רשימת שיאני השכר של כוכבי הוליווד תמיד מעוררת עניין רב בתעשיית הבידור, אבל בשנים האחרונות נוספה לסקרנות ולקנאה הפשוטה גורם נוסף - כניסתם של שירותי הסטרימינג לעסקי הסרטים, בראשם נטפליקס, שמשלמים לשחקנים סכומים מכובדים ביותר. כל כך מכובדים, למעשה, שאותם כוכבים מנטפליקס ניצבים השנה בראש רשימת השחקנים המתוגמלים בהוליווד. ובעוד שכוכב כמו בראד פיט מסתפק בכ-10 מיליון דולרים על השתתפותו בסרטו של קוונטין טרנטינו, "היו זמנים בהוליווד", מקבילו הצעיר, ריאן ריינולדס קיבל 27 מיליון דולרים על השתתפותו בסרט העתידי של נטפליקס "Six Underground" (שאתם אולי מכירים כסרט העתידי של ליאור רז).

ריינולדס ניצב בראש הרשימה שפרסם מגזין הבידור "וראייטי", כשאחריו ברשימה אפשר למצוא את דווין ג'ונסון שהכניס 20 מיליון דולרים על "הובס ושאו", סרט הספין-אוף של "מהיר ועצבני", ואחריהם רוברט דאוני ג'וניור שקיבל 20 מיליון דולרים על העיבוד החדש ל"ד"ר דוליטל", ו-וויל סמית עם 17 מיליון דולרים על ההמשכון לסרטי "בחורים רעים".

אם מרגיש לכם שמשהו חסר בראש הרשימה, משהו כמו האירוע הקולנועי הגדול של השנה, "הנוקמים: סוף המשחק", אתם לא טועים. הסרט לא נמצא ברשימה (כיוון שהופק בשנה שעברה), אבל גם כך רבים מכוכבי הסרט כבר סיכמו את שכרם בחוזים קבועים מהסרטים הקודמים, כשכריס המסוורת' מסתפק בכ-15-20 מיליון דולרים, לפי ההערכות. מה שמשנה את התמונה העגומה לכוכבי מארוול זה דיווח ב"הוליווד ריפורטר", לפיו רוברט דאוני ג'וניור עשוי להכניס עד 75 מיליון דולרים על תפקידו בסרט. על פי הדיווח, דאוני ג'וניור, שגילם את דמותו של איירון מן מימיו הראשונים של היקום הקולנועי של מארוול, סידר לעצמו הסכם משתלם יותר מחבריו לסרטים, לפיו הוא מקבל אחוזים מההכנסות. "הנוקמים: סוף המשחק" הכניס יותר משני מיליארד דולרים עד כה, ורווחיו של דאוני ג'וניור עולים בהתאם. אולפני מארוול סרבו להגיב לדיווח, ככל הנראה בגלל ההפרש בין שכרו לבין זה של שאר הכוכבים.

אבל אם נניח בצד את החוזה הרווחי של איירון מן, ניתן בהחלט לראות מגמה הולכת וגוברת של משכורות גבוהות בנטפליקס, כשגם בן אפלק קיבל כ-8 מיליון דולרים על "משולש הגבולות" של נטפליקס. הבעיה היחידה בחתימה על חוזה עם נטפליקס לפי הדיווחים, היא שבסרטים אלו אין כל שיתוף רווחים עם הכוכב, כך שבמקרה של הצלחה גדולה לסרט, השחקן הראשי לא יראה דיווידנדים (לא נראה שריינולדס מוטרד במיוחד עם 27 מיליון). בגזרה המקומית, גל גדות ניצבת במרכז הרשימה עם כ-10 מיליון דולרים על "וונדר וומן 1984".

הרשימה המלאה של "וראייטי" (כאמור, ללא "הנוקמים: סוף המשחק"):

ג'סיקה צ'סטיין - 2.5 מיליון דולרים על סרט האימה "זה: חלק 2"

חואקין פיניקס - 4.5 מיליון דולרים על "הג'וקר"

מרטין לורנס - 6 מיליון דולרים  על "בחורים רעים 3"

קריסטן סטיוארט  -7  מיליון דולרים על "המלאכיות של צ'רלי"

בן אפלק - 8 מיליון דולרים על  "משולש הגבולות"

אידריס אלבה - 8 מיליון דולרים על "הובס ושאו"

מרגו רובי - 9-10 מיליון דולרים על "ציפורי הטרף", הסרט החדש על דמותה של הארלי קווין

ליאונרדו דיקפריו - 10 מיליון דולרים על "היו זמנים בהוליווד"

בראד פיט - 10 מיליון דולרים על "היו זמנים בהוליווד"

גל גדות - 10 מיליון דולרים על "וונדר וומן 1984"

אמילי בלאנט - 12-13 מיליון דולרים על "מקום שקט"

טום קרוז - 12-14 מיליון דולרים על סרט ההמשך, "אהבה בשחקים: מאווריק"

ג'ייסון סטיית'האם - 13 מיליון דולרים על  "הובס ושאו"

וויל סמית' - 17 מיליון דולרים על "בחורים רעים 3"

רוברט דאוני ג'וניור - 20 מיליון דולרים על "הרפתקאות ד"ר דוליטל"

דווין ג'ונסון - 20 מיליון דולרים על "הובס ושאו"

ריאן ריינולדס - 27 מיליון דולרים על "Six Underground"