בעוד רבים זוכרים בחיבה את "אהבה זה כל הסיפור" בשל מורכבות התסריט, הסצנות מחממות הלב או ההופעות המלבבות של כל שחקן בריטי שאי פעם נולד, בשביל קירה נייטלי הוא, כך מתברר, חוויה טראומתית. נייטלי, שהיתה בת 17 כשהצטלמה לתפקיד ג'ולייט בסרט הקאלט, מקדמת בימים אלה סרט אחר לגמרי - "מפצח האגוזים וארבע הממלכות" - אבל זה לא עוצר כתבים מלראיין אותה על מה שבאמת מעניין אותם ואותנו: הקומדיה הרומנטית המושלמת ההיא שעלתה לאקרנים כבר לפני 15 שנה. ולא, אנחנו לא מתעניינים בתהליך הרגשי שג'ולייט עברה (כלומר, אנחנו כן, אבל לא רק). מה שחשוב לנו הוא הכובע המחרוד שהיא חובשת במהלך אחת הסצנות הכי מפורסמות מהסרט, בה ג'ולייט צופה בסרט החתונה שלה, שצולם על ידי חברו הטוב של החתן (שמאוהב בה! ולא מספר לה! לא משנה, צפו בסרט).

כיוון שמדובר בסצנת מפתח, ובסרט שברבות השנים צבר לו עוד ועוד קהל, הכובע של נייטלי, שבא משום מקום וקובר חצי מהפרצוף שלה, עורר עניין רב. כתב של ה-BBC הסתקרן גם הוא מהכובע הנ"ל, משהו בין בארט מנופח לאוכמנייה שמישהו חצה לשניים וקיבע לנייטלי על הראש עם שלושה ברגים, ושאל את הכוכבת מה נסגר.

"אתה יודע למה הכובע שם?", ענתה נייטלי בחדווה, "כי היה לי חצ'קון עצום באמצע המצח. זה הבעיה בלהיות בת 17 ולהשתתף בסרטים. (הפצעון) היה עצום. לא היתה ברירה, היינו חייבים למצוא כובע שיכסה אותו. שום תאורה ושום איפור לא הצליחו להסתיר אותו". ובכן, עבודה טובה צוות "אהבה זה כל הסיפור", אנחנו באמת לא מסתכלים פה על חצ'קון, אבל אנחנו בהחלט מסתכלים על כובע שהוא כשלעצמו מפגע אסתטי לא קטן:

אהבה זה כל הסיפור
אהבה זה כל הסיפור, קירה נייטלי/ | צילום: באדיבות יח"צ yes

"מצחיק איך זוכרים רק את המבוכות הקיצוניות", המשיכה נייטלי. "אני זוכרת שבאתי ליום הצילומים הזה וחשבתי 'וואו, יש לי עוד ראש על הראש, אין שום דבר שיעזור לזה'. אבל יש מה שיעזור, כי תמיד אפשר לחבוש כובע. אני אסירת תודה לכובע הזה למשך שארית חיי".