שלום, יש נושא חשוב מאוד שצריך לדבר עליו. בסוף השבוע פורסם קטע מתוך תוכנית האירוח של אלן דג'נרס, בו במהלך ראיון עם בראד פיט, דג'נרס פולטת באגביות תככנית (סוג האגביות הכי טוב שיש) שהיא יצאה פעם עם אקסית של פיט. הפליטה המכוונת מאוד הזו קרתה כשהשניים דיברו על היכרות חולפת שערכו אי אז בתחילת שנות ה-90, במסיבת בריכה בביתה של הזמרת מליסה את'רידג'. פיט סיפר שהוא זוכר שדג'נרס ניסתה להתחיל עם בת זוגו, ודג'נרס הגדילה לעשות והשיבה שמאז היא גם, כאמור, יצאה עם אחת מבנות הזוג של פיט אבל לא אמרה מי מהן. אפילו לא רמזה.

וסליחה, אבל אי אפשר להטיל פצצת רכילות שכזו ולצפות שאנשים ימשיכו הלאה בחייהם, נכון? חמושים בחיבה לשנות ה-90 ובהבנה חלקית של המיניות האנושית, יצאנו להבין (ובעקיר לנחש) מי בת המזל, ודירגנו אותן מזו שהכי פחות סביר שתעמוד במרכז הסקנדל הזה ועד למי שנראה לנו, בחושינו המחודדים, שייתכן ותעמוד. התחלנו מפסילה מיידית של גווינת' פאלטרו וג'ניפר אניסטון - הראשונה כי נו, באמת והשנייה כי נו, באמת וגם כי היא ובראד פיט היו נשואים, בעוד אלן בחרה במינוח "יצאתם". המשכנו גם בהוצאתה מהרשימה של השחקנית אן הייש, שניהלה מערכת יחסים ארוכה עם דג'נרס, משום שלא מצאנו מספיק עדויות ברשת לכך שהיא מכירה בכלל את פיט.

8. קלייר פורלני

אין ולא תהיה אישה יפה יותר מקלייר פורלני בשנות ה-90. פרשנות אישית אבל גם אובייקטיבית. פורלני ("הפריצה לאלקטרז", "על בנים ועל בנות") פגשה את פיט בצילומי "להיות ג'ו בלאק" והם היו במערכת יחסים קצרצרה. האם ייתכן שמתישהו בתולדותיה היא יצאה לפגישה אחת עם אלן דג'נרס? ייתכן גם ייתכן, אבל נופתע מאוד.

7. כריסטינה אפלגייט

נא לקחת את כל מה שכתבנו על קלייר פורלני ולהדביק גם כאן, למעט זה שאפלגייט ("נשואים פלוס") לא פגשה את פיט בצילומי סרט. כמו כן, אפלגייט ידועה בכך שהיא זו שמסמסה את בראד פיט והבריזה לו, כפי שהיא מספרת מדי פעם בראיונות. המסקנה: מעולם לא יצאה באמת עם פיט ולכן לא נכללת בקטגוריית "יצאתם". נקסט.

6. רובין גיבנס

קודם כל, אנחנו באופן אישי תומכים בזוגיות של גיבנס ודג'נרס, גם אם זו מעולם לא קרתה ולא היתה אפילו תרחיש חלומות. פשוט כי נראה לנו שרובין גיבנס, שחקנית ודוגמנית בעלת קריירה של עשרות שנים, תקועה בדימוי המבאס של בת הזוג לשעבר של מייק טייסון, ושלנצח, כנראה, תיזכר הודות למערכת היחסים הארסית והאלימה שלה עם המתאגרף. בכל מקרה, גיבנס היתה בזוגיות עם פיט לתקופה קצרה בסוף שנות ה-80, וגם שאר מערכות היחסים שלה מאז - אלה שפורסמו, בכל אופן  - היו עם גברים. בקיצור, נחמד לחלום על אהבת השוקו-וניל הזו, אבל היא כנראה לא קרתה.

5. סיניטה

נא לקחת את כל מה שכתבנו על רובין גיבנס ו... למחוק הכל ולא להדביק פה בכלל. לסיניטה היה להיט אחד באייטיז. בעצם שניים, כי גם זוגיות עם בראד פיט זה להיט מסוג מסוים, לא? לא משנה, תנו לנו לחזור אליכם עם הבדיחה הזו. סיניטה ובראד נפרדו אחרי כעשר דקות וגם היא, מאז, היתה במערכות יחסים סטרייטיות באופן בלעדי. נחמד לחלום על אהבת השוקו-וניל הזו וכו'. הקליפ המצורף לא יבהיר לכם את טיב היחסים בין סיניטה לפיט, או בין סיניטה לאלן לצורך העניין, אבל בהחלט יבהיר לכם כמה יפה ומופרע היה העולם באייטיז.

