים את עצמם כלואים, ללא רצונם, יחד עם עוד ארבעה אנשים ששרדו את המשחק בעבר. כעת, הניצולים ניצבים בפני שורה חדשה של חדרי בריחה, שיעמידו אותם במבחן אחד אחרי השני. האם הם יגלו את המכנה המשותף שיסייע להם לשרוד?

אורך הסרט: 88 דקות | בימוי: אדם רוביטל

מתי ואיפה? החל מה-15.7 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ

הרפסודה

סרט על מסע התבגרות ימי, בכיכובם של אנה זק, עומר דהן, עידן שקרוקה ושחף כרמל. שלושה נערים מחליטים לבנות רפסודה ולשוט למשחק היסטורי ומכריע של מכבי חיפה נגד ליברפול, שהועבר לקפריסין בשל המצב הביטחוני בישראל. וולוגרית מהשכבה מתגנבת למסע, שבמהלכו החברות ביניהם תעמוד למבחן. הם יטעמו את טעמה של אהבה ראשונה, ויגלו בעצמם תכונות ויכולות שלא הכירו קודם.

אורך הסרט: 90 דקות | בימוי: עודד רז

מתי ואיפה? החל מה-15.7 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ

  

המסור: המעגל נסגר (Spiral: The Book of Saw)

סאגת האימה המצליחה חוזרת לאקרנים, עם פרק חדש בו רוצח פסיכופת מוציא לפועל את תפיסת "הצדק" שלו באופן מעוות ואלים. משחקי החתול והעכבר החולני נמשכים כשזיק בנקס (כריס רוק), בלש משטרה חצוף ואמביציוזי, נשלח לחקור יחד עם שותפו הצעיר וויליאם שורת מקרי רצח קשים שמעלים זיכרונות מרציחות שהתרחשו בעבר הלא רחוק, תחת פיקוחו של מרקוס (סמואל ל. ג'קסון). בנקס, שעובד שנים תחת צילו של מרקוס, מוצא את עצמו לכוד בתוך משחק אכזרי ומסוכן, פרי מוחו של רוצח מבריק. האם המעגל סוף סוף ייסגר?

אורך הסרט: 93 דקות | בימוי: דרן לין בוסמן

מתי ואיפה? החל מה-8.7 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ

  

פיטר ראביט 2 (Peter Rabbit 2: The Runaway)

החבורה האהובה של סרט הקומדיה וההרפתקאות המונפש חוזרת לאקרנים. אחרי שבי, תומאס והארנבים יצרו לעצמם משפחה חלופית, פיטר עדיין לא מצליח להתנער מתדמית השובב שהולכת איתו לכל מקום. בעוד שהוא מטייל בחוץ, מוצא את עצמו פתאום בעולם שבו השובבות שלו סוף סוף מוערכת, אבל אז המשפחה מסכנת הכל כדי למצוא אותו ופיטר חייב להבין איזה סוג של ארנב הוא רוצה להיות.

אורך הסרט: 95 דקות | בימוי: וויל גלאק

מתי ואיפה? החל מה-8.7 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ 

 

האלמנה השחורה (Black Widow)

לאחר שבעה סרטים בהם השתתפה ביקום הקולנועי של מארוול, העבר האפל של נטשה רומנוף (סקרלט ג'והנסון), הידועה בכינוייה 'האלמנה השחורה', חוזר לרדוף אותה. בעקבות אירועי מלחמת האזרחים, היא מוצאת את עצמה נרדפת על ידי כוח שלא בוחל באמצעים על מנת להפיל אותה. רומנוף נאלצת להתמודד עם ההיסטוריה שלה כמרגלת סובייטית, ועם היחסים שהותירה אחריה הרבה לפני שהפכה לנוקמת. האם מרגלת-העל הקטלנית ביותר ב"הנוקמים" באמת יכולה לכפר על מעשיה?

אורך הסרט: 133 דקות | בימוי: קייט שורטלנד

מתי ואיפה? החל מה-7.7 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ

 

קרודים 2: עידן חדש (The Croods 2: A New Age)

סרט הרפתקאות קומי בהנפשה ממוחשבת מהיוצרים של "מדגסקר", על המשפחה הפרהיסטורית הראשונה בעולם. אחרי ששרדה אסון גלובאלי וברחה ממפלצות, הקרודים יוצאים למסע בחיפוש אחרי מקום בטוח יותר לקרוא לו בית. והם אכן מוצאים אותו בגן עדן עלי אדמות שמוקף חומה טבעית ועונה על כל הצרכים שלהם. הם חושבים שכל הבעיות שלהם נפתרו, אלא שיש דבר אחד שלא לקחו בחשבון – משפחה אחרת כבר גרה שם.

