ניקול קידמן הייתה עסוקה מאוד בשנים האחרונות. אחרי שכיכבה בסדרה המצליחה "שקרים קטנים גדולים" ובסדרה הקצת פחות מצליחה "היית צריכה לדעת", השחקנית עתידה להופיע שוב על המסך הקטן גם ב"Nine Perfect Strangers" בה תשחק לצד מליסה מקארת'י. גם בגזרת הקולנוע קידמן לגמרי נמצאת על הגל: ב-2019, עלה למסך "פצצה" בכיכובה, וסרטה "הנשף" נחת בנטפליקס ממש לאחרונה והפך ללהיט. כעת, השחקנית האוסטרלית ממשיכה להוכיח שהיא ממשיכה לתת עבודה, כאשר היא עתידה לגלם את השחקנית האייקונית לוסיל בול ("לוסי אהובתי") בסרט שמצטלם בימים אלה, ותמונות ראשונות מסט הצילומים כבר נחשפו.

השחקנית תגלם את כוכבת הטלוויזיה הידועה ותשחק לצד חוויאר ברדם, שיגלם את מי ששיחק לצד בול בסיטקום "לוסי אהובתי", דזי ארנז. הסרט יעקוב אחר שבוע בהפקת הסדרה הפופולרית. עבור קידמן, מדובר בהזדמנות מקצועית מסקרנת ומרעננת - בעוד היא מגלמת בדרך כלל דמויות עצורות ומאופקות למדי ("דוגוויל", "עיניים עצומות לרווחה" ועוד ועוד), דמותה של בול שונה מהטיפוס הזה בתכלית. בדיוק מהסיבה הזו, הגולשים דווקא פחות מרוצים מהליהוק המדובר, בטענה כי כל קשר בין קידמן לבין בול מקרי בהחלט: קידמן, כידוע, איננה קומיקאית - ועל כן, הבחירה בה לגילום שחקנית קומית עשויה להיות בחירה תמוהה למדי.

גולשים רבים קובעים כי קידמן וברדם לא מחזיקים בכישורים הנדרשים על מנת לגלם את בול וארנאס. גולשת אחת כתבה בחשבון הטוויטר שלה, "בלי להשחיר, אבל אני לא חושבת שלניקול קידמן יש מספיק גמישות בפרצוף בשביל לגלם את לוסיל בול". גולש נוסף הביע את דעתו, "לוסיל בול ידועה בשל קומדיה פיזית מדהימה, במיוחד עם הפרצופים שלה. אני יודע שכולם לא חושבים שניקול קידמן מסוגלת לעשות את זה".

במאי הסרט, אהרון סורקין, דיבר לאחרונה על החלטתו ללהק את קידמן לתפקיד לוסיל בול, תוך שהוא מבהיר שקידמן לא תגלם את לוסי ריקרדו (הדמות של בול מהסדה) אלא את בול עצמה. בריאיון למגזין Entertainment Weekly אמר הבמאי כי יהיו כמה רגעים בסרט בהם ההתמקדות תהיה ב"לוסי אהובתי" עצמה, אך מטרתו של הסרט היא דווקא לעסוק באופן נרחב יותר במאחורי הקלעים, בחיי השחקנים. למרות זאת, מעריצים רבים עדיין מבקשים מסורקין ללהק שחקנית שתוכל לגלם בצורה טובה יותר את הצד המצחיק של בול.

נראה שלגולשים הללו יש תוכנית מאוד ברורה. למרות שהם רוחשים לה כבוד, הם מעוניינים לוותר על ניקול קידמן - ומבקשים מסורקין שילהק במקומה את דברה מסינג, הלא היא גרייס מ"וויל וגרייס". לטענתם היא מושלמת לתפקיד: גולש אחד הצהיר: "אני מאוד אוהב את ניקול קידמן, ללא ספק - היא יכולה להצליח ברוב התפקידים כמו שאף אחת אחרת לא. אבל כשזה מגיע לגילום החביבות של לוסיל בול, זה תפקיד שדברה מסינג נולדה בשביל לזרוח בו". גולשת נוספת כתבה, "דברה מסינג עדיין בחיים, אני לא מאמינה שזה קורה". גולש נוסף קבע, "אם אתם עומדים לעשות סרט על לוסיל בול ואתם לא מלהקים את דברה מסינג, אתם לא צריכים לעשות סרטים". 

למעשה, מסינג גילמה את דמותה של בול בעבר. בפרק של "וויל וגרייס" משנת 2020, היא נכנסה לדמות כאשר ויל טען שהחיים עם גרייס הם כמו חייהם של ריקי ולוסי (דמויותיהם של ארנאס ובול), ובמהלך הפרק השניים דמיינו עצמם בתרחיש זה. העובדה הזו, לצד הדמיון הפיזי הקיים בין בול למסינג, מסבירה את הרצון העז של הגולשים לראות את הליהוק הזה קם לתחייה.

View this post on Instagram

A post shared by #Películas, #Series y más. (@cinefiloboliviano)

View this post on Instagram

A post shared by @spun_sugar1