זה אמנם לא שחזור מדויק של הסרט "אבא מתארס", אבל במונחים של רימייק מילניאלי זה קרוב מספיק: יו גרנט ומתיו מקונוהיי, שמככבים זה לצד זה סרט "הג'נטלמנים" של גיא ריצ'י, עד כדי כך נהנו זה מחברתו של זה עד שהחליטו לשדך בין ההורים שלהם, מתברר.

הכל התחיל בראיון לאתר mashable בחודש דצמבר האחרון, בו נשאלו השניים מה התוכניות שלהם לתקופת החגים. "האם האימא בת ה-87 שלך תרצה להכיר בריטי נחמד בן 91?", שאל גרנט בן ה-57 את מקונוהיי בן ה-50 בסוג של בדיחה, שככל הנראה התבשלה לכדי דייט רומנטי של ממש. בראיון נוסף שקיימו השניים לאנטרטיימנט טונייט התייחסו שוב לשידוך ואמרו: "בשבוע הבא הם אמורים להיפגש, מה שאומר שככל הנראה לא נשמע מהם למשך כל הלילה", אמר מקונוהיי, וגרנט הוסיף שאם זה אכן ייצא לפועל, מערכת היחסים בין השניים תהיה "לוהטת".

קיי מקונוהיי איבדה את בן זוגה, ג'ים, בשנת 1992, בעוד ג'יימס גרנט איבד את אשתו, פינבולה, בשנת 2001. שניהם הופיעו לצד בניהם פעמים רבות על השטיח האדום באירועים שונים בהוליווד, ומקונוהיי ציין לא פעם כי אכן היה מעוניין שאמו קיי תפגוש מישהו חדש, אך הוא חייב להיות מעל גיל 85. בכל זאת, מקונוהיי הוא בחור מסורתי ולא היה רוצה פער גילים גדול מדי בין אמו לאביו החורג החדש.

קיי, מצדה, סיפרה בראיון כי "תמיד חשבתי חיובי, וזה הכוח של מחשבה חיובית. תשתמשו בה, תהפכו אליה ותעשו את זה, אוקיי? כשמתחילים לחשוב שלילי זה מושך כלפי מטה, בדיוק כמו להסתובב בחברתם של אנשים שליליים".