אורך הסרט: 95 דקות | בימוי: ג'ואל קרפורד

מתי ואיפה? החל מה-1.7 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ

 

לשחרר את שולי

סרט הקולנוע הראשון של שלישיית "מה קשור" - ציון ברוך, אסי ישראלוף ושלום מיכאלשווילי. אביהו, נתי ובצלאל יוצאים למסע הצלה נועז, הכולל התנסות במגוון חוויות חוקיות וחוקיות פחות - מסיבות חשק, סחר באיברים, ליקוק צפרדע הזיה והסתבכות עם קרטל הסמים המסוכן בקולומביה. האם הם ימצאו את שולי, בנו של אביהו? האם אפשר למצוא ג'חנון בקולומביה? והאם בכלל הם ימצאו אהבה? התשובה לכל השאלות היא: אחלן, אחלן, אחלן. לצד השלישייה יכבבו גם לירון וייסמן, דוד שאול, אביה מלכה, קרולינה רודריגז נרנג'ו ופדרו אנדרס קלבו גומז. 

אורך הסרט: 90 דקות | בימוי: בן בכר

מתי ואיפה? החל מה-1.7 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ

 

דרך הקרח (The Ice Road)

סרט פעולה מז׳אנר האסונות בכיכובו של ליאם ניסן (״חטופה״, ״גנב עם כבוד״). לאחר שמכרה יהלומים קורס בצפון קנדה, נהג סמי-טריילר ותיק בשם מייק (ניסן) נקרא לחלץ את הכורים הלכודים במקום, הוא נאלץ להוביל משימת חילוץ בלתי אפשרית מעבר לאוקיינוס קפוא, בעודו נאבק בסופת שלגים אימתנית בקרח שמפשיר ובעוד מספר סכנות שלא היה ניתן לצפות. ג'ונתן הנסליי שכתב בעבר סרטי הרפתקאות כמו ״ארמגדון״ ו״ג'ומנג'י״ ביים וכתב את התסריט. עוד מככבים לורנס פישבורן, הולט מקקלאני, מאט מקוי, פול אסימבר ומרקוס תומאס.

אורך הסרט: 108 דקות | בימוי: ג'ונתן הנסליי

מתי ואיפה? החל מה-1.7 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ

 

אמונייט (Ammonite)

דרמה רומנטית סוחפת המבוססת על סיפור אמיתי, בכיכובן של זוכת האוסקר קייט וינסלט (״טיטאניק״, ״נער קריאה״) וזוכת גלובוס הזהב סירשה רונאן (״ליידי בירד״, ״נשים קטנות״). בשנות השמונים של המאה ה-19, חוקרת המאובנים המוערכת מרי אנינג (וינסלט) עובדת לבדה בקו החוף התובעני והפראי שלים רגיס בדרום אנגליה. שנים אחרי שירדה מתהילתה, היא אוספת מאובנים נפוצים ומוכרת אותם לתיירים עשירים כדי לפרנס את עצמה ואת אמה האלמנה אשר בריאותה רופפת. כאשר אחד התיירים האלה, רודריק מורצ'יסון (ג'יימס מקראדל), מגיע לאזור הוא מכיר למרי את אשתו שארלוט (רונן) אשר מתמודדת עם טראומה אישית, ומבקש ממנה שתשגיח עליה. הצעירה העשירה והחוקרת המתבגרת מפתחות מערכת יחסים אשר תשנה את חייהן ותבחן את הסביבה שבה הן חיות. הביקורות כבר משבחות את הסרט, ב״גרדיאן״ הבריטי כתבו: "סרט מצוין, אינטימי ומשוחק באלגנטיות" ועכשיו הוא מגיע גם לבתי הקולנוע בישראל. 

