עם קריירה שהתחילה בשנות התשעים וכוללת הופעות בסרטים כמו "טיטניק" ו"ארבעת המופלאים" וסדרות כמו "אנריל", סביר להניח שהשחקן הוולשי יואן גריפית' היה מעדיף לזכות לפרסום רחב יותר בעקבות יכולות המשחק שלו. לצערו, גריפית' שייך לז'אנר הלא-נדיר של שחקנים שמתפרנסים יפה מקריירה הוליוודית יציבה, אבל לא זוכים לעלות לליגה של הגדולים.

עכשיו, השם של של גריפית' דווקא הפך להיות קצת יותר מוכר, אבל לא בגלל תפקיד חדש ומלהיב, אלא בגלל החיים הפרטיים שלו והפרידה המשונה שלו ממי שהייתה אשתו מאז 2007 - השחקנית הבריטית אליס אוונס ("יומני הערפד"). סיפור הפרידה הפומבית של השניים התחיל בסוף ינואר האחרון, כשאוונס צייצה: "בשורות עצובות. בעלי ותאום הנפש שלי מזה 20 שנה, יואן גריפית', הודיע שהוא עומד לעזוב את משפחתו. אני ובנותינו הצעירות מבולבלות ועצובות. לא ניתנה לנו סיבה מלבד שהוא 'כבר לא אוהב אותי'. אני כל כך מצטערת".

הציוץ המבלבל של אוונס נמחק לאחר כמה שעות, אבל אחריו הגיע ציוץ לא פחות משונה, בו אוונס כתבה: "היי. לא מחקתי את הציוץ מלפני כמה שעות על העזיבה שלו. הוא מחק אותו. מהחשבון שלי. וכן, כשעושים לי גסלייטינג ומתעללים בי נפשית אני אכבס את הכביסה המלוכלכת שלי בפומבי". כשהעוקבים שלה ענו שמדובר בדבר מוזר לכתוב, אוונס השיבה שהיא "איבדה את שפיותה" ועברה "חצי שנה של התעללות של כן/לא/אולי". גריפית', מצדו, הפך את החשבונות שלו ברשתות החברתיות לפרטיים. 

עכשיו מגיע התפתחות נוספת בסיפור הזה - גריפית' הגיש בקשה לגירושים מאוונס, אבל היא טוענת שהיא גילתה על כך בדיוק כמונו - מהאינטרנט. אוונס שיתפה צילום מסך של אחד הדיווחים על הגירושים, וכתבה: "אה, אוקיי. תודה שעדכנת אותי, אני מניחה?". בפוסט נוסף, השחקנית רמזה שהסיבה לפרידה הפתאומית היא בגידה. "אתם יודעים מה באמת מפחיד אותי? מי הבחורה", היא כתבה. "אני יודעת! למה? למה שזה בכלל ישנה לי? אבל אני מפחדת שהילדות שלי יהיו מאוכזבות מההתנהגות של אבא שלהן ושהיא תשפיע עליהן בקשרים עתידיים עם בני המין השני. אני גם מפחדת מהתגובה של בעלי לשעבר לכך שאני מגיבה על ההחלטה הפתאומית שלו להתגרש ממני. אני יודעת שהוא יכעס. הוא תמיד כועס, הוא נולד כועס".

View this post on Instagram

A post shared by Alice Evans (@aliceevansgruff)