במהלך כנס האקספו D23 של אולפני וולט דיסני, שנערך בסוף השבוע האחרון באנהיים, הוכרזו לא מעט פרויקטים השייכים לשלל המותגים של החברה: פיקסאר, "מלחמת הכוכבים", מארוול וסרטי דיסני כמובן. הבשורה הכי משמעותית בכל הנוגע ליקום הקולנועי של מארוול היא אישור רשמי לקיומו של הסרט השני בסדרת "הפנתר השחור", אשר ייצא לאקרנים ב-6 במאי 2022. הסרט יבוים שוב על ידי ראיין קוגלר, שעלה לבמה והכריז שלמרות שאין עדיין תסריט או שם, כולם מאוד מתרגשים. 

נשיא מארוול, קווין פייגי, הציג גם עדכונים בנוגע לסרטים אחרים של מארוול, ובראשם בשורה: קית הרינגטון מ"משחקי הכס" שמצטרף לקאסט הסרט "הנצחיים", שם יתאחד עם אחיו למחצה מ"משחקי הכס", ריצ'רד מאדן, שכבר לוהק בסרט לתפקיד איקריס, ולשורת שחקנים מוכרים נוספים בהם אנג'לינה ג'ולי, סלמה הייק וקומייל ננג'יאני. הרינגטון יגלם דמות בשם דיין וויטמן, הידועה יותר בכינוי "האביר השחור", וכל מה שידוע עליה עד כה בגרסה הקולנועית היא שהיא אנושית ולא שייכת לגזע הנצחיים, שהם אלמותיים. כמו כן הוכרז כי השחקנית ג'מה צ'ן ("אנושיים", עשיר בהפתעה") תצטרף לסרט אף היא בתפקיד סרסי, ולא ברור אם דמותה קשורה לדמות של מינרווה, אותה גילמה ב"קפטן מארוול". הסרט, שמארוול מקווה למצב אותו כיורש ל"הנוקמים", צפוי לצאת לאקרנים ב-6 בנובמבר 2020._OBJ

בנוסף הכריז פייגי על שלוש סדרות מארוול חדשות בשירות הסטרימינג דיסני פלוס, שיושק בארצות הברית בנובמבר: "הענקית הירוקה", "מון נייט" ו"מיס מארוול" (ובה הגיבורה המוסלמית הראשונה של מארוול), שיצטרפו מאוחר יותר לשלב הרביעי ביקום הקולנועי. כמו כן אישר את השמועות כי אמילי ואן קאמפ ("נקמה") מצטרפת לסדרה "הפלקון וחייל החורף" בתפקיד שרון קרטר, אותו גילמה בסרטי "קפטן אמריקה" וחשף כי הסדרה "וונדה-ויז'ן" תכיל גם את דמויותיהן של דארסי לואיס מסרטי "ת'ור" (קאט דנינגס), סוכן ה-FBI ג'ימי וו מ"אנט מן" (רנדל פארק, "חמוץ מתוק") ודמות של שכנה מציצנית אותה תגלם קת'רין האן ("טרנספרנט", "מחלקת גנים ונוף").

כמו כן, עיתונאים ניצלו את העובדה שגם פייגי וגם טום הולנד נכחו באירוע כדי לשאול אותם על ענייני הפרישה של ספיידרמן מהיקום הקולנועי. "אלה היו חמש שנים נפלאות", אמר הולנד, "עשיתי חיים. מי יודע מה יהיה בעתיד? כל מה שאני יודע הוא שאמשיך לגלם את ספיידרמן וליהנות. זה יהיה כיף, איך שנבחר לעשות את זה. העתיד של ספיידרמן יהיה שונה, אבל הוא יהיה מגניב ומדהים באותה המידה, ונמצא דרכים חדשות להפוך אותו ליותר מגניב". פייגי אמר דברים דומים: "אני מרגיש אושר והכרת תודה, עשינו חמישה סרטים ביקום הקולנועי, זה היה חלום שלעולם לא חשבתי שיקרה, וזה מעולם לא היה אמור להחזיק מעמד לנצח. ידענו שיש כמות מוגבלת של זמן שבה נוכל לעשות את זה, סיפרנו את הסיפור שאנחנו רצינו לספר, ואני אהיה אסיר תודה על זה לעולם".