השחקן אנסל אלגורט ("אשמת הכוכבים", "בייבי דרייבר"), שהואשם במהלך סוף השבוע בתקיפה מינית של נערה בת 17 בשם גבי, הגיב לראשונה על ההאשמות - וכמובן מכחיש אותן מכל וכל, בטענה כי מדובר בפרידה שהשתבשה.

במהלך סוף השבוע, גבי פירטה בחשבון הטוויטר שלה (שמאז נמחק) כיצד ניהלה רומן עם אלגרט בשנת 2014, כשהייתה בת 17, ובמהלכו קיימה יחסי מין עם אלגורט לראשונה למרות שלא רצתה בכך. "נחרדתי לראות את הפוסטים עלי ברשתות החברתיות שמסתובבים ביממה האחרונה", כתב אלגורט בחשבון האינסטגרם שלו. "אני לא טוען שאני מבין את הרגשות של גבי אבל התיאורים שלה לגבי האירועים - זה פשוט לא מה שקרה. מעולם לא תקפתי מינית אף אחד ובחיים לא אעשה זאת".

"מה שנכון הוא שבניו יורק בשנת 2014, כשהייתי בן 20, לגבי ולי הייתה מערכת יחסים קצרה, חוקית ובהסכמה מלאה", המשיך אלגורט, "למרבה הצער, לא התמודדתי טוב עם הפרידה. הפסקתי להגיב אליה, שזה משהו לא בוגר ואכזרי לעשות למישהי. אני יודע שההתנצלות המאוחרת הזו לא מוחלת על ההתנהגות הבלתי מקובלת שלי כשנעלמתי". אלגורט סיכם: "כשאני מסתכל אחורה על הגישה שלי, אני נגעל ומתבייש לגבי הדרך בה התנהגתי. אני באמת מצטער. אני יודע שאני חייב להמשיך להרהר, ללמוד ולעבוד על להתפתח בכל הנוגע לאמפתיה".

View this post on Instagram

A post shared by @ansel on

אלא שההאשמות של גבי, כאמור, הן הרבה יותר חמורות מכך - החל מהעובדה שהייתה בת 17 בזמנו (גיל ההסכמה החוקית בארה"ב הוא 18), ועד לכך שהיא תיארה שעברה תקיפה מינית: "מיררתי בבכי מתוך כאב ולא רציתי לעשות את זה, המילים היחידות שיצאו מהפה שלו היו 'אנחנו צריכים לאלף אותך'", כתבה. גבי אף טענה כי יצרה לראשונה קשר עם אלגורט באמצעות הודעה ישירה ששלחה לו יומיים לפני יום הולדתה ה-17 ולא ציפתה שיענה לה אך הוא ענה, שלח לה את חשבון הסנאפצ'ט האישי שלי ואף ביקש ממנה תמונות עירום. גבי אף פרסמה צילום מסך של אחת ההתכתבויות ביניהם, כמו גם תמונה שלה ושל אלגורט. "שנים לאחר מכן יש לי פוסט טראומה", כתבה, "יש לי התקפי חרדה ואני בטיפול. הייתי נורא צעירה והוא ידע את זה. הוא היה אומר דברים כמו 'את הולכת להיות אישה כל כך יפה כשתגדלי'".

אלגורט אמור להוביל בשנה הקרובה שני פרויקטים גדולים במיוחד: גם לככב בתפקיד ראשי כטוני בגירסה המחודשת של "סיפור הפרברים" מאת סטיבן ספילברג עבור אולפני דיסני, וגם לככב בתפקיד הראשי בסדרה המדוברת Tokyo Vice לשירות הסטרימינג HBO Max. מדיסני ומהאחים וורנר טרם נמסרה תגובה.