ימים בודדים לאחר פרסום הודעות אינטימיות המיוחסות לו, כוכב "הרשת החברתית" ו"קרא לי בשמך" ארמי האמר ממשיך להסתבך. אותן הודעות, שאמינותן לא ברורה, הציגו את השחקן והפרוד הטרי מתכתב עם אישה אחרת, ומתוודה בפניה על כך שהוא "מאה אחוז קניבל" ו"רוצה לאכול אותך", לצד עוד מספר פנטזיות גרפיות. מאז, בחורה אחרת ששמה נקשר באופן רומנטי לשמו של האמר, ג'סיקה סינסין הנריקס, כתבה בחשבון הטוויטר שלה כי אותן הודעות הן "אמיתיות", ואף ציינה במרומז כי חוותה התעללות מסוימת מצדו של השחקן.

בזמן שאמינות הטענות נגד האמר עדיין מעורפלת, השחקן הודיע אמש כי הוא עוזב את אחד מסרטיו העתידיים. האמר, שצפוי לככב בקרוב גם ב"מוות על הנילוס" לצדה של גל גדות, הודיע כי לא ייקח חלק בסרט החדש "Shotgun Wedding", אותו היה אמור לצלם יחד עם ג'ניפר לופז, וכי התפקיד שלו ילוהק מחדש. "אני לא אגיב לטענות המופרכות האלה", מסר האמר בהודעה מטעמו, "אבל לאור המתקפות המרושעות והמזויפות נגדי ברשת, אני לא יכול להשאיר את ילדיי מאחור במשך ארבעה חודשים כדי לצלם סרט ברפובליקה הדומיניקנית. אולפני ליונסגייט תומכים בי ואני מודה להם על כך". לפי מקור בהפקה, ששוחח עם מגזין וראייטי, "ארמי ביקש לעזוב את הסרט ואנחנו תומכים בהחלטה שלו". 

עזיבתו של האמר, בין אם אכן נבעה מרצונו של השחקן או דווקא נכפתה עליו מצד האולפנים, הייתה אמורה מן הסתם לצמצם את יחסי הציבור הבעייתיים שלו - אך זה רחוק מלהיות המצב. במקביל לפרסום דבר העזיבה, מגזין הדיילי מייל הבריטי פרסם סרטונים אישיים שצולמו על ידי האמר עצמו והודלפו אליהם, ומציגים את השחקן במצבים מעוררי דאגה. בסרטונים, האמר מוצג בעודו פותח פחית בירה ומלקק קריסטלים לבנים מכף ידו של אחד מחבריו - כל זה בזמן שהוא נוהג ברכב.

לצד אותם סרטונים, בדיליי מייל שוחחו גם עם מקורב למשפחתו של האמר ושל פרודתו, אליזבת' צ'יימברס, חצי שנה לאחר שהשניים הודיעו כי הם מתגרשים אחרי עשר שנות נישואים ושני ילדים משותפים. "הוא תמיד אהב לשתות ולעשות סמים, אבל לא ככה", סיפר אותו מקור, שהודה גם כי צ'יימברס "המומה ונגעלת" מהחשיפות האחרונות אודות בן זוגה לשעבר. "לארמי היה צד שלם שהיא לא הייתה מודעת אליו. היא לא יודעת אם זה תמיד היה שם והוא הסתיר את זה, או אם קרה משהו ששינה אותו לחלוטין".