אם נכין קפסולת זמן לטובת הדורות שיבואו אחרי הקורונה, סרטון הסלבס של גל גדות יהיה כנראה הפריט הראשון בה. מה שהתחיל כיוזמה חיובית של כמה כוכבים הוליוודים הפך עבור רבים לסמל של ניתוק מהעם, וגדות וחבריה מצאו את עצמם על המוקד. עכשיו אחד מאותם חברים, כוכב "חמישים גוונים של אפור" ג'יימי דורנן, שופך בראיון עוד קצת אור על אותו סרטון מדובר.

בראיון לפודקאסט "Tea with Me", סיפר דורנן על הקשר שנוצר בינו לבין גל כשזו החלה לחפש אחר מפורסמים שירצו לקחת חלק בפרויקט. מי שחיברה בין השניים היא כוכבת "סאטרדיי נייט לייב" קריסטן וויג, שצפויה לככב לצד גדות בסרט ההמשך ל"וונדר וומן" ומשתתפת עם דורנן בסרט חדש אחר. "אנחנו מסתדרים מעולה, אני אעשה הכל בשבילה - זו הרמה שאני מעריך אותה. אני גם ככה הייתי המעריץ הכי גדול שלה", סיפר דורנן על וויג.

לפי דורנן, "קריסטן שלחה לי הודעה 'אני וגל מארגנות את הדבר הזה שישמח אנשים'" - והשחקן הסכים מיד לקחת חלק בסרטון. דורנן מצולם בסרטון לצד כוכבים נוספים כמו איימי אדאמס, נטלי פורטמן, וויל פארל וסיה, כאשר כל אחד שר קטע אחר מתוך השיר "Imagine" של ג'ון לנון

לצד לא מעט תגובות חיוביות, גדות והחברים ספגו ביקורת על כך שבמקום לנצל את המשאבים שלהם בשביל לסייע לעמותה או קהילה כלשהן, הם העדיפו פשוט להעלות סרטון שלהם שרים יחד. הסרטון זכה לתגובות זועמות שכינו אותו "קרינג'י", "זחוח" ו"חסר רגישות", כאשר הקומיקאי ג'ו רוגן אף לקח את הכעס צעד אחד קדימה וכתב לגדות "אידיוטית, זה לא הזמן לשיר"

דורנן סיפר בראיון כי מאחר שהוא לא מחובר לרשתות חברתיות כלשהן הוא לא שמע על הסערה שהסרטון עורר. לפי דורנן, הפעם הראשונה בה הבין שהדברים הסתבכו הייתה כאשר קיבל הודעה מוויג בה היא התנצלה בפניו על כך שביקשה ממנו להשתתף בפרויקט. דורנן הסביר כי הוא דווקא יכול להבין את הכעס של הגולשים, וכי זו הסיבה שהוא גם בחר לצלם את הקטע בהשתתפותו מתוך החדר הכי פחות מפואר בבית - השירותים. 

"מן הסתם, חלק מהאנשים ברחו לבית השני שלהם", הסביר דורנן את הכעס על כל הכוכבים שבסרטון, "יש יותר מדי שטחים גדולים ברקע, יותר מדי עצים יפים מתנדנדים ברקע - כנראה עם האוקיינוס מאחורה". לפי דורנן, שהסביר שהוא "נגרר יחד עם זה", הבחירה לצלם מתוך השירותים נועדה "להפוך את זה לנורמלי".

כאשר מגיש הפודקאסט, שיין טוד, ציין בפני דורנן כי הכעס של הגולשים הוא חלק מהתנהגות אופיינית לתקופה הנוכחית, דורנן מיהר גם להציג את הצד החיובי שביוזמה ולהחמיא לגדות. "תראה, גל היא אדם יפה, מצליח ומוכר מאוד, אף פעם לא פגשתי אותה אבל כל מי שכן מספר שהיא אהובה מאוד, מרוכזת כולה בלהיות טובה ואדיבה", הסביר השחקן, שהתעקש כי גל "ניסתה לעשות מעשה טוב".