לאחר שבע שנים אותן היא מכנה "גיהנום", מדברת השחקנית סוני פאצ'קו על ה"שקרים" של בן זוגה לשעבר, כוכב סרטי מארוול ג'רמי רנר. בשיחה עם Page Six מציגה פאצ'קו את הצד שלה בסכסוך הגירושים המתמשך בין השניים, ומתייחסת לפרסומים מתחילת השבוע לפיהם רנר פנה לבית המשפט בבקשה להקלה בדמי המזונות עליו לשלם.

בבקשה אותה הגיש רנר לבית המשפט, הסביר השחקן כי בשל התפרצות נגיף הקורונה ברחבי העולם סרטים רבים בהם צפוי היה לככב נדחו או בוטלו, ומכאן שגם פרנסתו נפגעה. רנר ביקש מבית המשפט להוריד את דמי המזונות אותם הוא משלם לפאצ'קו לטובת בתם המשותפת, אווה, מ-30 אלף דולר בחודש לסכום של 11 אלף דולר. 

הבקשה של רנר להקלה בדמי המזונות אמנם התפרסמה בצהובונים שונים, אך לפי פאצ'קו כלל לא הגיעה לידיה. על סמך אותם דיווחים, פאצ'קו הסבירה כי הסכום עליו דווח הוא מוגזם וכי "זה מצער מאוד לראות שבזמן משבר עולמי יש נסיון נוסף להפחית את התשלום עליו אני נשענת כדי לדאוג לבת שלנו". "אני חושבת שהגיע הזמן, אחרי שבע שנות גיהנום, שאתחיל להתייחס לשקרים בעצמי", הוסיפה. 

"אני לא מקבלת דמי מזונות בגובה 30 אלף דולר", הבהירה פאצ'קו בתחילת השיחה. לפי השחקנית, "כל החסכונות שלי ושל אווה בוזבזו על תשלום לעורכי דין, מאחר והחששות שלי לבטחונה של אווה הפכו למאבק מתמשך של שנים". המאבק המשפטי אותו מתארת פאצ'קו נוגע לריב בין האקסים על הסדרי הראייה של בתם המשותפת. כחלק מאותם דיונים, פאצ'קו כבר חשפה בעבר כי רנר תקף אותה ואיים שישים קץ לחייו אם לא תעניק לו משמורת משותפת על בתם. בהזדמנות אחרת, פאצ'קו העידה כי רנר דחף אקדח לפיה ואיים כי יהרוג אותה.

"תמיד הגנתי ותמיד אגן על אווה, כל עוד אני שומעת על התנהגות בעייתית של אבא שלה שמציבה אותה בסכנה", סיפרה פאצ'קו. לפי עדויות שמסרה בעבר, האלימות של רנר כלפיה אכן זלגה לפעמים גם לכיוון בתם המשותפת. באחד מהתצהירים שהוגשו לבית המשפט, נכתב כי רנר נשך את אווה, מה שגרם לה לחבלה על אחת מכתפיה. 

בעבר, פאצ'קו העידה כי רנר לא רק נהג לצרוך סמים לצדה כאשר השניים רבו, אלא גם השאיר מנת קוקאין במקום נראה לעין בזמן שאווה שהתה אצלו. בנוסף, פאצ'קו חשפה התכתבויות בינה לבין השחקן בהן נרמז כי הוא מחזיק בדרכונה של הבת, ולא ייאפשר לה לצאת עם אמה מחוץ לארה"ב.

בהצהרה שפורסמה מטעמו של רנר בתגובה לאחד מאותם פרסומים, נכתב כי "שלומה של הבת אווה תמיד היה וממשיך להיות הפוקוס הגדול ביותר עבור ג'רמי (...) חשוב לציין כי הדרמטיזציה בטענותיה של סוני היא של זכרון חד-צדדי שנעשה עם מטרה ברורה". את השיחה עם Page Six בחרה לסיים פאצ'קו במסר אופטימי: "אני בוחרת לאהוב ולהמשיך לאחל לו את החיים הטובים, הבריאים והבטוחים ביותר".