כשאתה שחקן ונמצא בשאיפה להיות מפורסם, אתה צריך להיות מוכשר - אבל אין ספק שלצד מנעד תיאטרלי מרשים, מראה אטרקטיבי יעזור להביא אותך לפסגת התהילה (לפחות כשמדובר בהוליווד). מיותר לציין שרוב כוכבי הוליווד הגדולים מתאפיינים בנתונים פיזיים לא רעים בכלל, חלקם בורכו בהם עוד מיום לידתם וחלקם עבדו קשה כדי להתאים לאידאל היופי (בין אם מדובר באימוני כושר או ניתוחים פלסטיים למיניהם). במקרה של שחקנים מסוימים, תפקידיהם אף דורשים מהם לעבור שינויים גופניים ספציפיים, על מנת שיתאימו לדמות אותה הם יגלמו בצורה אידאלית - וכך גם במקרה של כריס המסוורת', שמגלם את ת'ור בשנים האחרונות ונדרש להגיע למימדי ענק.

ענק או לא ענק, אין ספק שהמסוורת' נחשב לאחד השחקנים השריריים והמסוקסים בהוליווד, תואר לא רשמי שהשיג בין השאר בעזרת הקמפיין הידוע להוגו בוס, שמצייר את השחקן כגבר האידאלי. גילום תפקידו של ת'ור רק מוסיף לתפיסה הזו, כשהמסוורת' רק ממשיך להתנפח משנה לשנה. איך נאמר: העולם מתחלק לאנשים שרוצים להיות איתו ולאנשים שרוצים להיות הוא. אמנם מרחוק זה נשמע כמו משהו שאיך לומר, לא היינו מתלוננים עליו, אבל לדברי השחקן - למראהו המפוסל יש גם חסרונות.

בריאיון חדש למגזין הטלגרף, הסביר המסוורת' כי לתחושתו, מבנה גופו השרירי גורם לאנשים לא לקחת אותו ברצינות כשחקן. "יש אסתטיקה שהתפקיד הזה דורש. באדי-בילדינג (פיתוח גוף) נתפס כריקני, אבל אם הייתי מעלה במשקל באופן לא בריא או מרזה בצורה לא בריאה בשביל תפקיד, בטח היו קוראים לי שחקן רציני". המסוורת' המשיך והסביר כי העבודה שנדרשת עבור המראה הייחודי של ת'ור לא באה בקלות, וכי מדובר במאמץ מתמשך של ממש: "האימונים שנמשכים כבר עשר שנים הם עבודה במשרה מלאה. זה, יחד עם ימי צילומים של 12 שעות - זו התשה של ממש. זה מתגמל בצורה מדהימה, בנוסף - אתה צריך להסתכל על זה כמו ספורטאי מקצועי". 

והשחקן איננו היחיד שלוקח חלק ביצירת אשליית דמותו של ת'ור. גם כפיל הגוף של המסוורת', בובי הולנד הנטון, נאלץ להגדיל את מימדיו הפיזיים ולהשוות אותם לאלה של השחקן. בימים אלה, כידוע, מצטלם הסרט החדש בסדרת הסרטים של ת'ור, "ת'ור: אהבה ורעם", שיעלה למסכים בפברואר 2022., ולדברי הנטון - הוא מתקשה לעמוד בקצב הגדילה ההיסטרי של הכוכב: בריאיון מפברואר האחרון סיפר הכפיל כי אכילה הפכה בשבילו ל"מטלה", מאחר ועליו לדחוס לא מעט קלוריות לגופו מדי יום. לדבריו, על השניים לאכול "שבע ארוחות ביום בדיוק בזמן הנכון" במטרה לפתח שרירים ולשמור על גודלם העצום. "אנחנו אוכלים כל שעתיים, זה הפך למטלה. אני לא נהנה מאכילה בכלל". הכפיל הסביר כי "הוא הת'ור הגדול ביותר שהיה אי פעם, אז אני חייב להיות הכי גדול שהייתי אי פעם - וזה אתגר, אבל אני מוכן לזה. תראו אותו, האיש הוא הר".

View this post on Instagram

A post shared by Chris Hemsworth (@chrishemsworth)