כולנו תהינו, במוקדם או במאוחר, מי יהיה השחקן שיגלם את ג'יימס בונד הבא ויכנס לנעליו של דניאל קרייג, שמגלם את הדמות כבר כמעט 15 שנה. האינטרנט מוצף בהשערות על השם הבא שיתברג לשורת השחקנים המכובדת - הכוללת את שון קונרי, פירס ברוסנן, רוג'ר מור ורבים אחרים - כשאחת לכמה זמן מגיעה עוד שמועה על עוד שחקן שטורפת את כל הקלפים.

במהלך השבועיים האחרונים, השם המוביל במירוץ לתפקיד הפך להיות זה של טום הארדי, כוכב "התחלה", "מקס הזועם: כביש הזעם" ו"עלייתו של האביר האפל". בלוג הקולנוע The Vulcan Reporter היה זה שדיווח על הליהוק המסתמן של הארדי לתפקיד, ולמרות שמאז לא ניתן לכך שום אישור רשמי, אתרי ההימורים כבר נאלצים להסתגל לנסיקה בפופולריות של שמו. למעשה, אחד מאתרי ההימורים הגדולים כבר נאלץ לחסום את האפשרות להמר על השאלה מי יהיה השחקן הבא שיגלם את בונד, וזאת משום עומס של בקשות להמר על הארדי.

לפי אלכס דונהיו, האנליסט של אותו אתר הימורים בשם US-Bookies, "השאלה מי יהיה ג'יימס בונד הבא היא אחת הגדולות ביותר בקולנוע, וכרגע אתרי ההימורים מאמינים שטום הארדי הוא שנבחר לגלם את התפקיד, והפסיקו לקבל הימורים בנושא. הסיכויים של הארדי קפצו מ-5/1 ל-1/3 (...) ההצהרה הרשמית בנושא ככל הנראה ממש מעבר לפינה". 

כרגע, מלבד הארדי, ההימורים המובילים הנוספים הם על שמותיהם של ריצ'רד מאדן ("משחקי הכס"), קיליאן מרפי ("פיקי בליינדרז") ואידריס אלבה ("לות'ר"). סיכוייו של השחקן הבריטי אמנם היו גבוהים למדי גם בעבר, אך בעיני רבים הדיווח הטרי כבר סוגר מבחינתו את העניין. ועדיין, חשוב להזכיר, זה עוד לא נסגר עד שזה לא נסגר, ולא מעט שחקנים כבר נראו כליהוקים בטוחים לפני הארדי. בינתיים, עד שזה יהיה רשמי, אפשר להכניס לבורסת השמות עוד כוכב קולנוע: הנרי קאביל ("איש הפלדה", "באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק"), שבמהלך ראיון שנערך איתו לאחרונה הציע למפיקים לשקול ללהק אותו לתפקיד בונד.

כרגע, "לא זמן למות", הסרט ה-25 בסדרת סרטי בונד, צפוי להגיע למסכים בנובמבר הקרוב - בכפוף לקורונה - וככל הנראה עד שהסרט החדש יעלה ויקודם, לא תשוחרר הצהרה רשמית לגבי זהותו של ג'יימס בונד הבא.