בארי קיוגן ממשיך להתפשט. השחקן האירי בן ה-31 הצטלם עירום לשער הווידאו עמוס הכוכבים של הגיליון ההוליוודי השנתי של מגזין "ואניטי פייר" (Vanity Fair), במחווה לסצנת הסיום של הסרט "סולטבורן" בכיכובו. מלבד לקיוגן, הצטלמו לשער המגזין המוערך גם בראדלי קופר, נטלי פורמן, פדרו פסקל, קולמן דומינגו, ג'ודי קומר, לילי גלדסטון, גרטה לי, צ'ארלס מלטון, דאווין ג'וי רנדולף וג'נה אורטגה.

בסרטון שעל לסטורי, נראים הכוכבים על השער זה אחרי זה, כשלבסוף מגיעים תורו של קיוגן, שכאמור מופיע עירום. בריאיון למגזין, הסביר השחקן כי הוא "הרגיש יפהפה" בצילום אותה סצנה, שהפכה לוויראלית והחזירה לחיים את השיר Murder on the Dancefloor.

קיוגן סיפר שהתבייש הרבה יותר בכישורי הריקוד שלו מאשר בגופו. "פחדתי להזיז את הירכיים שלי, להזיז את הגוף שלי בצורה מסוימת, אבל האנשים הפכו את הסט הפכו את כל הסיטואציה לדי נוחה בשבילי. כשהמצלמה פועלת, אני תמיד מרגיש מעט קצת בטוח, ויש לי את הרישיון לוואלס בסביבה הזו".

כשנשאל על אותה סצנת סיום אמר השחקן: "זה מטורף. זה ממש יכול להזיק לך נפשית אם אתה קורא יותר מזה או שאתה מסתכל על יותר מדי דברים שנאמרים. אבל לא הייתי הולך לכיוון הזה עם לא הייתי מוכן או שלא הייתי פתוח לדברים שאנשים אומרים. אתה שם את עצמך בחוץ במצב פגיע, זה יפהפה להסתכל על זה. אני לא אומר את זה בגלל הגוף שלי, אבל זה משחרר לראות את הגוף הזה זז כמו שהוא רוצה. זה כמעט כמו ציור בתנועה".

"סולטברן", בו מכבב קיוגן לצד ג'ייקוב אלורדי, הפך לאחד הסרטים המדוברים של העת האחרונה. העלילה עוקבת אחרי אוליבר קוויק (קיוגן), צעיר מופנם שמקבל מלגה לאוניברסיטת אוקספורד היוקרתית. הוא, שלא כמו שאר התלמידים העשירים, מגיע ממשפחה קשת יום: הוריו אלכוהוליסטים, אין לו כסף בארנק והוא מתקשה להשתלב בחברת הצעירים המיוחסים שמקיפים אותו. אחד מהם, המקובל ביותר, מוצא חן בעיני אוליבר: פליקס קאטון (אלורדי) הפופולרי. אט אט, החברות בין השניים הופכת לאובססיה, והדברים מסתבכים.