בפעם הבאה שמישהו יאמר לכם שאין טעם להגיע מוקדם לקולנוע כי כל הטריילרים כבר במילא ברשת, אתם מוזמנים לשלוח לו את הידיעה הבאה: צופים שהלכו בסוף השבוע לקולנוע כדי לראות את "מהיר ועצבני: הובס ושואו" קיבלו במפתיע הצצה בת 40 שניות לסרטו החדש של כריסטופר נולאן, "Tenet" (אמונה). הטיזר הקצרצר לא זמין בשום מקום אחר מלבד בצפייה חד פעמית באולמות קולנוע נבחרים בארצות הברית ובאנגליה, וזו כנראה הסיבה שמעריצים רבים כבר נתנו לדמיון שלהם להשתולל והחלו לפתח תאוריות רבות בנוגע למהות הסרט המסתורי הזה. 

חלק מהסיבות לתעלומה הגדולה היא שאולפני האחים וורנר לא ממש שחררו מידע בנוגע לסרט, מלבד תיאור כללי של "סיפור אקשן אפי הקשור לעולם הריגול הבינלאומי". בטריילר עצמו הופיעו המשפטים "הגיע הזמן לגיבור חדש" ו"הגיע הזמן למשימה חדשה". כמו כן, ניתן לראות בטריילר את השחקן ג'ון דייוויד וושינגטון ("שחור על לבן", ובנו של דנזל וושינגטון) כשהוא נע אחורנית בסוג של לופ. מה שהוביל מעריצים רבים ברשת למסקנה הבלתי נמנעת - "Tenet" הוא סרט המשך ל"התחלה" (Inception), סרטו הפופולרי של נולאן מתחילת העשור.

"התחלה", למי שלא זוכר, עסק בדומיניק "דום" קוב (לאונרדו דיקפריו), אשר הצליח להשיג טכנולוגיה צבאית מתקדמת באמצעותה ניתן לחדור לחלומות של אנשים, ולחלץ מהם מידע אישי בעודם ישנים או לשתול בראשם רעיונות ומחשבות - כל זאת באמצעות חלימה משותפת. המציאויות החלומיות שמופיעות בסרט לא צייתו לחוקי הפיזיקה, ובחלקים רבים מהסרט נראו דום וחבריו הכנופיה שלו כשהם מהלכים על קירות או "מקפלים" רחובות ובניינים כדי להתקדם בתוך העולם הפיזי של החלום. בסוף הסרט - וכאן יופי ספוילר לסרט, אז היזהרו - לאחר משימה מוצלחת, חוזר דום לילדיו שנלקחו ממנו, אך השוט האחרון בסרט מותיר מקום לספק שמא גם זה היה סוג של חלום.

"Tenet", טוענים מעריצים, מרמז על כך שהסוף הזה אכן היה אמיתי, וכעת הסיפור עובר לעסוק בילדיו של דום. התאוריות גורסות כי ייתכן וטכנולוגיית החלומות התפתחה מאז והפכה להיות משהו מפלצתי ומסוכן יותר, אשר מאפשרת למרגלים לא רק לחדור לחלומות אלא גם לנסוע אחורה בזמן. לטענתם, נטייתו של נולאן בשנים האחרונות להתמקד בבני הדור הצעיר כגיבורים (כמו למשל ב"בין כוכבים") מרמזת על כך ש"הגיבור החדש" הוא למעשה מישהו שאנחנו כבר מכירים. כמו כן, עיתוי יציאת הסרט לאקרנים - ה-19 ביולי 2020 - עשר שנים בדיוק לאחר יציאתו של הסרט המקורי, בהחלט מעלה את החשד כי מדובר בהמשך, כמו גם נוכחותו של מייקל קיין בקאסט, אשר גילם בסרט המקורי את חמו של דום (אך משתתף בכל סרטיו של נולאן).

יחד עם זאת, עדיין ייתכן שמדובר בסרט חדש לחלוטין. כל שאר השחקנים בסרט, שכוללים את רוברט פטינסון, ארון טיילר ג'ונסון וקנת' בראנה, מגלמים דמויות שנראות לא קשורות לדמויות של "התחלה", ונולאן עצמו לא ממש נוטה לחזור לעלילות של סרטים שעשה בעבר, למעט טרילוגיית "האביר האפל"' שסיפרה עלילה אחת - הפיכתו של ברוס ויין לבאטמן. עד שייצא טריילר רשמי שינותח לפרטי פרטים, נאלץ לחיות בחוסר ידיעה.