"מלך האריות", סרט האנימציה המיתולוגי שכל ילדי הניינטיז גדלו עליו, חזר בשנה שעברה בגרסת "לייב אקשן" (שלמעשה כולה אנימציה ממוחשבת) ולפי ההצלחה שלו בקופות, נראה שהקלאסיקה הזו כאן כדי להישאר. עכשיו הסרט זוכה לגרסה חדשה, אם כי צנועה - אבל לפי התגובות באינטרנט, מצליחה לא פחות.

אמן בשם מרקו ברנרד, החליט, אולי מתוך שיעמום בימי הבידוד, להמציא מחדש את כל הדמויות בסרט ולהעניק להן חיים מחודשים עם גופים אנושית הרבה יותר. וכשאנחנו אומרים "אנושיים" אנחנו כמובן מתכוונים לשריריים, מטופחים ולפי חלק מהאנשים, גם ממש מושכים. 

"אם עד עכשיו לא נמשכתי לאריות מצוירים - עכשיו אני כן", כתבה אחת הגולשות בתגובה לציוריו של ברנרד. מגיבה אחרת כתבה: "מי לעזאזל לקח את הבחור שלי, מופאסה, שנראה ככה לוהט?". גולש אחר כל התרגש כל כך מכל הציורים, למעט אחד: "הפכת את ראפיקי לחתיך, איך אתה מעז?!".

בראיון לאתר POPSUGAR סיפר ברנרד על הרעיון מאחורי הפרויקט, אותו הוא מכנה "Pridelands": "הרעיון הגיע אליי כשצפיתי בתכנית אנימה בנטפליקס שנקראת "Beastars", יש שם קבוצה של אריות מרושעים, ותהיתי איך זה היה נראה אם סקאר מ'מלך האריות' היה מנהיג החבורה הזו".

כשהתחיל לפרסם את הציורים באינסטגרם, ברנרד התחיל לקבל תגובות נלהבות ומריירות על הדמויות האנושיות, כשבראש בלט מופסה, שהפך להיות בגרסא החדשה שרירי במיוחד (ואף זכה לכינוי המחפיץ "זאדי" מכמה מהמגיבים). "התגובות לציורים היו יוצאי דופן", הוא סיפר, "אני מרגיש שבתקופת הקורונה, אנשים מצאו בציורים שלי משהו לצפות לו". 

כזכור, "מלך האריות" המקורי יצא ב-1994 והפך לאחד מהלהיטים האלמותיים של דיסני. הסרט עובד מאז למחזמר מצליח, קיבל שני סרטי המשך וספין-אופים לטימון ופומבה ובשנה שעברה, יצאה גרסת ה"לייב אקשן" עם קולותיהם של כוכבים כמו ביונסה, דונלד גלובר וסת' רוגן.