כל מי שצפה (או ליתר דיוק, צפתה) בצעירותו ב"בנות גילמור" או ב"יומני הנסיכה" ודאי כבר נחשף למנהג המוזר שהוא "Débutantes" - נשף בו חוגגים את יציאתן לחברה בפעם הראשונה של נשים צעירות. בעוד שאנחנו חשבנו שמדובר במנהג ארכאי-שוביניסטי-קפיטליסטי שקורה רק בסרטים, הופתענו לגלות כי לא רק שזה קורה ב-2017, אלא שגם מי שלקחה חלק בטקס המדובר היא לא אחרת מריס וויתרספון, ש"הוציאה" את בתה אווה לחברה הגבוהה.

מתמונות ראשונות שצצות, נראה כי וויתרספון ובתה המשותף עם ריאן פיליפה, אווה בת ה-18, בילו את סוף השבוע האחרון בפריז, שם האחרונה נצפתה בשמלת הוט קוטור מבית ג'יאמבטיסטה ואלי כשהיא משתתפת בנשף היציאה לחברה הצרפתי, le Bal des Débutantes, שנערך במלון פנינסולה פריז בערב שבת. 

Ava & Reese @lebal.paris

A post shared by Bruno Astuto (@brunoastuto) on

במהלך הנשף, פיליפה לוותה על ידי פאדמאנאבה סינג' (19), בן המשפחה השלטת לשעבר של מדינת ג'איפור (כיום ראג'סטאן, הודו), והשניים אף רקדו יחד ולס על הרחבה. מי שעוד השתתפה בנשף היא בתו של הקומיקאי סטיב הארווי, לצד 18 יוצאות לחברה נוספות. 

הנשף, שהושק ב-1992, לרוב מציג נשים צעירות מכל רחבי העולם הבאות מבתים מוכרים ו/או מפורסמים, כך שפיליפה רחוקה מלהיות הראשונה שהשתתפה באחד כזה. בשנים האחרונות לקחו בו חלק גם בתו של סילבסטר סטאלון - סופיה רוז ושלוש בנותיהם של ברוס וויליס ודמי מור - טלולה, סקאוט ורומר.

A valsa do Marajá de Jaipur com a filha da estrela de Hollywood: um conto de fadas o Baile das Debutantes de Paris @lebal.paris no @thepeninsulaparis

A post shared by Bruno Astuto (@brunoastuto) on

לדברי וויתרספון, על אף שאווה נמצאת הרחק הרחק מאור הזרקורים, היא זוכה להרבה תשומת לב - ולרוב בזכות הדמיון בין השתיים. "אנשים ניגשים אליה כל הזמן", אומרת האם הגאה. "היינו בפרימיירה והם שיבחו אותה על ההופעה שלה בסרט, והיא כזה, 'אני לא משתתפת בסרט!'". תראי, אם את מרגישה צורך להשתתף בנשף שבו מאלצים אותך לצאת מול אנשים זרים כדי ש"יברכו" אותך בהגיעך לגיל שבו אפשר להיראות בפומבי, רק כי את נצר לשושלת של אנשים מפורסמים ולרקוד עם בחור זר... את כנראה חיה בסרט כלשהו.

mako תרבות בפייסבוק