לאייזה גונזלס ("בייבי דרייבר", "הובס ושואו") אמנם יש קריירת משחק כבר מעל ל-15 שנה, אבל בעיניי הציבור היא עדיין לרוב מקושרת לגברים המפורסמים איתם יצאה - היא הייתה בקשר זוגי עם ג'וש דוהמל, נתפסה בסשן מזמוזים פומבי עם ליאם המסוורת' יום לאחר אחת הפרידות שלו ושל מיילי סיירוס ב-2013 ולאחרונה ניהלה רומן קצרצר עם טימותי שאלאמה, שגם הוא תועד על ידי הפפראצי.

בסוף השבוע האחרון, השחקנית המקסיקנית הגיע להתראיין בתוכניתו של ג'ימי קימל כדי לקדם את הסרט החדש שלה בנטפליקס, "אכפת לי", ובחשבון האינסטגרם של אתר הבידור והרכילות Just Jared העלו תמונה שלה מגיעה לסט הצילומים. אחת התגובות על התמונה צרמה לגונזלס במיוחד, והיא החליטה לענות עליה. בתגובה נכתב "נחשו מי התקשרה לפפראצי?", וההאשמה הזאת ככל הנראה נגעה בנקודה רגישה עבור השחקנית.

אייזה גונזלס, 2020 (צילום: BG026/Bauer-Griffin/GC Images, Getty Images)
"עבדתי מספיק קשה". גונזלס בפפראצי שהיא לא הזמינה | צילום: BG026/Bauer-Griffin/GC Images, Getty Images

"כשקראתי את הנימה הסרקסטית של התגובה שלך הרגשתי צורך לענות על השאלה", כתבה גונזלס. "בכל הקריירה שלי מעולם לא התקשרתי לפפראצי. אני אפילו מעודדת צלמי פפראצי להגיב ולהביא הוכחות אם משהו כזה אי פעם קרה. כי אין לי מה לדאוג. אני מעודדת אותך לא להאמין לכל דבר שכתוב באתרי רכילות. המטרה שלהם היא למכור, בכל מחיר. אני אוהבת לחיות את החיים שלי באופן פרטי ככל הניתן. אני לא בטוחה אם את מודעת לזה, אבל הפפראצי מתפרנסים מהתמונות. לכן, הם חונים מחוץ לבתים שלנו ועוקבים אחרינו עד שהם משיגים תמונה. שוב, אין לי מה להסתיר. אבל אני לא אתן לך או לכל אחד אחר להוציא דיבה נגדי עם משהו שהומצא על ידי אתר רכילות כדי להפוך גבר לקורבן, ולהציג באור שלילי אישה שעבדה נון סטופ מאז שהיא ילדה, רק כדי להשיג נרטיב עסיסי. אני לא צריכה אף גבר או תמונות שייתנו לי קריירה. עבדתי מספיק קשה כדי להיות במקום שאני נמצאת בו".

ההתייחסות של גונזלס ל"נרטיב עסיסי" מצד אתרי הרכילות שמתאר אותה באופן שלילי ככל הנראה קשורה לאותן התמונות שלה עם ליאם המסוורת' מ-2013, כיוון שאחרי שהן פורסמו, כמה אתרים פרסמו כתבות בהן נטען כי גונזלס ניצלה את המסוורת' כדי לקדם את הקריירה שלה, ושהוא הפסיק לצאת איתה כשגילה שהיא זו שאמרה לצלמי הפפראצי איפה הם יהיו. גונזלס סירבה בעבר להגיב בראיונות על הקשר הקצרצר שלה עם השחקן האוסטרלי, אבל נראה שהתגובה הזאת היא הכחשה רשמית של הטענות הישנות ההן. 

לצד התפקיד ב"אכפת לי" - שהפך תוך ימים בודדים לסרט המבוקש ביותר כרגע בנטפליקס - גונזלס ממשיכה למצב את עצמה בתור אחת הכוכבות הכי מבטיחות של בהוליווד. אחרי שהתחילה את דרכה בעולם המשחק בטלנובלה מקסיקנית, גונזלס עברה ללוס אנג'לס בשנת 2013 והחלה לזכות בעוד ועוד תפקידים מעוררי עניין. בשנה האחרונה היא לקחה חלק בסרטים "בלאדשוט" ו"Cut Throat City", ובשנה הקרובה צפויה להופיע על המסך גם ב"גודזילה נגד קונג", מי שעשוי להיות שובר הקופות הגדול הראשון בעידן שאחרי הקורונה. בימים אלה, גונזלס מצלמת את "אמבולנס", סרטו החדש של מייקל ביי בו היא מככבת לצד ג'ייק ג'ילנהול.