מעל ארבעה מיליון גולשים עוקבים אחרי עמוד הטוויטר של איימי שומר. אותם ארבעה מיליון הופתעו לראות לאחרונה ציוץ ששיתפה. היא פרסמה ציוץ של תחנת עצירה למשאיות בסלינה, טנסי וכתבה: "רגע, מה קורה בתחנת המשאיות? אני", והוסיפה אימוג'י בוכה.

למה הכוונה? הכל התחיל כשחשבון בשם "celina 52 Truck Stop" פרסם את תמונתה של בחורה ששמה אמיליה, נהגת משאית שדומה - לכאורה - לשומר, כמו שתי טיפות מים. ההבדל המרכזי ביניהן הוא קעקוע בצורת טיפה שזולגת מעינה. הציוץ במהרה הפך לוויראלי וקיבל כ-15,000 לייקים. הבעיה היחידה היא שהציוץ הזה, אותו שיתפה הקומיקאית, מזויף לגמרי. 

כמה גולשים היו משוכנעים מלכתחילה שמדובר בבדיחה ושאין סיכוי שקיימת בחורה שהמראה החיצוני כל כך דומה לזה של שומר: "זה חייב להיות טרול", כתב אחד. "מזימה, משהו. אין מצב שזה אמיתי". אבל לדברי אדם שהזדהה כמנהל משמרת בתחנת העצירה למשאיות, שום דבר מהמקרה ההזוי לא היה בתכנון של העובדים - כולל הפיכתה של שומר לנושא חם בטוויטר. "אני יכול להבין מדוע אנשים חושבים שהיא נראית כמו אמיליה... מעולם לא צפיתי בתוכניות שלה", טען בפני מי שפנו אליו לתגובה. 

כשהפוסט רק החל להפוך לוויראלי, מטעם "תחנת העצירה" ניסו להרגיע את הרוחות, כשנכתב כי "תפסיקו לקרוא לה איימי שומר. לאיימי שומר אין קעקוע כזה", כאשר אותה אמירה מתייחסת לקעקוע הדמעה שמעטר את פניה של אמיליה. את אותו קעקוע, לפי הפוסט, היא עשתה לאחר שהרגה הולך רגל בשוגג בתאונת דרכים בה הייתה מעורבת. אולם, לאחר שהפוסט כבר הופץ לכל עבר ודווח באינסוף אתרי חדשות אמריקאיים, אתר בדיקת העובדות Snopes הפנה את תשומת לב הגולשים לעובדה שהעמוד של תחנת המשאיות מוגדר עמוד סאטירי, שכבר פרסם בעבר תמונות שעברו עיבוד עם סיפורים מופרכים הקשורים להוויי של נהגי משאיות.