אורך הסרט: 120 דקות | בימוי: פרנסיס לי

מתי ואיפה? החל מה-24.6 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ

שכונה על הגובה (In The Hights)

היוצר של המחזמר המצליח "המילטון", לין מנואל מיראנדה, והבמאי של שובר הקופות "עשיר בהפתעה", חוברים לאירוע הקולנועי הקצבי של השנה על השכונה בה רחובות עשויים מוזיקה וחלומות קטנים הופכים לגדולים. תושבי הקהילה התוססת של שכונת וושינגטון הייטס בניו יורק, נמצאים על פרשת דרכים: אוסנאבי הצעיר חולם לעזוב את השכונה ולפתוח בר על חופי הים הקאריבי ; נינה, גאוות השכונה, מתאהבת בחבר ילדותה, בני, ופוחדת לאכזב את אביה אם תפרוש מהלימודים ; ונסה, חברתו של אוסנאבי, מתקשה למצוא דירה ולהציל את סלון היופי בו היא עובדת. בינתיים, השמועה שיש זוכה בהגרלת לוטו מהשכונה מתפשטת. 

אורך הסרט: 140 דקות | בימוי: ג'ון מ' צ'ו

מתי ואיפה? החל מה-18.6 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ

 

לאסי שובי הביתה

הכלבה המפורסמת בהיסטוריה חוזרת לבתי הקולנוע, בסרט קומדיית הרפתקאות מדובב לכל המשפחה. סיפור מחמם לב ומרגש על חברות אמיצה בין ילד לכלבתו, המבוסס על ספרו רב המכר של אריק נייט. פלו בן ה-12 וכלבת הקולי האהובה שלו - לאסי, אינם ניתנים להפרדה, אבל הכל משתנה כשמשפחתו נאלצת למסור אותה. כששומר האחוזה המרושע פוגע בה, לאסי מנצלת את ההזדמנות לברוח, ויוצאת למסע לאורכה של הארץ בחזרה אל חברה האהוב. גם פלו לא יכול לשאת את הפרידה ויוצא לחפש אותה, בסרט על כוחה של חברות אמיתית, על געגוע ועל נאמנות. מי שאחראי על דיבוב הסרט, הם השחקנים גיא גולדברג, אורה שולמן, צביקה פורמן, צחי כהן, הדר שחף מעיין, ערן מור ועוד.

אורך הסרט: 96 דקות | בימוי: רועי גבע

מתי ואיפה? החל מה-17.6 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ

לוקה (Luca)

להיט הקיץ של דיסני ופיקסאר, שמתרחש בריביירה האיטלקית היפהפייה. לוקה הצעיר מתענג על קיץ מלא בגלידות, פסטות ורכיבות על קורקינט, לצד חברו הטוב החדש אלברטו. על ההרפתקה מאיים רק סוד אחד: השניים לא בני אדם, אלא מפלצות ים שגילו שיש להם יכולת להתחפש ליצורי אנוש - בתנאי שאף טיפת מים לא תיגע בגופם. סיפור מצחיק ונוגע ללב על חברות ועל האומץ לצאת מתחום הנוחות שלך. 

אורך הסרט: 95 דקות | בימוי: אנריקו קסרוסה

מתי ואיפה? החל מה-17.6 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ

 

מהיר ועצבני 9

דום טורטו (וין דיזל) מנהל חיים שקטים ושלווים לכאורה עם לטי ובנו, בריאן הקטן, אך שניהם יודעים שהסכנה תמיד אורבת להם מעבר לפינה. איום חדש ישן יאלץ את דום להתעמת עם חטאי העבר על מנת להציל את אלה שהוא הכי אוהב היום. צוותו הוותיק מצטרף אליו כדי לעצור מזימה עולמית בהובלת המתנקש ונהג המירוצים הכי מיומן שנתקלו בו אי פעם: אדם שהוא במקרה גם אחיו האבוד של דום, ג'ייקוב (ג'ון סנה). בדרך אויבים ותיקים יחזרו, חברים מפתיעים יקומו לתחייה, ההיסטוריה תיכתב מחדש והמשמעות האמיתית של "משפחה" תיבחן כמו שלא נבחנה מעולם.

אורך הסרט: 145 דקות | בימוי: ג'סטין ליין

מתי ואיפה? החל מה-17.6 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ

 

שומר הראש ואשתו של המתנקש (The Hitman’s Wife Bodyguard)

קומדיית פעולה רוויית אקשן שמהווה המשך ללהיט ״שומר הראש והמתנקש״ משנת 2017. הסרט היה אמור לצאת בשנה שעברה אך יציאתו נדחתה בעקבות מגפת הקורונה. ארבע שנים לאחר אירועי הסרט הראשון, שומר הראש מייקל ברייס ממשיך את ידידותו עם המתנקש דריוס קינקייד כשהם יוצאים להרפתקה חדשה כדי להציל את סוניה, אשתו של דריוס, מאיומים חדשים. תוכלו למצוא כאן את ראיין ריינולדס, סמואל ל. ג'קסון, סלמה הייק, טום הופר, אנטוניו בנדרס ומורגן פרימן.