4. שאליין מקול וג'יל סקולן

רשימה מאוחדת של שתי נשים שהבליחו לרגע על הרדאר הרומנטי של פיט ונעלמו כלעומת שבאו. שאליין מקול היתה שחקנית שהתמחתה בתפקידים זעירים בשנות ה-80. על פי השמועה, היא ניהלה קשר רומנטי עם פיט, אבל חתכה אותו מהר מאוד והתחתנה בגיל 17, עם.... אישה, נכון מאוד. סתם, לא, היא נישאה לגבר. באסה. ג'יל סקולן גם היא שחקנית, ושברה את ליבו של פיט באמצע שנות ה-90. גם היא לא נודעה מאז בקשרים רומנטיים עם נשים, אם כי היא, בגדול, לא נודעה מאז. כמובן שאפשרי שאלן דג'נרס פגשה אותן מתישהו ואולי פלרטטה עם מי מהן, אבל קאם און, מדובר בבנות שבראד פיט בקושי זוכר, ועיתונות הבידור עוד פחות. הסיכוי שאלן זוכרת אותן ואף זוכרת שהן יצאו עם פיט נמוכה למדי.

View this post on Instagram

A post shared by J.R. Ewing (@j.r._ewing_oil) on

 

View this post on Instagram

A post shared by Minuit-20 (@minuitmoinsvingt) on

3. ת'נדי ניוטון

א. מי ידע שלבראד פיט יש היסטוריה רומנטית כל כך יפה ומולטי-אתנית? תענוג. ב. ניוטון ("ווסטוורלד") ופיט הכירו בצילומי "ראיון עם ערפד" - סרט מאוד ידידותי ללהטב"קים, בעיקר הומואים שאוהבים לראות גברים יפים שולחים זה לזה מבטי פיתוי ולא באמת עושים עם זה כלום במשך ארבע שעות. בכל מקרה, ניוטון היא קולית ומעודכנת, ולא היתה מתרגשת מדייט עם אלן דג'נרס - גם לא משניים. נציין, כמובן, שהיא מזדהה כסטרייטית ולכן השידוך הזה הוא חלום בלבד, אבל בואו, ביחס לשמות כמו קלייר פורלני ושאליין מקול, ת'נדי ניוטון נראית כמו אופציה מרתקת ברמה הרכילותית וסבירה ברמה ההסתברותית.

View this post on Instagram

A post shared by Thandie Newton (@thandienewton) on

2. אנג'לינה ג'ולי

האם אנג'לינה ג'ולי היא להטב"קית מהממת? כמובן שכן. האם היא כבר היתה לגמרי בסצנה בשנות ה-90, לפני שהכירה את בראד פיט היכרות אישית שהפכה לזוגיות שהפכה למשפחה עתירת ילדים שהפכה לפרידה הכי ארוכה בתולדות האורך? כן. האם יש מצב שבימי הרווקות שלה, אנג'לינה יצאה לדייט עם אלן דג'נרס? חד משמעית כן. כלומר, אין שום תיעוד של זה ואנחנו לא אומרים שזה קרה, אבל ברשימת הדברים שיכלו לקרות - נו, יש תרחישים הרבה פחות סבירים. המכשול העיקרי, כאמור, הוא בחירת הניסוח של אלן עצמה. ג'ולי ופיט לא סתם "יצאו" אלא היו במערכת יחסים מחייבת במשך יותר מעשור, ואף נישאו בקיץ 2014 ברוב פאר והדר.

1. ג'ולייט לואיס

אוקיי, אנחנו יודעים שלואיס התייחסה מפורשות לנטייתה המינית בראיון ב-2012. "אני סטרייטית, אבל אסביר לך משהו: אני לא בקטע של בנות שמנסות פני לסביות כדי להשיג תשומת לב מבחורים", אמרה והוסיפה גם: "לא ידעתי שיש שמועות כאלה עלי! אתם קוראים לזה 'מיניות', אני קוראת לזה רוקנרול". ואכן, לואיס היא פאקינג רוקנרול, וכידוע, בשנות ה-90 רוקנרול ומיניות ליברלית - אחד היו. אנחנו צוחקים, כמובן, אבל לא קשה לדמיין את לואיס - שחקנית וזמרת שלפחות חלק מתהילתה הושג בעקבות הדימוי שלה כ"זו שלא מתנצלת על כלום" - יוצאת לדייט עם אלן. לואיס היא גם סיינטולוגית ותיקה, ונוכח עמדת הכנסייה כלפי הקהילה הלהטב"קית, אפשר להבין אם היא תעדיף להעלים עין מהסיפור הזה, אם אכן קרה.