מייגן מרקל עושה זאת שוב, וממשיכה להוכיח לכולם שיש לה הרבה מה להגיד. רק לא מזמן הושק הפודקאסט המשותף שלה עם הנסיך הארי, וגם הסדרה הראשונה של השניים במסגרת החוזה עם נטפליקס נחשפה. כעת, מרקל ממשיכה בעשייה ומקפידה שקולה ישמע, והפעם - במדיה קצת אחרת: ספר ילדים.

ספר הילדים הראשון פרי עטה של מרקל, "The Bench" ("הספסל"), יצא לאור ב-8 ביוני הקרוב. הוא יעסוק ב"קשר המיוחד בין אב לבנו כפי שהוא נראה דרך עיניה של אם", כאשר בכתיבת הספר המדובר, מרקל שאבה השראה מהחיבור בין הנסיך הארי לבין בנם המשותף, ארצ'י. הדמות הנוספת המככבת בו היא ככל הנראה ספסל עץ עליו הבנים ישבו ויהרהרו בחיים (זאת בניגוד למונח המשפטי בו מרקל השתמשה לעיתים בתפקידה ב"חליפות").

בהצהרה לעיתונות, אמרה מרקל כי "'The Bench' התחיל כשיר שכתבתי לבעלי ביום האב, חודש אחרי שארצ'י נולד", וכך הוא התפתח לסיפור ילדים באורך מלא. "התקווה שלי היא ש'The Bench' יהדהד אצל כל משפחה, כמו שהוא הדהד במשפחה שלי. הספר לוכד ונוגע ביחסים המתפתחים בין אבות לבנים ומזכיר לנו את הדרכים הרבות בהן האהבה יכולה להתעצב ולהתבטא בעולם המודרני".

View this post on Instagram

A post shared by randomhousekids (@randomhousekids)

הספר מאויר על ידי כריסטיאן רובינסון, שהשתמש בצבעי מים לראשונה במטרה "להביא שמחה ורכות לדפים". בארה"ב, יצא הספר לאור בהוצאת רנדום האוס, והוצאת ספרי טונדרה היא שתפרסם את "The Bench" בבריטניה, אירלנד, אוסטרליה, ניו זילנד, הודו ודרום אפריקה. 

כאמור, בסתיו האחרון חתמו הארי ומייגן על חוזה רב שנתי עם נטפליקס להפקת סרטים תיעודיים, סרטים עלילתיים, תוכניות טלוויזיה מתוסרטות וסדרות ילדים. הפרויקט הראשון במסגרת החוזה יהיה סדרה תיעודית על משחקי אינוויקטוס, תחרות ספורט ליוצאי מלחמה שייסד הארי ב-2014. הארי אף יופיע גם הוא בסדרה.