השלב הרביעי ביקום הקולנועי של מארוול היה כבר אמור להיות בעיצומו, אלמלא העניין הפעוט הזה של מגפה עולמית שהובילה לסגירתם של אולמות הקולנוע. כתוצאה מכך הסרט שהיה אמור לפתוח אותו, "האלמנה השחורה", נדחה לחודש נובמבר (נכון לעכשיו, לפחות), והצופים ייאלצו לחכות עוד קצת בשביל להבין מדוע השלב הבא ביקום הקולנועי הנחשק נפתח עם סרט שמוקדש לדמות שלמעשה כבר אינה בין החיים (שכן נטשה רומנוב, בגילומה של סקרלט ג'והנסון, נהרגה ב"הנוקמים: סוף המשחק", ושום ספוילר הייתם צריכים לדעת כבר).

אלא שרמזים שמפזרים לאחרונה השחקנים והיוצרים מעידים על כך שלא בהכרח צריך להספיד את דמותה של האלמנה השחורה, גם אם זה אומר בגילומה של שחקנית אחרת. ג׳והנסון עצמה התייחסה בראיון לסרט כאל ״מותג עצמאי״, מה שאומר שככל הנראה יהיה לו המשך בדמות סרטים נוספים, ויתכן שמדובר ברמז לכך שדמותה של פלורנס פיו, שתופיע בסרט בתור בת חסותה של רומנוף ילנה בולובה, תיקח את המושכות לעצמה.

בנוסף, הבמאית קייט שורטלנד אמרה לאחרונה בראיון כי מנהל אולפני מארוול, קווין פייגי, "הבין שהקהל מצפה לסיפור מקור של האלמנה השחורה כך שכמובן שהלכנו בכיוון ההפוך. ולא בהכרח ידענו עד כמה נהדרת תהיה פלורנס פיו. ידענו שהיא תהיה נהדרת, אבל לא ידענו עד כמה. סקרלט כל כך נדיבה, כאילו, 'הו, אני מעניקה לה את השרביט'. כך שזה הולך להניע עלילה נשית נוספת".

ומעבר לזה, הטריילר האחרון ששוחרר לסרט מתמקד בעיקר בנקודת המבט של ילנה לאירועים, כאשר פיו עצמה מקריינת לפחות חצי מהטריילר. עושה רושם שגם קמפיין יחסי הציבור של הסרט מתמקד יותר בפיו מאשר בג'והנסן, כסמל לכך שהיא העתיד של המותג וככל הנראה תמשיך להופיע בסרטים נוספים, ייתכן שאפילו בתור "האלמנה השחורה החדשה".

פיו עצמה היא כוכבת עולה בהוליווד שבשנה האחרונה השתתפה בסרטים מדוברים כמו "מידסומר" ו"נשים קטנות", עליו הועמדה לאוסקר על הופעה בתפקיד משנה כך שבהחלט הגיוני שמארוול בחרה בה כדי להוביל את אחת הדמויות הראשיות ביקום, ואולי אפילו מתוך כוונה ליצור חבורת "נוקמים" חדשה בהמשך הדרך. "האלמנה השחורה״"אמור לצאת לאקרנים ב-6 בנובמבר, אם לא יהיו דחיות נוספות כמובן.