השחקן יובל סטוניס, ששיחק במספר סדרות טלוויזיה והפקות תיאטרון, נפטר לאחר מאבק במחלת הסרטן כשהוא בן 37. סטוניס, אחד מכוכבי סדרת הנוער "המובילים", השתתף בסדרות כמו "גאליס", "נויורק", "השועלים" ולאחרונה גם "אנדרדוגס", והיה בוגר בית הספר למשחק ניסן נתיב. בין תפקידיו בתיאטרון אפשר למצוא את ההצגות "אי שפיות", "מקובלים", "החופש לזוז" ו"מוזיקה של אגדה".

"בלב שבור אני מודיע על לכתו בטרם עת של אחי יובל", כתב בפייסבוק אחיו של סטוניס, שגיא, "אין מילים להביע את הכאב והעצב שלנו". אריק גולדשטיין, ששיתף לאחרונה פעולה עם סטוניס ב"אנדרדוגס", כתב: "חברי אנדרדוגס מרכינים ראש ועצובים על לכתו בטרם עת של חברינו היקר יובל סטוניס. צחוק ואור גדול הביא איתו יובל לכל חדר אשר נכנס ונגע בכל איש אשר פגש. בטוחים שאתה ממשיך להאיר את העולם. מוסרים תנחומים למשפחת סטוניס היקרה, אוהבים ומחזקים". 

בן פרי, שכיכב לצד סטוניס ב"המובילים", כתב: "יובל. אח שלי לסדרה וחבר שלי לחיים. לא יכולת לחלות בקורונה וזהו? היית חייב להיות קיצוני?! אבל כנראה שגם כאן היית חייב. כמו בחייך, לעשות כל דבר עד הסוף. אני זוכר שלפני כמה שנים לקחתי את עילאי לפסטיבל חיפה. התיישבנו בקהל וכשעלית אמרתי לו 'אתה רואה אותו עילאי? זה שחקן אמיתי'. מכף רגל ועד ראש. טוטאלי, מסור, רגיש וכל כך מוכשר. זה יום עצוב היום יובל. למשפחה שלך, לחברים שלך וגם למקצוע שנותר בלעדיך. אבל על אף הטרגדיה, בלכתך הותרת קומדיה שלא תישכח". 

תיאטרון המדיטק, שסטוניס השתתף בכמה מהצגותיו, הספיד גם הוא את השחקן: "כולנו בתיאטרון המדיטק המומים וכואבים את לכתו של יובל סטוניס שהלך הבוקר לעולמו ומשתתפים בצער המשפחה. יובל היה שחקן אדיר, מוכשר להפליא ומצחיק בטירוף, אדם חייכן, אופטימי ומלא אהבה עם לב חם ורחב ושמחת חיים מדבקת. לפני פחות משנה יובל השתתף בהצגה החדשה 'ילדיסקו' שם גילם את דמותו של ארז, אב הבית, ונתן בה הופעה מופלאה ומרגשת, ימים ספורים לאחר גילוי המחלה. כל רגע איתו בחדר החזרות ועל הבמה היה פשוט מתנה. יובל האהוב, תודה על כל השירים המשחקים והצחוק".