אחת לכמה זמן מגיע לטיקטוק טרנד ויראלי חדש שמצליח גם לצאת מחוץ לגבולות האפליקציה. פעם אחת מדובר במלצרים ונותני שרות שמדרגים את הסלבס איתם הם באו במגע, פעם אחרת מדובר במעריצי מחזות זמר שמרימים גרסה מחתרתית לסרט האנימציה "רטטוי" - ופעם אלה בסך הכל כמה חובבי תרבות שחוזרים אחורה לראיונות עבר של מפורסמים שנצרבו להם בזיכרון. ובהתחשב בגיל הצעיר למדי של משתמשי הרשת, לא מן הנמנע שחלקם נחשפים להם כאן לראשונה, מה שעשוי להסביר את רוחב התופעה.

הטרנד התחיל בעקבות טיקטוק שהעלתה משתמשת בשם missbeifong, שהזמינה את עוקביה להעלות את הרגע האהוב עליהם מתוך ראיון של סלב כזה או אחר. "שלי", סיפרה, "חייב להיות במהלך מסע היח"צ של 'משחקי הרעב', כשוודי הרלסון וליאם המסוורת' התראיינו ביחד, ורק אז - למרות שהם צילמו סרט שלם ביחד - וודי הבין שליאם המסוורת' וכריס המסוורת' קרובי משפחה". ואכן, הקטע המדובר מגיע משנת 2014, וקשה לפספס את הפרצוף המופתע של הרלסון כשהוא מספר להמסוורת' ש"אף פעם לא הבנתי שהוא אח שלך" וש"עד עכשיו, באמת שלא קלטתי את זה".

ובזמן שהטיקטוקרית המקורית חזרה לאירוע מביך שקרה בטעות - משתמש אחר דווקא הזכיר לגולשים אחד שקרה בכוונה. הימים הם ימי השיא של "משחקי הכס", ומייזי וויליאמס (אריה סטארק), שהתארחה בתכנית האירוח של ג'ימי פאלון, פלטה שדמותה של אריה מתה בפרק השני של העונה. למרות התגובות הנדהמות של פאלון, הקהל ו-וויליאמס עצמה - תוך כמה רגעים השחקנית כבר הבהירה שמדובר במתיחה.

@missbeifong

woody how did u not get that #celebrity #hollywood #question #fyp #foryou

♬ original sound - squid/syd

@kobeoverlebron1

#stitch with @missbeifong yoooooo my hands started sweating when I saw this Hahahaha #jimmyfallon #gameofthrones #spoiler #DontDropTheOhYeah

♬ original sound - Hana Williams

למשתמשת נוספת היה ראיון אחר שהיא זכרה לטובה, או למעשה דווקא די לרעה. במהלך קידום סרטו "האשליה" משנת 2013, השחקן ג'סי אייזנברג שאל את המראיינת רומינה פוגה אם היא מכירה את הקומיקאי קארוט טופ, והיא השיבה לו בחיוב וציינה שהוא "נורא". בשלב הזה, אייזנברג החליט לציין בפני פוגה שהיא "הקארוט טופ של המראיינים", והשיחה בין השניים רק הלכה ונעשתה מתוחה יותר משם, כשניכר שהשניים רק רוצים לקום וללכת משם. גם הכפיל-הלא-רשמי של אייזנברג, מייקל סרה ("סופרבאד"), זכה לנוכחות בטרנד הוויראלי, וזאת בזכות ראיון בו הוא חטף את המיקרופון מידיה של השחקנית אוברי פלאזה, שממש לא הייתה מרוצה מכך. 

ככל שהימים חלפו, עוד ועוד סרטונים הצטרפו לטרנד, כשרובם אף זוכים לנתוני מרשימים במיוחד ולמאות אלפי לייקים. וכך, הגולשים הצעירים נחשפו לעוד כמה תחנות חובה בהיסטוריה של הראיונות המביכים, כמו הפעם בה דמי לובאטו נשאלה על המנה (Dish) האהובה עליה והשיבה שהיא "אוהבת ספלים כי הם מאוד נוחים ביד" (תוך מחשבה כי המראיין התכוון לשאול אותה על "כלים", שבאנגלית נקראים באותה מילה); הפעם בה קארי פישר ("מלחמת הכוכבים") נשאלה על הירידה במשקל שעברה לצורך תפקיד וכינתה את השיחה "טיפשית"; או הפעם בה המגיש גרהאם נורטון גרם לאמה סטון ההמומה לחשוב שהיא עומדת לפגוש את אחת מחברות הספייס גירלז.

@katelynrandom

the tiktok was from @missbeifong THANK YOU FOR ASKING #LoveStory #fyp #celebrityinterview

♬ original sound - koko

@misselizabeth1813

#stitch with @missbeifong Anything from GNS is my favorite celebrity interview though #thegrahamnortonshow #grahamnorton #emmastone #andrewgarfield

♬ original sound - Elizabeth’s Book Nook