ניקולס קייג' ידוע בתור אחד השחקנים ההזויים בהוליווד, עם רזומה שכולל תפקידים כמו ערפד מטורף, סרסור צבעוני, פרמדיק מדוכא וגנגסטר תמהוני. אבל זה, ככל הנראה, יהיה התפקיד המוזר מכולם: אתר הוליווד ריפורטר מדווח כי קייג' יככב בקרוב בסרט חדש בשם "The Unbearable Weight of Massive Talent", בו הוא יגלם את עצמו, ניקולס קייג'.

הסרט, כך נשמע, יעסוק בקריירה של קייג' ויכיל התייחסויות לתפקידי העבר שלו. אם הכל ילך כמתוכנן, קייג' יגלם את השחקן ניקולס קייג', דמות שנואשת להשיג תפקיד בסרט חדש של טרנטינו, בזמן שהיא מתמודדת עם בת מתבגרת. בנוסף, הדמות משוחחת לפעמים עם גירסת העבר של ניקולס קייג' משנות התשעים, הגירסה המיושנת יורדת על הגירסה העכשווית של ניקולס קייג', צוחקת על הסרטים הגרועים שהוא עושה וכועסת עליו שהוא כבר לא כוכב קולנוע.

עם מה עוד יתמודד קייג'? הדמות שלו נמצאת בחובות ענקיים, מה שגורם לו להופיע במסיבות יום הולדת של מיליארדר מקסיקני, שם נמסר לו מה-CIA שהמיליארדר הוא למעשה ברון סמים שחטף את בתו של המועמד לנשיאות מקסיקו. קייג' אז מגויס על ידי ממשלת ארה"ב כדי להוציא מהברון מידע, אך הסיטואציה יוצאת מכלל שליטה כאשר הברון חוטף את בתו של קייג' ואת אשתו לשעבר, ומכריח את קייג' לגלם "תפקיד של פעם בחיים".

נשמע מסובך והזוי? הזהרנו אתכם שמדובר באחד התפקידים המוזרים בקריירה של קייג'. לפי הדיווחים, קייג' ישמש גם כמפיק הסרט, אך הוא לא היה זה שחשב על הרעיון לסרט. התסריטאים שלחו לו את התסריט הכתוב, והבטיחו לו כי לא מדובר בסרט שצוחק עליו אלא דווקא חוגג אותו, והוא כמובן הסכים. כמו כן, הפרויקט הזה נחשב מבוקש במיוחד, כאשר גם אולפני פארמונט וגם HBO מקס נלחמו על הזכויות להפיק אותו, כשלבסוף אולפני ליונסגייט זכו.