בימים בהם אנשים נאלצים לסגל לעצמם תחביבים חדשים, נחמד לדעת שיש כאלה שגם דבקים בהרגלים הישנים. כזה הוא ג'ים קארי, שבנוסף להיותו שחקן מצליח כבר חשף בעבר את חיבתו לציורי קריקטורות, במיוחד כאלה שגם מכעיסות כל מיני אנשים. באחד מציוריו האחרונים - והגרפיים - חזר קארי למושא קריקטורות פופולרי שלו: הנשיא דונלד טראמפ

לאחר שבחודש ינואר האחרון הכריז קארי כי הוא מפסיק לצייר אמנות פוליטית, נראה כי התפרצות נגיף הקורונה ברחבי העולם וניהולו של הנשיא האמריקאי את המשבר עוררה בו רצון מחודש ליצירה. בקריקטורה החדשה, מוצג הנשיא טראמפ ישן במיטתו, כשסביבו מטיילים כמה נגיפים מצוירים. בעודו ישן, מופיע טראמפ כשבידו האחת הוא אוחז נייר טישו ובידו האחרת טלפון סלולרי המציג סרטון פורנוגרפי בכיכובה של סטורמי דניאלס - שחקנית פורנו ששמה נקשר לא מעט בשמו של טראמפ. 

"בעוד מקרים של קוביד-19 מכפילים את עצמם כל שלושה ימים בעיר ניו יורק", כתב קארי בציוץ הנלווה לקריקטורה, "הנשיא מבטיח לוול סטריט שהוא מסוגל לטפל בכל ניירות הטישו החשובים (משחק מילים בין נושאים - Issues, לבין ניירות טישו - Tissues, ר.א)". ולמקרה שהעוקבים עוד הבינו לאיזו פעולה של הנשיא האמריקאי רומז קארי, הוא גם דאג לצייר פרט מסוים בשמיכתו של טראמפ שלא מותיר מקום לספק. 

לצד לא מעט תגובות שתמכו בו ותקפו את טראמפ בהתאם, קארי זכה גם לביקורת מכיוונם של כמה גולשים על הציור הגס שהעלה. "אף אחד לא הלך לראות את הסרט המחורבן שלך, אז חזרת לתקוף את טראמפ. זאת אסטרטגיה מנצחת!", כתב לקארי אחד הגולשים. אותו גולש מתייחס ל"סוניק - הסרט" בכיכובו של קארי, שיצא לאקרנים זמן קצר לפני התפרצות נגיף הקורונה בארה"ב וביתר העולם המערבי. בגלל הביקוש שכמעט ונעלם לסרטי קולנוע, הודיעו באולפני פרמאונט כי יציאתו של הסרט לצפייה ביתית תוקדם באופן משמעותי. 

גולשת נוספת הגיבה לקארי וכתבה: "ג'ים, אני דואגת לך. נראה שהשתגעת ואתה אפילו לא מבין את זה. אבל האמנות שלך ממש מצביעה על בעיות נפשיות קשות. אני מציעה שתקבל עזרה!". "תדאג לך ולאהובים שלך ותן לטראמפ לעשות את מה שהאנשים במדינה הזו בחרו בו לעשות", הוסיף גולש אחר.

כאמור, לא מדובר בפעם הראשונה בה קריקטורה של קארי יוצרת סערה. לפני כשנה, אלסנדרה מוסליני, חברת פרלמנט איטלקייה ונכדתו של הצורר הידוע, יצאה נגד קארי בעקבות ציור שפרסם המציג את סבה לצד מאהבתו. "אתה חרא", כתבה מוסליני לקומיקאי, שבהמשך גם הוסיפה כי: "לנשיא טראמפ אין מה לדאוג מהמתקפות הפוליטיות של ג'ים קארי, הציורים שלו הם רק ניירות מטונפים".