הסופרבול ה-58 התקיים הלילה (בין ראשון לשני) וכמיטב המסורת – כלל לא מעט טריילרים חדשים והצצות לסרטים מצופים, שצפויים להפוך לשוברי הקופות הגדולים של השנה. אז מה חיכה לנו שם הלילה?

"דדפול ו-וולברין"

בהצצה הראשונה לאחד הסרטים הכי מדוברים של השנה, הדמות האהובה אותה מגלם ראיין ריינולדס מכריזה על עצמה כ"ישו של מארוול". מלבד לריינולדס, מככבים בסרט, שצפוי לשנות את היקום הקולנועי של מארוול מהקצה אל הקצה, מת'יו מקפדיין ("יורשים") ויו ג'קמן - שחוזר לגלם את וולברין לראשונה מאז 2017. הסרט יגיע לאקרנים בארה"ב ב-26 ביולי.

"מרשעת: חלק 1"

הטריילר הראשון לחלק הראשון של הגרסה הקולנועית של אחד ממחזות הזמר הכי מצליחים של הבמאה ה-21. בתפקידים הראשיים מככבות סינתיה אריבו שמגלמת את אלפבה, המכשפה הרעה מהמערב, ואריאנה גרנדה שמגלמת את גלינדה, המכשפה הטובה מהצפון. הסרט יגיע לאקרנים בארה"ב ב-27 לנובמבר.

"כוכב הקופים: ממלכה חדשה"

הסרט החדש יתרחש קרוב ל-300 שנה אחרי אירועי הטרילוגיה המצליחה בכיכובו של אנדי סרקיס ויציג עולם בו הקופים שולטים בכדור הארץ ואוכלוסיית בני האדם הצטמצמה דרמטית ונאבקת על הישרדות. ווס בול ("הרץ במבוך") מביים את הסרט, בו מככבים אוון טיג ("זה: חלק 2") קווין דורנד ("אבודים") ועוד. הסרט יגיע לאקרנים בארה"ב ב-10 במאי.

"טוויסטרס"

כצפוי, הטריילר לסרט, שמתואר כפרק חדש ללהיט האסונות מ-1996 הרבה סופות ואקשן. לי אייזק צ'ונג, שהיה מועמד לאוסקר על "מינארי" ביים את הסרט, בו מככבים גלן פאוול ("מלכות הצעקה"), אנתוני ראמוס ("המילטון") ודייזי אדגר-ג'ונס ("אנשים נורמלים"). הסרט יגיע לאקרנים בארה"ב ב-19 ביולי.

בנוסף, קיבלנו טריילר ראשון ל"מקום שקט: היום הראשון", טריילר חדש "קונג פו פנדה 4" והצצות ל"המניונים 4", "אם", "איש הקוף" ו"הכפיל".