תעשיית הקולנוע העולמית נמצאת במשבר, אבל ברגע שהיא תצא ממנו - תהיו בטוחים שגל הריבוטים והרימייקים שכבש את המסך יחזור בכל הכוח. לרשימה הבלתי נגמרת של סרטים שזוכים לחידוש אפשר להוסיף כעת גם את "יש לה את זה" (She's All That) משנת 1999, בכיכובם של רייצ'ל לי קוק ופרדי פרינז ג'וניור.

מתברר שהגרסה החדשה לסרט נמצאת בעבודה כבר שנים, רק עם טוויסט משמעותי: במקום שהסרט יתמקד בדמותה של לייני, נערה חנונית שעוברת מהפך ומצליחה להשיג את זאק, החתיך של השכבה, וללכת איתו לנשף, כעת יעמוד במרכזה בחור צעיר שיעבור את המהפך, ועל כן השם ישונה ל"יש לו את זה" (He's All That). מי שצפוי לביים את הסרט הוא מארק ווטרס, שאחראי ללהיטים אחרים בז'אנר כמו "נערות רעות" ו"שישי הפוך", כאשר התסריטאי המקורי של הסרט והמפיקים שעבדו עליו לפני יותר מ-20 שנה צפויים לחזור גם לריבוט. 

מתוך
התפקידים מתהפכים. מתוך "יש לה את זה" | צילום: יח"צ באדיבות yes

עלילת הסרט, שהיא בעצמה מבוססת על המחזה "פיגמליון" של ג'ורג' ברנרד שאו ועל הסרט "גבירתי הנאווה" משנת 1964, עוסקת כאמור בבחור שמתערב עם חבריו שיוכל להפוך את הנערה החנונית ביותר בשכבה למלכת הנשף. בגרסה החדשה תככב לא אחרת מאשר כוכבת הטיקטוק הפופולרית אדיסון ריי, כמשפיענית שמנסה להפוך נער לא מקובל לכוכב התיכון. 

לריי יש יותר מ-60 מיליון עוקבים בטיקטוק, מה שהופך אותה לבעלת מספר העוקבים השני הכי גבוה באפליקציה. לאחר שהפופולריות שלה נסקה, ריי בת ה-19 עברה ללוס אנג'לס וחתמה שם עם סוכנות ניהול, ולפי מגזין פורבס היא הרוויחה יותר מ-5 מיליון דולר בשנה האחרונה ונחשבת לטיקטורית עם ההכנסות הגבוהות ביותר. עם ההצטרפות לקאסט, ריי אף הופכת לכוכבת הטיקטוק הראשונה שעוברת למסך הגדול.

"יש לה את זה" המקורי הרוויח יותר מ-100 מיליון דולר בקופות, וחוץ מקוק ופרינז ג'וניור כיכבו בו גם פול ווקר, קירן קאלקין, אנה פקווין, הזמר אשר וגבריאל יוניון. "הריבוט הוא צעד מבורך לקראת דור חדש של סיפורים", אמר מנכ"ל מירמקס שמפיקה את הסרט, "כחלק מהאסטרטגיה הכללית שלנו לנצל את הספרייה הקיימת שלנו עם תוכן מחודש ורענן של סרטים וסדרות".

@addisonre

@quenblackwell

♬ white tee - luvkristie