השחקן אל פצ'ינו לא זר למועמדויות לאוסקר: בשבוע שעבר נודע כי פצ'ינו מועמד לפרס היוקרתי זו הפעם התשיעית בקריירה שלו, עבור משחקו בסרט "האירי" של מרטין סקורסזה. בעקבות המאורע הסכים פצ'ינו, סרבן ראיונות די סדרתי, להופיע בתוכנית האירוח של ג'ימי קימל, אולי כדי לפמפם את סיכוייו לזכות. אלא שלאור השיחה בין השניים, זה כנראה לא הולך לקרות.

בתחילת הראיון שאל קימל את פצ'ינו האם הוא עדיין מתרגש עקב המועמדות, ופצ׳ינו טען כי שכן. השיחה אז התגלגלה לטקסי אוסקר קודמים ופצ׳ינו סיפר כי בפעם הראשונה שהיה מועמד על "הסנדק" לא היה יכול להגיע לטקס משום שהיה על במת תיאטרון בבוסטון. "טעיתי, הייתי צעיר ומשוגע", אמר, "ולכן בפעם הבאה כשהייתי מועמד על 'סרפיקו' החלטתי שאני הולך למרות שלא האמנתי שאזכה. אני זוכר שישבתי שם באולם הגדול וזה לא היה מה שציפיתי. הייתי עם חבר ולקחתי כמה דברים, לא הייתי לגמרי עצמי, כי אפשר לסבול הכל כשאתה רגוע".

"נהניתי מהמופע", המשיך פצ'ינו, ״ובשלב מסוים פניתי לג'ף ברידג'ס שישב שם, כי גם הוא היה מועמד. ידעתי שהוא ג'ף ברידג'ס אבל לא פגשתי אותו מעולם, אז ניגשתי אליו ואמרתי 'היי'. הוא אמר 'כן, היי?', והנחתי שאוקיי, הוא לא ראה אף אחד מהסרטים שלי. אז הסתכלתי עליו אמרתי לו 'אני לא חושב שהם יגיעו אי פעם לקטגוריה של השחקן הכי טוב'. הוא בהה בי ואמר 'למה אתה מתכוון?', ועניתי 'עברה שעה, זה כמעט נגמר והם לא הכריזו על הזוכה'. הוא תקע בי מבט שעד היום אני לא מסוגל לשכוח, מבט של 'מאיפה נחתּ ומי אתה? הטקס הוא שלוש שעות...'. זה פשוט מוטט אותי, לא ידעתי מה אעשה בשעתיים הבאות". קימל הגיב לסיפור ב"אם אתה כל כך מסטול שג'ף ברידג'ס צריך להגיד לך מה קורה...".

כמו כן סיפר פצ'ינו על תהליך ההצערה הדיגיטלית שעבר במהלך הסרט כדי לגרום לדמותו להיראות אמינה גם כשהיא בשנות ה-40 לחייה, וסיפר, "מתרגלים לזה. אבל יש את הרובוט הזה מ'מלחמת הכוכבים', R2D2, שעומד שם ליד המצלמה כל הזמן, אז מכירים אותו ואומרים היי. שמים עליך נקודות, יש שלוש מצלמות, מחשב עם שלוש עדשות ומצלמה נוספת, וזה בסדר אחרי זמן מסוים".‎