טום הנקס וריטה ווילסון הם שחקנים מצליחים ומוערכים כל אחד בפני עצמו. יחד, הם מרכיבים את אחד הזוגות האהובים ביותר בהוליווד, אולי אפילו האהוב ביותר, וכשהשניים נדבקו יחד בקורונה הכעס כלפי המגפה המשתוללת ממש עלה דרגה. אבל אפילו להם לא הכל מצליח, ולראיה - בנם צ'ט, שלא מפסיק לעשות להם פדיחות.

בשונה מאחיו קולין, שהלך בדרכו של אביו והפך לשחקן עסוק ומוערך (בין היתר ב"פארגו"), צ'ט עצמו גם הוא שחקן - אבל קצת פחות עסוק וקצת פחות מוערך, ובשאר הזמן הוא ראפר חובב. בכלל, רבים יגידו שהוא כל כולו פרודיה שקמה לתחייה על אדם לבן שמנסה להתנהג כשחור, כשלפעמים לא לגמרי ברור אם זו אכן האישיות האמיתית שלו, או שהוא עובד על כולנו ויום אחד יוציא סרט בסגנון "בוראט" שיחשוף שכל הזמן הזה מדובר היה בבדיחה מתמשכת על חשבוננו.

אחרי שבינואר 2020 הוא הגיע עם המשפחה לשטיח האדום של טקס פרסי גלובוס הזהב, בחר להתראיין במבטא ג'מייקני ועורר סערה קטנה ברשת, צ'ט ממשיך לספק כותרות טראשיות לאתרי הבידור האמריקאים. גם הפעם מדובר בסוגיה של חוסר רגישות תרבותי: בתזמון שאין יותר חסר טאקט ממנו, החליט לאחרונה צ'ט להכריז באינסטגרם שיש לו תחושה שהקיץ הזה עומד להיות "White Boy Summer", עם רפרנס די ברור לביטוי "Hot Girl Summer" שהפך ויראלי בקיץ של 2019 ומקורו בשיר של מייגן די סטאליון.

View this post on Instagram

A post shared by (@chethanx)

אחרי שהאינטרנט כולו עשה מטעמים מהמונח הזה, צ'ט ביקש להבהיר שהוא ממש לא מעודד התנהגות גזענית או סקסיסטית, ופירסם סרטון עם "כללים וחוקים" להתנהגות הקייצית הלבנה הזאת, שכוללת סעיפים אופנתיים וגם התנהגותיים - כמו לא ללבוש חולצות משובצות, לא להשתכר ולהידבק לבחורות ללא הסכמתן ובגדול להיות עם וייבים חיוביים כלפי כולם.

אחרי שהמונח הטעון הפך לבדיחה ברשת, צ'ט המשיך לתעד את חייו הטראשיים, והפעם העלה סרטון שמתעד תקרית אלימה בינו לבין האקסית שלו, אותה הוא תובע בימים אלה באשמת תקיפה. בסרטון, צ'ט נראה כשהוא מדמם מראשו, ואומר לאקסית הטרייה שהיא תקפה אותו עם סכין, בזמן שהיא מכחישה את הדברים ואומרת שהוא דחף אותה. הסרטון אמנם פורסם השבוע במקביל לפרסומים על התביעה שהגיש צ'ט נגד האקסית, אבל צולם בתחילת ינואר. במסמכי התביעה הוא אומר שהאקסית, קיאנה פרקר שמה, הגיעה לבית ששכר בטקסס בדיוק כשהיה במהלך מעבר דירה - ויחד איתה הגיעו שלושה גברים שלטענת צ'ט נשאו איתם אקדח. בתביעה נכתב שפרקר אחזה במחבת ובסכין, הכתה את צ'ט בראשו עם המחבת וחתכה את ידו עם הסכין. 

עוד לפני התקרית הזאת, פרקר הצליחה להשיג צו הרחקה זמני נגד צ'ט, לאחר שהתלוננה למשטרה שהוא תקף אותה כמה פעמים בין אוקטובר 2020 לינואר 2021, כולל תקרית במלון בניו אורלינס בו שהו השניים כשהוא צילם סרט בעיר. פרקר טוענת שכשניסתה לצאת מהחדר לקנות אוכל, הנקס תפס אותה בידיים בחוזקה וניער אותה כדי שתישאר בחדר, והוא מצדו מכחיש את הטענות.