אם היו מלהקים את ג'ניפר לופז לגלם אותנו בסרט על חיינו - היינו אסירי תודה לנצח. אבל כפי שכבר למדנו, זה לא המקרה של סמנת'ה ברבש, שכבר תבעה את הפקת הסרט "נוכלות בלי חשבון" בסכום של 40 מיליון דולר על כך שלא נתנה שום רשות להפוך את חייה לסרט. עכשיו, מתברר כי ברבש אולי לא מרוצה מהאופן שבו הוצגה בסרט, אבל לפי דיווחים שונים ייתכן בהחלט כי עדיין מדובר בנוכלת. 

ברבש, שככל הנראה מנסה לנצל את ההצלחה של הסרט לטובתה הכלכלית בדרך נוספת, מציעה למכירה ספר שמבוסס על סיפור חייה. על פי הדיווחים, היא מכרה כ-45 אלף עותקים מהספר המדובר, במחיר של 20 דולר לעותק בכריכה רכה ו-30 דולר עבור עותק בכריכה קשה. כלומר - מעל מיליון דולר במכירות. הספר, שנקרא "Underscore", אמור היה לצאת במקור בספטמבר, ומאז תאריך יציאתו נדחה כמה וכמה פעמים, ולא מעט לקוחות החלו להתלונן שעדיין לא קיבלו את העותק לידיהם.

View this post on Instagram

A post shared by Samantha Barbash ™️ (@iam_missfoxita) on

כתוצאה מהתלונות, הלינקים לרכישת הספר הוסרו מהרשתות החברתיות, אבל באתר הרשמי של ברבש הוא עדיין מוצע למכירה, ומתואר כך: "סקס, סמים וכסף - כל המרכיבים של מועדוני החשפנות בניו יורק. סמנת'ה, מארחת באחד מהמועדונים האקסקלוסיביים ביותר במנהטן, לוקחת אתכם לסיור בתוך חדרי האח"מים עם הלקוחות העשירים בעולם".

נכון לעכשיו, אנשים שהזמינו את הספר מראש וכבר שילמו עליו, לא רק שלא קיבלו מידע לגבי תאריך יציאה רשמי, אבל גם לא קיבלו הצעה לקבלת החזר כספי. בגלל העבר המפוקפק של ברבש עם כסף ולקוחות, אותם אנשים חוששים שלעולם לא יראו את הספר או את הכסף. חלקם אף ניצלו את ההזדמנות לטנף על ברבש בחשבון האינסטגרם של רוזלין קיאו, שאת דמותה מגלמת בסרט קונסטנס וו. קיאו, שפעלה יחד עם ברבש והייתה בת חסותה. קיאו פירסמה אף היא ספר שמבוסס על החוויות האישיות שלה בעולם החשפנות,ספר שראה אור בספטמבר. "תודה שאת לגיטימית ושאת באמת כותבת את הספר שלך!", כתב לה אחד המגיבים. 

בתגובה, ברבש טוענת שעותקים של הספר כבר הודפסו ונשלחו. "העותקים הראשונים נשלחו מיד לאחר ערב השנה האזרחית החדשה", היא אמרה בתגובה ל-Page Six. "היו בעיות עם חברת ההוצאה לאור הראשונה, ובגלל זה היה עיכוב ארוך. העותקים הבאים ישלחו בעוד שבועיים". נמתין בסבלנות.