העיתונאית ומגישת חדשות 13, טלי מורנו, צייצה הערב בטוויטר כי פוטרה מעבודתה, יום אחרי יום הולדתה. מורנו כתבה: לכל המתעניינים: "פוטרתי הערב מחדשות 13. מי שמחפש עיתונאית יד שנייה עם ותק של שניי עשורים במקצוע והתמחות בהגשה, מוזמן לפנות אלי. תודה מראש". היא זכתה לתגובות רבות וחמות מקולגות, ביניהם גיא לרר, אבישי בן חיים, ברוך קרא, איילה חסון, נדב אייל, עקיבא נוביק, חן ליברמן, רביב דרוקר, ספי עובדיה וסיון כהן, שמשדרים עמה בערוץ, שמעון ריקלין, עמית סגל, דפנה ליאל, אוהד חמו, רון קופמן ועוד.

תמר איש שלום, מגישת המהדורה המרכזית, כתבה לה בתגובה: "טלי, מצטערת לשמוע. המון בהצלחה", ואילו אודי סגל, שמגיש לצדה, כתב: "עצוב מאד. את מקצוענית אמיתית". מגישת המהדורה המרכזית בחדשות 12, יונית לוי, צייצה: "שולחת לך חיבוק טלי, את נכס גדול לכל מקום עבודה שישכיל לבחור בך".

רשת 13 נמצאת בימים אלו במשבר כלכלי קשה, שהעמיק לנוכח הירידה בפרסום בתקופת הקורונה. החברה ניצבת בפני תוכנית התייעלות אגרסיבית, שבמסגרתה על פי ההערכות, כמעט רבע מן העובדים יפוטרו, כדי להגיע לקיצוץ של 35 אחוז מתקציב החברה. בין הנהלת חדשות 13 לבין עובדי החברה וארגון העיתונאים צפוי להיחתם הסכם שיסדיר את נושא המפוטרים וינסה לצמצם ככל שאפשר את מספרם.

במהלך חופשת הלידה של מורנו התקבלה החלטה בחדשות 13 לחזור למודל הגשה זוגי כפי שהיה נהוג בראשיתו של ערוץ 10. לצורך כך הוחלט להעביר את אודי סגל מרצועת 7 בערב לכס מגיש המהדורה לצידה של תמר איש שלום. בתחילה תוכנן כי גם מורנו תשתלב בעתיד במודל ההגשה הנוכחי, אך בעקבות המצב הכלכלי בערוץ תכנון זה לא יצא לפועל בסופו של דבר.

מורנו שירתה בגלי צה"ל, ועם שחרורה הצטרפה לחדשות 10. היא הגישה בערוץ את מהדורת "חדשות השבת", "היום שהיה" וכן משדרים מיוחדים ומילויי מקום בתוכניות שונות. בשנת 2009 עזבה את ערוץ 10 ועברה לערוץ 2. בשנת 2013 חזרה לערוץ 10 והחלה להגיש את המגזין "שישי" עם אלון בן דוד. בשנים האחרונות היא מגישה את המהדורה המרכזית לצד תמר איש שלום.

מורנו יצאה לחופשת לידה לאחר הולדת בתה השלישית, המשותפת לה ולאיל קיציס, בחודש ינואר האחרון.

מחדשות 13 נמסר: "אין תגובה".