מוזיאון תל אביב לאמנות הוא ללא ספק אחד ממוסדות התרבות החשובים והמרכזיים ביותר במדינת ישראל. כעת, לרגל תשעים שנה להיווסדו, המוזיאון זכה לתרומה כספית משמעותית: על מנת לשפר ולהעשיר את חוויית המבקרים, המוזיאון זכה לתרומה בסך 15 מיליון דולר מקרן משפחת פולסון. תרומת הקרן האמריקאית תעזור בשדרוג ושכלול הבניין הראשי והמוכר של המוזיאון. עקב התרומה, ייקרא הבניין על שם משפחת פולסון.

כספי התרומה, כאמור, יושקעו בשיפור הבניין הראשי - כאשר הם ישמשו להרחבת תשתיות ולהתקנת מערכות חדשניות תוך חשיבה על נגישות ותכנון ירוק, מתוך שאיפה לקדם קיימות עירונית בפעילות המוזיאון. אופיו המקורי של הבניין, שתוכנן בסגנון ברוטליסטי על ידי האדריכלים דן איתן ויצחק ישר, יישמר. בזמן השדרוג, המוזיאון ימשיך לפעול כרגיל.

כאילו אין מספיק סיבות טובות להגיע למוזיאון בשנה הקרובה (אחת מהן היא, כמובן, התערוכה המצופה של האמנית היפנית יאיוי קוסמה) - השדרוג המדובר יספק עוד כמה תירוצים לעזוב הכל ולהגיע ליום של צריכת תרבות במוסד האייקוני. מוזיאון תל אביב לאמנות ממשיך להוכיח את עצמו כמוסד תרבות עכשווי, רלוונטי ושוקק: עוד בשנת 2018, עבר המוזיאון חידוש מקיף, שכלל את הרחבת חנות המוזיאון, הקמת המרכז החווייתי למשפחה והשקת בית הקפה "סטודיו" ע"ש ג'נט אסיא. 

ראש העיר תל אביב-יפו, רון חולדאי מסר כי "בשם תושבי תל אביב-יפו וכל הבאים בשערי המוזיאון היום ובעתיד, אני רוצה להודות לג'ון פולסון ולקרן על המתנה הנדיבה. התרומה מאפשרת למוזיאון להרחיב את תפקידו החיוני כמנוע להשראה, חדשנות ויצירתיות". טניה כהן-עוזיאלי, מנכ"לית מוזיאון תל אביב לאמנות, אמרה כי "צוות המוזיאון ואני מבקשים להודות לקרן משפחת פולסון על תמיכתם הנדיבה בפרויקט התחדשות חשוב זה. זוהי הזדמנות יוצאת מן הכלל לחגוג את יופיו של המוזיאון ולהעניק לו חיים חדשים. התרומה תעשיר ותרחיב את מגוון החוויות שאנו מספקים למבקרים - נושא מהותי בעינינו, משום שאנו רואים במוזיאון משאב חינוכי ואזרחי לא פחות מהיותו מרכז תרבותי. משמעות המענק היא שנוכל לשפר ולעדכן את הדרך שבה אנו מציגים את התערוכות והאוספים. לפיכך, התרומה נושאת חזון של ממש". 

קרן פולסון נוסדה ב-2009 כדי לספר תמיכה בחינוך, מדע, בריאות, תרבות ואמנויות. ג'ון פולסון, נשיא הקרן, הוא נאמן לשעבר במוזיאון המטרופוליטן בעיר ניו יורק. לפולסון קרובים החיים בישראל והוא מרבה לבקר במדינה. מפולסון נמסר כי "המוזיאון ממלא תפקיד מרכזי בסצנת האמנות בישראל ובעולם. הוא מושך קהל רב של ישראלים ותיירים ומספק להם חוויית ביקור משמעותית. ולא פחות חשוב מכך, הוא מניע את האנרגיה היצירתית והתוססת של העיר תל אביב-יפו".