ג'ניפר לופז התראיינה לאחרונה למגזין GQ, במסגרת גיליון "גבר השנה" (כן אנחנו יודעים) בו הוכרזה כ"אייקון השנה". במהלך הראיון חשפה לופז פרט מעניין למדי על הסרט האחרון בכיכובה, "נוכלות בלי חשבון", בו היא מגלמת חשפנית שמסתבכת עם החוק. הסרט זכה לרווחים של 33.2 מיליון דולר ולביקורות משבחות, אך מתברר שלופז עצמה לא ראתה ממנו שקל, לפחות בהתחלה.

"אני עושה דברים בגלל שאני אוהבת אותם", אמרה, "לא קיבלתי הרבה כסף על 'נוכלות', עשיתי את זה בחינם והפקתי אותו, מימנתי את זה בעצמי. זו ג'ני מהבלוק, אני עושה מה שאני רוצה ומה שאני אוהבת". זה כמובן אומר שלופז אולי לא קיבלה תשלום מראש על הופעתה, אבל יש להניח שבתור מפיקה היא שלשלה לכיסה חלק מהרווחים שעשתה חברת הפקת הסרט לאחר יציאתו.

בנוסף טוענת לופז בראיון כי הצלחת הסרט נובעת ישירות משיתוף הפעולה של הנשים שעבדו עליו: "זו הפכה להיות תנועה, זה הסרט שלנו שבו אנחנו מנהלות את החרא הזה. נשים הפיקו, ביימו, כתבו וכיכבו בו. ראינו איך גברים מנצלים נשים בסרטים במשך יותר מדי זמן, אז היה כיף לראות איך הקערה מתהפכת על פיה". על דמותה בסרט, רמונה, המבוססת על אישה אמיתית, אמרה: "היא מאוד עצמאית. עבורי, בתור מישהי שגדלה עם אחות באותה המיטה ואז קפצה ממערכת יחסים אחת לשנייה, לגלם דמות כה עצמאית שנמצאת בשליטה היה מאוד מעצים".

כמו כן שוחחה לופז על ארוסה, אלכס רודריגז, וטענה כי השניים לגמרי מתואמים: "הדרייב שלנו דומה, השאיפות. הוא ספורטאי, הוא רצה להיות הטוב ביותר וגם אני כזאת. אני רק רוצה להיות נהדרת במה שאני עושה, שנינו כאלה, שנינו עובדים קשה ומונעים על ידי התשוקות שלנו, ויש לנו המון כבוד זו כלפי זה".