עדכון, 25.02: יממה אחת אחרי ההטרלות של חברי הקאסט, "ספיידרמן 3" זכה לשם רשמי - "ספיידרמן: אין דרך הביתה" (No Way Home). בעוד הפוסטים של הולנד, זנדאיה והטלון אכן התגלו כשקריים, הדיווח של Domain Name Wire דווקא הוכיח את עצמו.


נכון, יש בעולם מספיק דאגות כרגע - אבל מבחינת חובבי מארוול, ומעריצי ספיידרמן בפרט, אחת השאלות הכי מטרידות היא "איך יקראו ל'ספיידרמן 3'?". בשביל אדם מהצד, השם "ספיידרמן 3" נשמע כמו די והותר לסרט החדש, אבל ההיסטוריה מלאה בסרטי המשך שזכו לשמות משלהם, מ"הארי פוטר ואבן הסודות" ועד "וונדר וומן 1984". וכשעלילת הסרט החדש גם ככה נשמרת בסודיות, השם המלא אולי יוכל לנדב עוד פרטים על מה שמצפה בפרק השלישי בסדרה.

מבחינת אותם מעריצים סקרנים, אתמול נראה היה שהתעלומה נפתרה: אחרי "ספיידרמן: השיבה הביתה" ו"ספיידרמן: רחוק מהבית", כוכב הסרטים טום הולנד העלה פוסט לאינסטגרם עם תמונה חדשה מתוך הסרט, ולצדה גם השם המלא שנבחר לו: "ספיידרמן: צלצל הביתה" (על משקל הציטוט הידוע מהסרט "אי. טי.", "E.T Phone Home"). רק שבמקביל להולנד, שני שחקנים אחרים מהסרט - זנדאיה וג'ייקוב בטלון - העלו גם הם פוסטים לקראת עליית הסרט, והם הציגו שמות אחרים לגמרי.

View this post on Instagram

A post shared by Tom Holland (@tomholland2013)

בעוד שאצל זנדאיה הסרט העתידי זכה לשם "ספיידרמן: הורס בתים" (Home-Wrecker), במקרה של בטלון לסרט קראו כבר "ספיידרמן: חבר מהבית" (Home-Slice). שלושת השמות אמנם שמרו על המסורת של הסרטים הקודמים בסדרה, כשבכולם מופיעה המילה "בית" - אבל מן הסתם לא מדובר בטעות תמימה של מי מהשחקנים אלא בהטרלה על חשבונם של המעריצים. השם המלא של "ספיידרמן 3", כך נראה, יתפרסם רק בעתיד. 

עד שאותו שם יפורסם באופן רשמי - נראה שאתר מסוים כן התקרב לחשיפה. הבלוג Domain Name Wire, שבעבר היה הראשון שזיהה כי סרט "וונדר וומן" השני ייקרא "וונדר וומן 1984", מצא בקשה לרישום דומיין - כתובת אינטרנטית - של מספר שמות העשויים לרמוז על שמו של הסרט הבא בסדרה. בבלוג מציינים כי הכלי בו נעשה הרישום הוא אותו כלי בו השתמשו במקרה של "וונדר וומן", ואם הכתובות הללו אכן קשורות לסרט השלישי של "ספיידרמן", שמו המלא יהיה אחד מאלה: "לבד בבית" (Home-Alone), "הומראן" (Home-Run), "געגועים הביתה" (Homesick), "בדרך הביתה" (Homeward-Bound), "עולם הבית" (Home-World) או "אין דרך הביתה" (No Way Home). אם הדיווח אכן נכון, סימן שלא רק שתבנית ה"בית" תישמר - אלא גם שהפוסטים של הולנד ושות' הם לא יותר מתעלול.

View this post on Instagram

A post shared by Zendaya (@zendaya)

View this post on Instagram

A post shared by Jacob Batalon (@lifeisaloha)