טקס האוסקר שנערך ביום ראשון האחרון ממשיך להעסיק לא מעט אנשים בעולם - כולל אותנו. אחד מהרגעים הביזאריים ביותר באותו הטקס - וזה לא שהיו חסרים כאלה - היה ההופעה בהפתעה של אמינם, שעלה לבמה וביצע את הלהיט שלו "Lose Yourself". עכשיו מתברר כי מאחורי הקלעים התרחשה דרמה לא קטנה ובעיקר מביכה סביב הופעתו של הראפר. 

כאמור, אמינם ביצע את השיר מתוך הסרט "8 מייל" בכיכובו, שיר שזיכה אותו בפרס אוסקר בטקס של שנת 2003. הבעיה היא שלאותו טקס הראפר בכלל לא הגיע, כך שההופעה שלו השנה הייתה לא רק מפתיעה, אלא גם תקדימית. אמנם רוב האנשים בקהל נראו מזועזעים במהלך הביצוע - שחקנית אחת דווקא התרגשה מאוד מהגעתו של הראפר לטקס.

בפוסט שהעלתה אמש לאינסטגרם, סיפרה השחקנית סלמה האייק ("פרידה"), מי שגם הגישה פרס במהלך הטקס, על ההתרגשות שלה לפגוש את אמינם מאחורי הקלעים. האייק העלתה תמונה של השניים וכתבה: "בתמונות האלה אולי נראה שאני ואמינם חברים הכי טובים, אבל מה שבאמת קרה הוא שבזמן שהוא ירד מהבמה ואני התכוננתי לעלות אליה, כל כך הופתעתי לראות אותו ששפכתי עליו מים".

View this post on Instagram

In these pictures it might look like @Eminem and I are best friends, but what really happened is as he was walking offstage and I was getting ready to walk onstage, I was so shocked to see him that I spilled water all over him. If you examine our faces, I look mortified and he looks terrified of me- As I was trying to wipe it off I impulsively hugged him and I said “Nice to meet you Eminem- I’m a HUGE fan!” because I AM! But I was so disappointed that I made such a fool of myself in front of him... and then I read this [swipe right] in @rollingstone. Eminem you’re the greatest!!! If you want to read the entire article with #Eminem please see my link in bio. En estas imágenes podría parecer que Eminem y yo somos mejores amigos, pero lo que realmente sucedió es que mientras el salía del escenario y me preparaba para entrar, me sorprendió tanto verlo que le tiré agua encima. Si examinas la foto, me veo mortificado y él se ve aterrorizado de mí. Mientras intentaba limpiarlo, lo abracé impulsivamente y le dije: "Encantado de conocerte, Eminem. ¡Soy un ENORME fan!" Pero estaba muy decepcionada de haber hecho el ridículo al conocerlo... y luego leí esto [deslizar hacia la derecha] en @rollingstone. Eminem eres grande!!! Si desea leer el artículo completo con #Eminem, consulte el link en la biografía. #Oscars

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) on

"אם תבחנו את הפרצופים שלנו", כותבת השחקנית, "אני נראית מבוהלת והוא נראה מבועת ממני - בגלל שניסיתי לנגב אותו, חיבקתי אותו ללא הפסקה ואמרתי לו 'נעים לפגוש אותך אמינם - אני מעריצה ענקית'". האייק ככל הנראה הייתה בטוחה שברגע שאמינם יעלה לבמה היא תמשיך במבוכה שלה והוא לא יסלח לה, אבל מסתבר שגם הוא נהנה מהסיטואציה המגושמת.

בראיון שהעניק למגזין Rolling Stone לאחר הופעתו בטקס, נשאל הראפר אם הוא עדיין מרוצה מהאירוע, למרות התגובות הקשות והביקורות. "ברור", הוא השיב, "יצא לי לחבק את סלמה האייק!". "אתה הכי אדיר שיש!", כתבה השחקנית בתגובה. אז כנראה שדווקא יש איך לצאת מהטקס מבלי לגרום למבוכות, לתשומת ליבם של נטלי פורטמן, חואקין פיניקס והקאסט של "קאטס".