התבטאויותיה של דואה ליפה על ישראל כבר הובילו לא פעם למתקפות כלפיה ברשת, אבל גם עם דעת הקהל החלוקה עליה - אי אפשר להתווכח עם העובדה שמדובר באחת מזמרות הפופ הבינלאומיות הכי פופולריות של השנים האחרונות, בארץ ובכלל. עכשיו, כשהיא בשיא הצלחתה, ליפה מביאה את הקריירה שלה לשלב הבא: תפקיד משחק ראשון, ועוד בסרט עמוס כוכבים, כפי שעשו לפניה זמרים אחרים כמו דה וויקנד וריהאנה.

במהלך סוף השבוע פורסם במגזין ההוליווד רפורטר כי ליפה מצטרפת למותחן הריגול "ארג'יל" ("Argylle"), סרטו החדש של הבמאי מתיו ווהן ("קיק אס", סדרת סרטי "קינגסמן"). הזמרת הבריטית צפויה לפגוש על הסט שורת שחקנים שלא הייתה מביישת כל שובר קופות אחר: הנרי קאוויל (סופרמן מסרטי די. סי.), סם רוקוול ("שלושה שלטים מחוץ לאבינג, מיזורי"), ברייס דאלאס הווארד ("עולם היורה"), בריאן קרנסטון ("שובר שורות"), קתרין אוהרה ("שכחו אותי בבית"), ג'ון סינה ("מהיר ועצבני") ואפילו סמואל ל. ג'קסון. בנוסף, ליפה גם תהיה האחראית על המוזיקה המקורית בסרט, כולל שיר הנושא והפסקול. 

"ארג'יל" מבוסס על רומן בעל אותו השם מאת אלי קונווי, שצפוי לצאת לאור במהלך השנה הבאה, והוא עוקב אחר מרגל בשם ארג'יל, שנחשב למוביל בתחומו בעולם. הסרט מתוכנן להיות הראשון מתוך שלושה, והוא מתרחש באמריקה, לונדון ומקומות נוספים מסביב לעולם. נכון לשלב זה, הצילומים אמורים להתחיל בחודש אוגוסט הקרוב באירופה. "כשקראתי את הטיוטה הראשון של התסריט", סיפר ווהן עם ההודעה על הסרט, "הרגשתי שזה מותג הריגול הכי מדהימים ומקורי מאז הספרים של איאן פלמינג בשנות החמישים. הסרט עומד להמציא מחדש את הז'אנר הזה".

View this post on Instagram

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)