היי, מה העניינים? איך עבר סוף השבוע? זו לא שאלה שבאמת מעניינת מישהו, אבל אין ברירה אלא להיות מנומסים ולו בשורה או שתיים לפני שעוברים מיד לנושא הכי חשוב של הוויקאנד: החתונה של מגי וקותי. בערב חמישי, בגן האירועים כוכב הים שבקיסריה, בני הזוג נישאו כשהם מלווים במאות בני משפחה, חברים וקולגות. זה היה אירוע שמח ומשמח לכל מי שנכח בו, אבל זה היה אירוע משמח שבעתיים למי שצפה בו מהצד, הודות לעשרות הסטוריז שעלו במהלך הערב, הלילה ואחריהם לאינסטגרם. 

יותר משהחתונה של קותי סבג ומגי אזרזר היתה טקס חתונה של שני אוהבים, היא היתה טקס הכתרה. דבר נפל בישראל ביום חמישי בערב, והכוונה פה איננה למגי אזרזר שנפלה והשתטחה על רחבת הריקודים במהלך נאמבר ספונטני. הנפילה הזו סימלה נפילה אחרת ובעיקר קימה אחרת. פנו דרך, סלבס אפרוריים ומפורסמים משעממים (לא נוקבים בשמות אבל אתם יודעים מי אתם) מגי אזרזר קטפה בחמישי בערב את תואר הסלבריטאית הכי מעניינת בארץ.

וזה לא היה קל בשום צורה. אזרזר נתנה בחתונה הזאת את אחד המופעים הכי מרתקים וכיפיים וכריזמטיים שראינו ממפורסם ישראל כבר זמן מה. היא שרה ורקדה, ואז שוב שרה ורקדה. ואז התנערה וניערה, קפצה ורקעה. השיער שלה הפך לאיבר חישה סקרן ומסקרן שנשלח כמו זרועות וחיבק לה את הפרצוף בתנופה אולימפית כמעט. השמלות שלה נופנפו במרץ, ההבעות שלה היו, איכשהו, חד פעמיות ומוגזמות ועם זאת לגמרי נהירות וקוהרנטיות. כל שיר שנוגן היה הזדמנות להציג לראווה את סט הכישורים של מגי, ואלוהים, כמה כישורים. היו שם טוורקים, שבלאמים ועבודות ליפסינק שיעוררו קנאה גם בדראגיסטיות הכי מנוסות. היו שם כישורי הנחייה (הפזמון הצופיפניקי "שקט בבקשה - היי, שקט בבקהיי - שה" לעולם לא יישמע לנו אותו דבר), היו שם כישורי תקלוט עיוור עם אוזניות, היו שם אור וחושך והבנה מדויקת של חלל וזוויות צילום. האורחים של אזרזר וסבג לא יכלו לסרב לזה, והפכו בשישי בבוקר את פידֵי האינסטגרם שלהם למיצגי וידאו ארט משוכללים. הנה מגי רוקדת ליבינ' לה וידה לוקה בשמלת חלוק; הנה מגי נשענת על עמדת הדיג'יי ונורות ה-LED מעניקות לה הילה כחולה חשמלית ומלאכית. הנה היא פה והנה היא שם, הנה היא שרה והנה היא רוקדת. לא היה מעניין מזה ולא היה משמח מזה, ובעיקר לא היה מרענן מזה.

והסיבה היא שנוצר פה איזה פער. כמה זמן עבר מאז שראינו מישהי בדרגת פרסום זו או אחרת, שכל דבר שהיא עושה מצליח לרתק אנשים. חשבו על זה - היו לנו אביבית בר זוהר, טום אביב ועדן פינס. היתה לנו ניקול ראידמן. והן כולן קיימות ומצליחות, אהובות, משעשעות ומעניינות מאוד בדרכן. אבל מישהי עם רגע בוער, מישהי שדי באישיות שלה ובהתנהגות שלה כדי להפוך לסטורי, ועוד לסטורי שיועבר בעשרות קבוצות וואטסאפ ושיעורר דיונים בפייסבוק ובאינסטגרם רק בגלל שאותה סלבריטאית מופיעה בו - המישהי הזאת היא מישהי שכבר הרבה זמן לא ראינו.

כשם שלוחות השנה הקדומים העניקו לחודשיהם שמות ששיקפו פעולות חקלאיות רלוונטיות, כך נמדד העניין הציבורי בסלב המסוקר של הרגע. הסלב המסוקר הוא מי שמצליח להפוך את עצמו לְסיפור שאנשים רוצים לשמוע, ולו לזמן מוגבל. לרגע הזה יש אורכים שונים, אבל בגדול, ניתן לחלק את לוח השנה הסלבריטאי לפי המלך או המלכה שמשלו באותם שבועות, ימים וחודשים בכיפת העניין. ניקול ראידמן חילקה כסף לעניים - וזה היה מהמם. ליהיא גרינר התווכחה בשידור עם קורין גדעון - וזה היה מופלא. נועה קירל, אז עוד קטינה, הופיעה מאוחר במועדון שמגיש אלכוהול, עדן פינס ויתרה על שני שליש מהעיצורים והתמסרה לאות ה"א - וזה היה מרתק מאין כמותו. האירוע עצמו פחות חשוב, מה שקריטי הוא מי שעומד במרכזו, ואם יש לו את היכולת לשאת את העניין הזה. ראידמן, בר זוהר, אביב, קירל ודומיהם החזיקו את העניין הזה ורצו איתו. עובדה: הם עדיין סלבס מעניינים. אבל זה לא המומנט שלהם. כשניזכר בקיץ 2019 גם בעוד שנה ושנתיים, לא בטוח שנזכור את ארוחת הערב של ליהיא, אבל את החופה של מגי אזרזר - נזכור גם נזכור.

החלק הכי משמח בכל זה הוא שנראה שאזרזר עצמה עפה, ובצורה הכי אורגנית שיש, על תשומת הלב המחודשת שהוענקה לה. לא שלפני כן היא היתה לא מפורסמת ולא שלפני כן חשדנו שהיא ביישנית או משהו, אבל מופת הבידור הזה, ההתמסרות המוחלטת למעמד ולעדשות המצלמה שהופנו אליה, הוא עליית מדרגה. אם עד כה יכולנו להגיד לעצמנו שהאישיות הבימתית של מגי אזרזר היא בדיוק זה - אישיות בימתית ותו לא - עכשיו אנחנו יודעים שאין לה כפתור כיבוי. והאותנטיות שלה, החפיפה בין הפרסונה המפורסמת שלה להתנהגות שלה ביומיום, היא ליקוי חמה. זו התאמה מושלמת בין סיפור, מספר ואופן מסירה. היא האישה המוגזמת מהחלומות, והחתונה שלה הוכיחה שההגזמה הזאת לא מסתיימת כשהיא יורדת מהבמה או מסיימת טייק בצילומי סדרה. החתונה היתה יריית פתיחה למירוץ או אודישן מוצלח מאוד בריאליטי מוזיקלי. הרמנו למגי את המסך ועכשיו אנחנו סקרנים מכל ביצוע שלה, מכל מהלך. תמונות מירח הדבש? אחלה, לקחנו. פוסט הודיה למאפרות ולתקליטן? תביאו לנו מזה. הפרויקט הבא שלה? בסדר גמור, אפילו שליהוק זה בור של חוסר עניין. מגי אזרזר היא העניין, היא הרגע, היא-היא הנוכחות והדרמה והאקשן. ועבר הרבה זמן מאז שהיה לנו מעניין.