בסוף השבוע שעבר, שודרה במסגרת "אולפן שישי" בקשת 12 כתבתה של לי נעים על מעורבותו, לכאורה, של יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, בחיים הפוליטיים של אביו, ואף בקבלת החלטות ממשיות בממשלה. בין השאר, צוטטו בה גורמים מקורבים ליאיר נתניהו, שטענו כי כינה את אביו "איש חלש שעושה שטויות", סיפרו שניסה להשפיע, בין השאר, על עמדתו של ראש הממשלה במשבר תאגיד השידור ב-2017, ושבאחת הישיבות בנושא אף ירד על ארבע כדי ללעוג לנוכחים בחדר, שלטענתו התחנפו לשר האוצר דאז, משה כחלון.

נתניהו הגיב לשידור הכתבה ומדובריו נמסר אז שהכתבה היא: "אוסף של רכילויות שקריות, הזויות וחסרות ביסוס שנסמכות על שקרים. כמה צפוי שחודש לפני הבחירות מתפרסמת כתבה מכפישה וממוחזרת על משפחת נתניהו שכל מטרתה לפגוע בראש הממשלה נתניהו ובשלטון הימין".

בימים שחלפו מאז, נחשפה כתבת החדשות 12 לי נעים לתגובות רבות ברשת - ואת חלקן היא חשפה היום (19.08) בחשבון הטוויטר שלה. נעים פרסמה צילומי מסך של ציוצים שכוונו אליה, בהם נכתב בין השאר "את ילדה ולא מבינה כלום, לכי לשטוף כלים ותעשי לאכול, הילד גאון, מותר ורצוי שיעזור לאבא, מבינה? לכי תעשי ספונג'ה", "יותר מעניין אותך לראות יורדת על ארבע" ו-"זו לא הדרך לעלות בסולם. נסי בדרך המקובלת של חברייך - פשוט תשכבי עם מי שצריך". בתגובות נכתב גם "שולחים אותך מקסימום לבדוק חיידקים במלון" - רמיזה לעבודתה של נעים ככתבת צרכנות ב"תוכנית חיסכון". נעים הוסיפה טקסט משלה לצילומי המסך, וכתבה: "למי שתוהה איך זה להיות עיתונאית בשנת 2019, אלה חלק מהתגובות שאני מקבלת ביממה האחרונה. חשבתי שכבר התקדמנו" -

תגובת יאיר נתניהו - שהתעמת בעבר עם עיתונאים ואנשי תקשורת בחשבון הטוויטר שלו, בהם עורך מהדורת חדשות 12, יניב הלפגוט - לא איחרה לבוא. שעות ספורות אחרי פרסום הציוץ של נעים, הגיב לה נתניהו: "אוי מסכנונת. אז תחשבי איך אני מרגיש שאת מפיצה עלי פייק ניוז ושיימינג לא בתגובה בטוויטר, אלא בטלוויזיה. הלב שלכם כל כך גס על אחרים ואתם שופכים דם של אנשים באופן יום יומי. אבל (כ)שזה מגיע אליכם, כל תגובה בטוויטר שוברת את ליבכם הרגיש"  -

לי נעים עובדת בחדשות 12 כ-8 שנים, והחלה את דרכה כתחקירנית בתוכנית "שש עם עודד בן עמי", ממנה עברה ל"התוכנית הכלכלית", והחלה להגיש מבזקי חדשות וכן לערוך כתבות ותחקירים בנושאים שונים, בהם נושאים כלכליים וחברתיים.