השחקנית והמגישה למא טאטור משכה הרבה תשומת לב שלילית על רקע חילוץ ארבעת החטופים משבי חמאס, כשפרסמה סטורי על נועה ארגמני - ובו העירה באופן מקומם על המראה החיצוני שלה. זמן קצר לאחר מכן חשבונה של טאטור באינסטגרם נעלם, ובהמשך בקשת 12, שם הגישה את התוכנית "פרספקטיבה", כבר הודיעו על פיטוריה. הלילה (שלישי) חזרה טאטור לאינסטגרם לראשונה מאז התקרית וטענה כי היא נתונה לאיומים והטרדות, אך לא התנצלה על אמירתה בשבת. 

"אני כרגע לא נמצאת בכל חשבונותיי ברשתות החברתיות, כי אני נתונה לאיומים ולהטרדות ועוד הרבה דברים לא טובים", אמרה טאטור בסרטון בערבית שהעלתה באינסטגרם. "אני גם רואה שנפתחים עמודים תחת שמי ומתפרסמים שם דברים שאין להם שום קשר אליי ואני לא אחראית להם. החשבונות שלי ידועים והם כרגע סגורים. אני לא אחראית לשום חשבון אחר שמשתמש בשמי".

הזעם על טאטור ופיטוריה הגיעו לאחר שכתבה על ארגמני: "ככה נראית בחורה שהייתה חטופה תשעה חודשים? הגבות שלה יותר מסודרות משלי, העור שלה, השיער והציפורניים. מה זה??? בשביל זה ילדים ונשים חפים מפשע צריכים להיהרג?". 

נועה ארגמני (וידאו AVI: דובר צה"ל)
נועה ארגמני לאחר השחרור מהשבי ואביה | וידאו AVI: דובר צה"ל

לאורך השנים שיחקה טאטור בסדרות "אחת אפס אפס", "עבודה ערבית", "שנות ה-80", "להעיר את הדוב", "ד"ר קראז'" ו"תאג"ד" - ובשנה שעברה היא הייתה חלק מקאסט הסדרה "איסט סייד" בכיכובו של יהודה לוי. בשבת, עם פרוץ הסערה סביב הסטורי שהעלתה, מסרו בקשת כי "אנו מגנים בתוקף את דבריה של השחקנית ברשתות החברתיות. טאטור מגישה לצד אליאס עבוד את 'פרספקטיבה', תוכנית תרבות בשפה הערבית בימי שבת בבוקר". חאלד נאטור, מפיק התוכנית, מסר כי "דבריה של טאטור אינם מקובלים עלינו ולכן עבודתה בתוכנית הופסקה באופן מיידי".