פרסום ראשון: המחזמר המצליח "מרי לו" חוזר לבמות בישראל, כך נודע ל-mako תרבות. שנים אחרי שהוצג בישראל בפעם האחרונה, הבינו בתיאטרון הארצי מייסודו של סמי לוי כי זה הזמן להחזיר לאוויר את "מרי לו" - ובתקופה האחרונה נמצאים שם בשלבי משא ומתן מתקדמים מול קבוצת "ארומה מיוזיק", מנהלת זכויות היוצרים של צביקה פיק ומירית שם אור, ומול ייצוג 1, המייצגים את דן אלמגור, על מנת לרכוש את זכויות השימוש במחזמר.

עוד נודע ל-mako תרבות כי מי שצפוי לביים את המחזמר הוא צדי צרפתי, שמביים בימים אלה ממש מחזמר אחר מבית מבית התיאטרון הארצי: "הלהקה". לפי גורמים בתעשייה, התכנון הוא להעלות את המחזמר כבר בחורף הקרוב. הליהוקים צפויים להתחיל מיד עם סיום המגעים, כשלפי הערכות מדובר בעניין של ימים בודדים.

המחזמר "מרי לו", שמבוסס על שיריו של צביקה, נכתב על ידי דן אלמגור וסטיבן דקסר. הפעם האחרונה שבה הוצג על הבמות הייתה בשנת 2016, בכיכובם של שיר מורנו שגילמה את מרי לו, אסף הרץ, הילה סעדה ומאיה בוסקילה. עוד לפני כן, "מרי לו" עלה לראשונה בשנת 2002 בתיאטרון הבימה, ורץ בהצלחה במשך למעלה מ-400 הצגות בכיכובם של יעל בר זוהר, מיכל אמדורסקי, אמיר פיי גוטמן ז"ל, גיא זו ארץ ואילנה אביטל. שם, כזכור, הכירו לראשונה יעל בר זוהר וגיא זו ארץ - היום זוג נשוי והורים לילדים.