"שישי הפוך" עלה למסך עוד ב-2003, והיה בין הסרטים שתרמו להפיכתה של לינדזי לוהן לכוכבת הגדולה שהיא הייתה. אמנם מדובר בסרט בן כמעט עשרים שנה, אבל בימים האחרונים - רבים חוזרים אליו בשקיקה. ויש לכך סיבה טובה: פרט הזוי למדי מתוך אחת הסצנות בסרט נחשף כעת ברשתות החברתיות, והצופים, כמובן, לא יודעים את נפשם.

הסרט, כפי שיודעים מעריצי לוהן למיניהם, עוסק באם חד הורית ואלמנה בשם טס (ג'יימי לי קרטיס) ובבתה המתבגרת אנה (לוהן), שלא מאוד מסתדרות זו עם זו. המשפחה סועדת במסעדה סינית וויכוח ער מתעורר, מה שגורם למלצרית להציע לאם ולבת עוגיית מזל שבתקווה תרגיע את הרוחות. אותה עוגיה מתגלה כקסומה והשתיים מגלות שהחליפו גוף: הן נבהלות בתחילה, אבל בהמשך מבינות שכל אחת תאלץ לחיות את חייה של השנייה עד שהכל יחזור לקדמותו.

גולשת טיקטוק חדת עין הבחינה בפדיחה מצחיקה במיוחד של ההפקה, כזו שקל מאוד לפספס אם לא מתבוננים בתשומת לב יתרה. לקראת סוף הסרט, הארי אחיה הקטן של אנה (ריאן מלגריני) וסבם של השניים (הרולד גולד) מקבלים עוגיות מזל גם הם, רגע אחד לפני שהם נדחפים אל האדמה. על פניו, לא נשמע כמו סצנה מטורפת במיוחד, אבל הפשלה הנחבאת בה הופכת אותה לקורעת מצחוק: הגולשת, שמה גבי ניקול, הסתכלה טוב טוב וראתה - ברגע בו השניים נדחפים, הארי הוחלף בכפיל. אבל לא סתם כפיל: מדובר באדם מבוגר, שניתן לראות לרגע את פניו אל מול המצלמות. מיותר לציין שהגולשת הייתה בהלם מוחלט, והיא חתמה את הסרטון בדרך המתבקשת: "אין לי מילים".

@thegabbienicole

I have no words #disney #stuntdouble #funny #freakyfriday #fail #fyp #DADMOVES #movie #moviesce

♬ original sound - thegabbienicole

בינתיים, הסרטון הפך ויראלי ברשתות החברתיות וזכה ללא פחות מ-2.5 מיליון צפיות. גולשים אחרים היו המומים גם הם: אחד כתב, "מה לעזאזל! איך לא שמתי לב לזה אף פעם? צפיתי בסרט הזה כל כך הרבה פעמים!!" גולשים אחרים גם הם לא יכולים היו להישאר אדישים לפדיחה הנסתרת, והפוסט המדובר של ניקול כבר הוצף באלפי תגובות: "אלוהים אדירים!" כתבה גולשת אחת, ואחר כתב, "אין מצב". ובכן, נראה שלגמרי יש מצב - וגם בסרטים המושקעים ביותר טעויות כאלה יכולות לקרות. גולש אחד הגדיל ראש ושלף ממעמקי מוחו (או מגוגל) פרט משעשע: לטענתו, אותו כפיל - לארי ניקולס שמו - השתתף גם ב"שכחו אותי בבית" בתור הכפיל של מקולי קאלקין, כאשר ניתן למצוא קרדיטים שלו ככפיל גוף בשני הסרטים.

לאחרונה, התגלתה טעות משעשעת ואף מטרידה גם ב"גריז 2", סרט ההמשך למיוזיקל האייקוני. גולש שצפה בסרט כמות לא קטנה של פעמים הבחין כי באחת הסצנות, במהלכה ניצבים רצים בבגדי ספורט, אחד הניצבים ככל הנראה לא לבש תחתונים - כך שאיבר מינו יצא מתוך מכנסיו הרחבים ותועד במצלמה.