היא גילמה את דייזי, בתה של אמה תומפסון ב"אהבה זה כל הסיפור", שהופעתה כלובסטר בהצגת בית הספר הפכה לאחד הרגעים הזכורים בז'אנר, אבל כיום, 17 שנה אחרי, לולו פופלוול דווקא משמיצה את הקומדיה הרומנטית הידועה בהשתתפותה. פופלוול, היום כבר בת 29, מתחה ביקורת נוקבת על הסרט במהלך ראיון לפודקאסט "Almost Famous", וסיפרה כי היא חושבת שהקלאסיקה האהובה היא "חרא של סרט".

הסרט "אהבה זה כל הסיפור", למי ששכח, מורכב מכמה קווי עלילה שונים, המציגים את סיפור חייהם של משפחות וחברים המקבלים את פני אהוביהם בנמל התעופה הית'רו בלונדון. בסיפור בו היא מככבת, פופלוול גילמה את דייזי, בתם של הארי וקארן (אלן ריקמן ואמה תומפסון). בעוד הארי מנהל רומן אסור עם המזכירה שלו וקונה לה שרשרת יקרה, קארן עסוקה בהתמודדות עם הילדים שאמורים להשתתף במחזה בית הספר. בהמשך, קארן מוצאת את השרשרת שקנה לה הארי ומניחה שזה בשבילה - אך בהמשך מבינה שטעתה ושהארי מנהל רומן, ובוכה בחדרה לפני שהיא מגיעה למחזה בהשתתפות בנה ובתה. 

קו עלילה כזה, בו שתי נשים בוגרות עוסקות אך ורק בגבר בחייהן - אולי היה נראה אחרת בימינו, או לפחות לא מקבל כזו אהדה. אבל ב-2003 דברים נראו קצת אחרת, ולהיטים רבים תיארו חיים של נשים מנקודת מבט גברית, כשלפי פופלוול זה המקרה גם כאן. במהלך הראיון איתה, השחקנית דיברה על החוויה שלה בצילומים, כשהייתה עוד ילדה צעירה בת 12, ושיתפה מדוע היא חושבת שהסרט משמר ערכים סקסיסטיים: "אני לא מתחרטת על זה בכלל. תראו, בלשון המעטה, זה חרא של סרט. אני חושבת שהוא לא עובר את מבחן הזמן". 

פופלוול, כיום קומיקאית, טענה כי הייצוג הנשי בסרט מיושן ולוקה בחסר. "כל הנשים שם הן כמו אובייקטים פאסיביים", הסבירה, "בצפייה חוזרת, זה לא טוב". "צריך גם לזכור שהוא (ריצ'רד קרטיס, יוצר הסרט) כתב את הסרט בהקשר של אותה תקופה. אני לא יודעת איך הוא מתרץ את היצירות היותר עדכניות שלו, אבל הסרט הזה נכתב ב-2003 (...) זה פשוט לא בשבילי כי אני לא אוהבת קיטש, אני שמחה שאנשים אחרים אוהבים את זה".

במהלך הראיון השחקנית העלתה זכרונות מפגישתה עם יו גרנט, שכיכב גם הוא בסרט. פופלוול סיפרה שלמרות שהאופן בו בירך אותה לשלום היה לא נעים במיוחד, היא דווקא חשבה שזה משעשע: "הוא אמר 'אוי אלוהים, אני חייב לדבר איתה? אני שונא ילדים', וזה לא נאמר באירוניה. חשבתי שזה די מצחיק".