אורך הסרט: 100 דקות | בימוי: פטריק יוזמתי

מתי ואיפה? החל מה-10.6 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ

בעצמה (Herself)

אם צעירה נמלטת מבעלה המתעלל כדי לשקם את חייה ולספק בית בטוח לשתי בנותיה הקטנות. כדי להצליח לעשות זאת, היא צריכה לחמוק מהאקס המתעלל, לעקוף ביורוקרטיה מתישה ולאחד קהילת חברים שיכולים לתמוך בה ולסייע לה. דרמה מרגשת ועשויה היטב שזכתה לחיבוק מהמבקרים. 

אורך הסרט: 97 דקות | בימוי: פילידה לויד

מתי ואיפה? החל מה-24.6 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ

 

עוד סיבוב (Another Round)

דרמה קומית מופרעת כמו שרק הסקנדינבים יודעים לעשות. ארבעה גברים בשנות הארבעים לחייהם מחליטים שהחיים שלהם משעממים מדי. הפתרון? להמשיך כרגיל - רק עם צריכה גבוהה (ומבוקרת) של אלכוהול. בהתחלה נראה שהכול הולך נהדר בכל החזיתות, אולם עד מהרה הארבעה נשאבים לערפול חושים ומבינים שלא יתחמקו מלשלם את המחיר.

אורך הסרט: 117 דקות | בימוי: תומאס וינטרברג

מתי ואיפה? החל מה-3.6 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ

 

סאבלט (Sublet)

אם התגעגעתם לתיירים, הסרט הזה הוא בדיוק בשבילכם. מייקל הוא עיתונאי שנשלח לתל אביב כדי לכתוב עליה, אולם האנרגיות שלו נמוכות במיוחד אחרי טרגדיה משפחתית כואבת. הוא מסבלט את הדירה של תומר, סטודנט צעיר למשחק, ובין השניים נרקם קשר טעון בעוד תומר מראה למייקל את ״תל אביב האמיתית״. 

אורך הסרט: 89 דקות | בימוי: איתן פוקס

מתי ואיפה? החל מה-3.6 בסינמטק תל אביב, ולאחר מכן בבתי הקולנוע ברחבי הארץ

שומר טינה (Wrath of Man)

15 שנה אחרי שיתוף הפעולה האחרון ביניהם, גאי ריצ'י וג'ייסון סטיית'ם מאחדים כוחות במותחן נקמה סוחף ומלא אדרנלין. מאבטח קשוח ומסתורי נשכר לעבוד בשירותה של סוכנות להעברת כסף במשאיות ממוגנות, אולם יש לו גם מטרה סודית משלו: לנקום ברוצחים של בנו. כשקבוצת אנשי צבא לשעבר מתכננים לשדוד את משאיות הכסף, תוכנית הנקמה של המאבטח ועבודתו מצטלבות, והאקשן מתחיל. 

אורך הסרט: 121 דקות | בימוי: גאי ריצ׳י

מתי ואיפה? החל מה-3.6 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ

וונדר וומן  1984 (Wonder Woman 1984 |)

גל גדות חוזרת לתפקיד וונדר וומן בסרט שחייבים לראות על המסך הגדול. דיאנה פרינס (גל גדות) חיה בשקט בין בני התמותה בשנות השמונים התוססות  - תקופה מוזהבת המונעת ממרדף בלתי פוסק להצלחה בכל מחיר. דיאנה שומרת על פרופיל נמוך כמומחית לאוצרות חפצים עתיקים במוזיאון, וחייה בסתר כגיבורת על מקומית. אך העולם של דיאנה עומד להשתנות בעקבות מפגש פלאי עם דמות מעברה. העולם יזדקק שוב לוונדר וומן על כל כוחותיה, חוכמתה ואומץ לבה מול איל הון חסר מעצורים שמצא את הדרך להתעשרות מהירה תוך סיכון העולם כולו.

