החיים הרומנטיים של אמה ווטסון, הרמיוני מ"הארי פוטר", מככבים בכותרות ולא בפעם הראשונה: אחרי שהשחקנית בת ה-29 הבהירה כי היא איננה רווקה אלא דווקא "פרטנרית של עצמה", מסבירה ווטסון מה בדיוק עומד מאחורי ההגדרה הזו וחושפת תחום עניין שפונה לקהל יעד אחר לגמרי מהסרט בכיכובה. 

לפי ווטסון, שהתראיינה לסופרת ואלרי האדסון במגזין טין ווג, ההגדרה העצמית הזו הגיע לאחר שחוותה "לחץ (על כך) שאני חייבת להתחתן או להביא ילד" עד גיל 30. "לא הייתה שום מילה אחרת שתוכל לתאר את הסוג הזה של תקשורת תת-הכרית וחרדה ולחץ שהרגשתי אבל לא יכולתי להגדיר", הסבירה השחקנית, שהוסיפה: "עבורי זה לא היה עניין של מילה כלשהי, זה היה עניין של יצירת הגדרה למשהו שלא הייתה לו שפה".

בנוסף, ווטסון הציגה נושא חדש שמסקרן אותה בימים אלה: עולם הקינק, המתאר בין היתר התנהגויות מיניות שמחוץ לנורמה וקודי התנהגות נזילים יותר. "אני גם נהייתי די מרותקת מתרבות הקינק בגלל שהם המתקשרים הכי טובים שיש, הם יודעים הכל על הסכמה (...) הם מודלים טובים מאוד לחיקוי", סיפרה ווטסון, "אני מרגישה שמערכות יחסים שלא מיישמות מודלים מסורתיים דורשות יותר תקשורת והסכמה". 

"זה דורש שיחה אמיתית והסכמה על סמכויות ומשימות שונות שאת אולי לא מרגישה שאת צריכה או אמורה לקבל, אם את עוקבת אחרי הסטריאוטיפים המסורתיים", הוסיפה ווטסון, שאף ציינה כי "הרעיון לפיו מערכות יחסים אמורות להיות קלות והכל אמור להיות מובן דרך רמיזות, ואתם אמורים פשוט להבין אחד את השנייה, זה בולשיט! זה בלתי אפשרי!". 

בין האקסים המפורסים של השחקנית אפשר למנות את כוכב "גלי" קורד אוברסטריט, ועל פי כמה שמועות - שהוכחשו מצדם של השניים - גם את טום פלטון, ששיחק ליד ווטסון ב"הארי פוטר" בתור דראקו מאלפוי. בזמן הפרסום של אותן שמועות, שאף כללו תמונה משותפת של השניים, הסביר מאלפוי שהשניים אמנם לא בזוגיות אבל שווטסון היא "אישה חכמה להפליא ואוהבת".

View this post on Instagram

Truth! 90 percent of what is in this bag (and the @mmaa.social bag itself) came from a little store in London called @contentbeauty. I buy everything there from beauty to swimwear to jackets and T-shirts to shoes. Their vintage edit is perfect. Their underwear is the softest/most comfortable you can find. They select such special jewellery and books.... if you’re visiting london - Go! @imelda_burke @contentbeauty xxx

A post shared by Emma Watson (@emmawatson) on