בעוד פחות מארבעה חודשים ייצא לאקרנים הסרט "וונדר וומן 1984" אשר יחזיר למסך את גל גדות בתור דיאנה פרינס, והבאזז לקראתו כבר מתחיל להרים ראש. בסוף השבוע, למשל, פורסמה בחשבון אינסטגרם מסתורי תמונה ראשונה (לכאורה) של הנבלית מהסרט, צ'יטה, בגילומה של קירסטן וויג. 

וויג, כידוע, מגלמת את ברברה מינרווה, מדענית ביום וצ'יטה ערמומית בלילה. עד כה נראתה וויג בטריילרים בתור מינרווה, וכעת זכו מעריצים לראות גם את האלטר אגו שלה. נכון לשלב זה, לא ברור האם מדובר בתמונה אמיתית או מזויפת, אבל כמו שמתברר כעת, גם לא באמת צריך לדעת את התשובה בשביל ליצור מחלוקת בקרב המעריצים והמגיבים.

View this post on Instagram

I think Kristen Wiig looks dope as Cheetah! #WonderWoman1984

A post shared by Skyler Shuler (@skylershuler) on

לצד אלה שטענו כי הם אוהבים את המראה החדש, מתרגשים לקראת הסרט ומקווים שמדובר בלוק האמיתי ("התמונה מאוד נאמנה לקומיקס", "היא נראית מגניב לאללה", נכתב בין היתר), היו גם כאלה שפחות התלהבו שכן, יש לומר, התמונה הזו היא בפירוש לא להיט. "אני לא חושב שאני אוהב את זה", כתב אחד מהם, "מחזיק אצבעות שזה יעבור טוב יותר בסרט". אחר כתב - "בהתחלה אמרתי 'מה לעזאזל?!", אבל עכשיו אני כזה - זה מוזר, אבל יכול לעבוד...". "בתור מעריץ של 'וונדר וומן' עוד מהקומיקס, הם ממש דפקו את הלוק של צ'יטה", כתב גולש נוסף.

גולשים נוספים ציינו כי הלוק של צ'יטה בסרט אמור להיות שילוב בין תמונה אמיתית לבין אנימציה ממוחשבת, כך שיש לקחת כל איור כזה בערבון מוגבל, בעוד אחרים בכלל השוו בין הלוק הספציפי הזה לבין סרט כושל אחר - "יש אנשים שחושבים שמדובר ב'קאטס' חלק 2", נכתב. גל, אם את קוראת את זה - אולי תעזרי לנו להבין מה פשר התמונה?