לטוויטר יש כלל ברור מאוד: אם אתה נתקל בשם שלך בראש רשימת ה"טרנדינג", הביטויים הכי פופולריים באותו רגע, זה אומר שאתה או מת או בצרות. ובגלל שארמי האמר, כוכב "הרשת החברתית", "קרא לי בשמך" ובקרוב גם "מוות על הנילוס" לצד גל גדות, עדיין בין החיים - צריך להבין מה בדיוק קרה הלילה שהפך אותו לאחד השמות הכי מדוברים ברשת.

שיטוט זריז בטוויטר מגלה את הסיבה לוויראליות הפתאומית של האמר - אם כי חשוב לציין שהוא, או מי מטעמו, טרם אישר את המיוחס לו, ולא מן הנמנע שמדובר בפייק שיצא מכלל שליטה. במוקד הפרשה: הודעות אישיות שהשחקן שלח (לכאורה) לאישה דרך האינסטגרם, הכוללות שורה של ביטויים מיניים חריפים ושנויים במחלוקת. כל זה מגיע, כזכור, חצי שנה לאחר שהאמר וזוגתו דאז, אליזבת' צ'יימברס, הודיעו כי הם מתגרשים אחרי עשר שנות נישואים ושני ילדים משותפים.

צילום המסך הנפיץ שהחל להסתובב ברשת מכיל מספר אמירות מיניות של האמר, שמספר לאישה איתה הוא משוחח כי הוא "חושב על להחזיק את הלב שלך ביד שלי ולשלוט בו כשהוא פועם". "אני מאה אחוז קניבל", האמר מוסיף, "אני רוצה לאכול אותך. לעזאזל, זה מפחיד להודות בזה. מעולם לא הודיתי בזה קודם לכן". ובזמן שלא ברור מי הגולש שעומד מאחורי אותם צילומי מסך, כמה כלי תקשורת מעבר לים הזכירו כי בשנת 2017 האמר סימן לייק בטוויטר למספר ציוצים העוסקים בעולמות ה-BDSM. 

זמן קצר לאחר הפצת אותן הודעות, הגיע לטוויטר צילום מסך אחר - בו האיש או האישה מאחורי ההודעה המקורית מודה, לכאורה, כי מדובר בזיוף. "אני מודה בזה, זה הכל פייק", נכתב שם, "כל ההודעות, כל התמונות, כל האודיו. זה אפילו לא הוא, זה רק מישהו שנשמע כמוהו. אבל זה מצחיק לא?". בשני המקרים, הן זה של האמר והן זה של המדליף-לכאורה, מדובר בצילומי מסך קלים לזיוף, ולכן הדרך היחידה לפתור את התעלומה תגיע אם וכאשר מי מהצדדים יתוודה על כך.

בינתיים, ההודעות של האמר עשו את שלהן - וכמה מהגולשים הצטרפו לשיח סביב השחקן עם הערות משלהם על התגלית. "ארמי האמר ערפד?", תהתה אחת מהם, ואחר הוסיף: "בעניין אחר, אני החלטתי שארמי האמר הרג בעבר ושהוא יעשה זאת שוב". "ההודעות החדשות של ארמי האמר באמת נראות ערוכות", הסבירה גולשת נוספת, "אבל אני גם מאמינה שהן נכונות כי הוא פאקינג מטורף".