אורך הסרט: 155 דקות | בימוי: פאטי ג'נקינס

מתי ואיפה? החל מה-27.5 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ

טנט (TENET)

בכיכובם של ג'ון דיוויד וושינגטון ("שחור על לבן" ובנו של דנזל וושינגטון), רוברט פטינסון (דמדומים, הבאטמן), אליזבת דביצקי, קנת בראנה, מייקל קיין, אהרון טיילור-ג'ונסון, וקלמנס פואזי. חמושים במילה אחת בלבד - TENET (אמונה, או נחישות) - ונלחמים למען הישרדות העולם כולו, הם יעברו בצללים בעולם ריגול מסוכן למשימה שתתגלה כמשהו שמעבר לזמן אמת.

אורך הסרט: 150 דקות | בימוי: כריסטופר נולאן

מתי ואיפה? החל מה-27.5 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ

קרואלה (Cruella)

פנטזיית הפשע מבית דיסני מהווה הוכחה נוספת לעובדה שסרטי הלייב אקשן של האולפנים רק הולכים ומשתפרים. הסרט, בכיכובה של אמה סטון, משרטט את אודותיה של הנבלית האייקונית קרואלה דה ויל וחושף את מעלליה שקדמו לאירועי סרט האנימציה "על כלבים וגנבים". גלן קלוז, שגילמה את הדמות בעיבוד הלייב-אקשן המקורי, מכהנת כמפיקה בפועל. הסרט כבר זוכה למחמאות ושבחים מעבר לים, כאשר מבקרים קבעו כי מדובר באחד מסרטי דיסני המוצלחים ביותר.

אורך הסרט: 134 דקות | בימוי: קרייג גילספי

מתי ואיפה? החל מה-3.6 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ

צעירה מבטיחה (Promising Young Woman)

לאחרונה, גרסאות מדובבות של "צעירה מבטיחה" הגיעו לכמה ממדינות אירופה ועוררו סערה, כאשר בכמה מהן נבחר מדבב גבר לדיבוב דמותה של השחקנית הטרנסית לברן קוקס. כעת, הסרט מגיע לישראל ויש לקוות שאותו המחדל לא יתרחש גם כאן. בסרט, קארי מאליגן מגלמת את קאסי תומאס בת ה-30, בחורה שאפתנית בעלת הכשרה ברפואה שעובדת בבית קפה ומבלה את זמנה הפנוי בהשתכרויות במועדונים. קאסי יוצאת למסע נקמה באחראים לאונס של חברתה הטובה המנוחה, נינה פישר - שגם המסגרת הלימודית וגם מערכת המשפט נכשלו בטיפול במקרה הטרגי שלה. 

אורך הסרט: 114 דקות | בימוי: אמרלד פנל

מתי ואיפה? החל מה-3.6 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ

ראיה והדרקון האחרון (Raya and the Last Dragon)

"ראיה והדרקון האחרון" הוא יותר מסרט שהפך לחביב המבקרים - הוא סרט עם מסר חלוצי של ממש. ההנחה הזו אמנם איננה מאושרת על ידי גורמים רשמיים, אבל מי שמדבבת את הגיבורה הודתה בריאיון עבר כי ראיה היא בעצם הנסיכה הלהטב"קית הראשונה של דיסני. הסרט עוקב אחר הלוחמת הצעירה, שהיא גם בתו של מנהיג קומנדרה המפולגת. היא יוצאת למסע בחיפוש אחר הדרקון האחרון כדי לאחד שוב את קומנדרה המשוסה.

אורך הסרט: 107 דקות | בימוי: דון הול, קרלוס לופז אסטרדה. במאים שותפים: פול בריגס, ג'ו ריפה

מתי ואיפה? החל מה-3.6 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ

טום וג'רי (Tom & Jerry)

סדרת האנימציה המיתולוגית על חתול ועכבר שהם האויבים והחברים הכי טובים, מגיעה לראשונה לסרט לסרט לייב אקשן משולב אנימציה על המסך הגדול. בערב "חתונת המאה" ג'רי, העכבר, עובר למחילת פאר במלון יוקרה בעיר ניו יורק, והמלון נאלץ להעסיק את טום, החתול, בשביל לתפוס את העכבר השובב. קרב החתול והעכבר המתפתח, מאיים להרוס את הקריירות, את החתונה ואולי את המלון כולו.

אורך הסרט: 100 דקות | בימוי: טים סטורי

מתי ואיפה? החל מה-5.3 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