לא הכל עובד חלק בהפקה של "משימה בלתי אפשרית 7" - הצוות נתקע בוונציהאופנוע עלה באש וכל העובדים התמקמו על ספינה אחת כדי להימנע מהידבקות בקורונה - אבל נראה שטום קרוז דווקא נהנה. השחקן ידוע בהתעקשות שלו לצלם את כל הפעלולים שלו בעצמו, וסרטון חדש בטיקטוק מראה כמה רחוק (וגבוה) הוא מוכן ללכת.

במסגרת צילומי הסרט, שנערכים בימים אלה בנורווגיה, הצעיר המקומי תומס ספנגלו נתקל בקרוז ויתר הצוות, ודאג לתעד זאת. אך כיאה לקרוז ולמותג, השחקן נצפה כשהוא יושב על גג רכבת נוסעת, ועוד מנופף בנונשלנטיות לאזרחים ההמומים ששמו לב אליו מהמכוניות החולפות. סרטון אחר, שעלה באינסטגרם, תיעד גם הוא את קרוז והצוות על גג אותה רכבת - הפעם בעמידה - לצד הכיתוב "לפעמים אתה פשוט במקום הנכון ובזמן הנכון". ולפני שתדאגו: הסרטון מראה בבירור את קרוז ויתר הצלמים כשהם רתומים לחבלים הקשורים לרכבת.

לאחר ששני הסרטונים הפכו לוויראליים, גם הבמאי כריסטופר מק'קווארי, מי שמוביל בשנים האחרונות את המותג, העלה תיעוד משלו. "היופי של נורווגיה השאיר חותם משמעותי ובלתי ניתן למחיקה על הסרט שלנו והזכיר לנו שהכל אפשרי", כתב, "אנחנו מודים על קבלת הפנים החמה והמזמינה של העם הנורווגי. האדיבות וההתחשבות שלכם היא לא פחות מהשראה. אנחנו נתגעגע אליכם ומצפים לראות אתכם שוב". "תתכונני רומא, הנה אנחנו באים". 

נכון לשלב זה, "משימה בלתי אפשרית 7" צפוי לעלות לאקרנים ב-19 בנובמבר 2021. הסרט היה אמור לעלות במקור ארבעה חודשים קודם לכן, אך כמו במקרה של רוב סרטי הקולנוע המדוברים של השנתיים הקרובות - נדחה בשל התפרצות הקורונה. שנה בלבד לאחר מכן, בנובמבר 2022, אמור לצאת גם "משימה בלתי אפשרית 8", בו מק'קווארי יחזור לכס הבמאי. בין השחקנים שיצטרפו לסרט הקרוב אפשר למצוא את היילי אטוול מסרטי מארוול ואת שיאה ויגהאם, כוכב "אימפריית הפשע".

@tomaspangelo

Halla Tom ##fyp ##norway ##missionimpossible ##norge ##hype

♬ DET ER HAN SOM SITTER DER - Tomas Haugland Spangelo

View this post on Instagram

Sometimes you’re just in the right place at the right time.. #tomcruise #mi7 #missionimpossible7 #spottomcruise #missionnotimpossible #romsdalen #norway

A post shared by Fotokjerring (@fotokjerring76) on

View this post on Instagram

Norway’s scale and beauty have left an indelible and defining imprint on our film and reminded us that anything is possible. On behalf of everyone working on Mission: Impossible, our sincerest thanks to The Norwegian Film Incentive, The Norwegian Railway Museum, the infinitely patient Stranda and Rauma Municipalities, our endlessly enduring Norwegian crew, along with everyone who supported our filming here. And, of course... The Mountain. Most of all, we give thanks to the warm and welcoming people of Norway. Your kindness and consideration are nothing less than an inspiration. We’ll miss you dearly and look forward to seeing you again. Tusen hjertelig takk. Buckle up, Roma. Here we come... #MI7MI8

A post shared by Christopher McQuarrie (@christophermcquarrie) on