גם לשחקנים ההוליוודים המצליחים ביותר יש סרט אחד בכיכובם שהם היו רוצים לשכוח. ג'ורג' קלוני, למשל, הפך למושא הקטילות העיקרי של מבקרי הקולנוע עם עלייתו של הסרט "באטמן ורובין" - ואף היה הראשון לטנף עליו במשך שנים ארוכות. גם בן אפלק נכלל ברשימת הכוכבים שמיהרו להתנער מהסרטים שלהם עצמם, כשכינה את "ג'ילי" בכיכובו "סרט מחורבן". ומה עם ראיין ריינולדס ו"גרין לנטרן"? ובכן, מאז עלייתו ב-2011, הסרט הושמץ מכאן ועד להודעה חדשה - אבל אדם אחד לא צפה בו מעולם וכנראה גם לא היה בטוח על מה כל המהומה: ריינולדס בעצמו.

בשבוע שעבר, כל זה השתנה כשהשחקן החליט לשים סוף לסאגה ולצפות ב"גרין לנטרן", באיחור אופנתי של כעשר שנים. לכבוד יום פטריק הקדוש, כוכב "דדפול" צפה בסרט שנחשב לפלופ גם בקופות וגם בביקורות, אחרי שלדבריו מעולם לא צפה בו לפני כן. ולא רק זה - ריינולדס גם דיווח על תחושותיו בלייב בפוסטים שפרסם בטוויטר, כשהוא מתעמת עם הכישלון תוך השתכרות בלתי נמנעת מג'ין (שממש במקרה שייך למותג שלו Aviation Gin).

למרבה הצער, המעריצים לא יכולים היו להצטרף לריינולדס בצפייה, או כפי שהוא ניסח את זה - "זה כנראה הפאקינג סרט היחיד שלא משודר בשום מקום, אז אין לכם מזל אם אתם רוצים לצפות". למי מכם שפספסו את "גרין לנטרן" כשהוקרן בקולנוע, הסרט מספר את סיפורו של האל ג'ורדן (ריינולדס), טייס ניסוי של חיל האוויר האמריקאי שנבחר להיות הגרין לנטרן האנושי הראשון. ג'ורדן מגיע לכוכב הלכת אואה, שם שאר הפקחים הירוקים לא חולקים לו כבוד עקב היותו בן אנוש. הוא נמצא במשימה קריטית להביס את פאראלקס, ישות על חייזרית השואבת כוח מהאור הצהוב, שהוא התגלמותו של הפחד. 

בין ההרהורים על הסרט בחשבון הטוויטר של ריינולדס ניתן למצוא פנינים כמו "קראתי רק את החלקים שלי בתסריט אז זה באמת מרגש בשבילי לצפות" ו"אני נשבע שאני שותה לכבוד זוכה הגראמי טאיקה וואיטיטי ולא כדי להקהות את הכאב שאני עלול להיות בו". ואיך לא - ריינולדס התייחס גם לאשתו ומי שכיכבה לצידו בסרט, בלייק לייבלי, כשצייץ בהומור "היי, בלייק לייבלי בסרט הזה!" 

על הדרך, השחקן שיתף גם כמה אנקדוטות משעשעות מתקופתו על הסט ומחשבות על חברים מהקאסט. ולמרות ההשפלה העולמית שגרר איתו הסרט, ריינולדס בוחר לקחת את הכל בקלות: "מאות אנשי צוות מדהימים עשו עבודה נהדרת - ולמרות שזה לא מושלם, זו לא טרגדיה. בפעם הבאה אני לא אחכה עשור לפני שאצפה".