מי מקוראינו שהתקיים בשנות ה-60, וודאי זוכר את סדרת הטלוויזיה המצליחה "באטמן", שגוללה כמובן את קורותיו הידועים של ברוס וויין, המיליונר והתעשיין שהתייתם מהוריו בגיל צעיר ונלחם בפשע בתחפושת של עטלף. צופים אחרים, לעומת זאת, אולי זוכרים גם שהכוכב האמיתי של הסדרה היה דווקא הסיידקיק של באטמן, רובין, שעוקב אחריו ולפעמים מתערב באקשן. צופים ממש חדי עין אולי גם זוכרים מאפיין חיצוני בולט ברובין, שהיה חריג מהסביבה. ובכן, מתברר שזה היה יכול להיות הרבה הרבה יותר בולט.

ברט וורד, השחקן בן ה-74 שגילם את רובין, סיפר למדור הרכילות של הניו יורקר, פייג' סיקס, כי רשת ABC ששידרה בזמנו את הסדרה ביקשה ממנו ללכת לרופא כדי "להפחית את הבליטה שיש לו באזור המפשעה", משום שהיא מושכת יותר מדי תשומת לב. הרעיון הכללי, אגב, היה לקבל מהרופא כדורים מיוחדים שיסייעו לו להפחית את גודל אזור איבר המין.

"הם חשבו שלרובין יש בליטה גדולה מדי עבור הטלוויזיה", אמר וורד, וסיפר כי הרשת אף קיבלה לא מעט תלונות מגוף שמרני בשם "הליגה הקתולית למען צניעות". וורד בזמנו היה שחקן צעיר שניסה לשמר את ההזדמנות הגדולה ביותר שנקרתה בדרכו, ועל כן הסכים לקחת גלולות מיוחדות, אותן קיבל מרופא, ואף נטל אותן במשך שלושה ימים שלמים. "בסופו של דבר החלטתי שיכול מאוד להיות שזה ימנע ממני לעשות ילדים מאוחר יותר", הודה, "אז הפסקתי לקחת אותן ופשוט הסתרתי את האזור הזה באמצעות הגלימה של רובין".

בליטה או לא בליטה, הסדרה עצמה התבררה כהצלחה גדולה ו-וורד הפך לכוכב יחד עם אדם ווסט, שגילם את באטמן. בשבוע שעבר אף קיבל וורד הוכחה לכך באופן רשמי, שהוענק לו כוכב בשדרת הכוכבים של הוליווד. במעמד הטקס סיפר כי חלם להיות גיבור על לאורך כל הילדות שלו: "השגתי את זה, ואני לא חושב שזו הייתה תאונה".