יותר משהוא מפיק, מנחה או דוגמן - אקי אבני הוא בראש ובראשונה שחקן. כזה שהשתתף בסדרות מצליחות כמו "טירונות" ו"יש לה את זה", סרטים מוערכים כמו "ההסדר" ו"הבולשת חוקרת", הופיע לא מעט על במות התיאטרון וגם שיחק בפרויקטים מעבר לים. אבל עכשיו, נראה שאבני כבר בשל לשלב הבא בקריירה - ועובד בימים אלה על סרט חדש בבימויו.

ל-mako נודע כי בכורתו של אבני כבמאי קולנוע תהיה בסרט "כולם מחכים רק לי", דרמה קומית עליה הוא עובד עם המפיק והבמאי דורון ערן - מי שביים לאחרונה את אבני בסרטו "בגידה". שיתוף הפעולה בין השניים נמשך גם בפרויקט אחר, "Mira Flores" שמו, סרט דובר אנגלית וספרדית בו ערן משמש כבמאי ואבני כמפיק. כל זה, כזכור, קורה אחרי שאבני כבר התנסה בתפקיד הבמאי בקליפ לשירה של ניקול ראידמן, "אישה קטנה עם כוח".

"כולם מחכים רק לי" צפוי לעסוק במפיק בן 50 שזוכה בפרס מצלמת הזהב בפסטיבל קאן ונתקל בקשיים לאחר לאחר שההפקה חורגת מהתקציב שיועד לה, כשמשקיעים מושכים את סכומי הכסף שלהם ברגע האחרון ובגלל הקורונה - מה שמביא אותו לסף התמוטטות כלכלית. אחרי הזכייה, הוא מגלה את דעתה של סביבתו עליו, והיא לא חיובית בעליל. המפיק מתקין מצלמות ברחבי הבית במהלך מסיבת הזכייה שלו, ושומע את מה שכל האורחים חושבים עליו, לטוב ולרע. הפקת הסרט נמצאת בשלבי הליהוק, והצילומים צפויים להיערך בחודש נובמבר הקרוב.